Domů Czech & Slovak Hledání členů & aliance

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

HROZNÁ prasárna

CrackonošCrackonoš Komentářů: 482
upraveno 30.06.2015 v Hledání členů & aliance
Je mi do breku...

V době kdy slušná většina z nás už spí a zbytek utápí krev v alkoholu na nás byla spáchána HROZNÁ prasárna stejnojmennou aliancí!!!

Je jich v alianci cca 50 hráčů a přesto pošlou přes 120 útoků. To není možné a musí podvádět!!!
A to ty největší prasata pošlou rovnou 7 útoků na hráče a nevynechají jednotlivý hrad. Navíc bez povinného ohlášení svých záměrů 24 hodin předem. Styďte se! Hanba vám!!!

Přece když naše aliance vlastní 3 velké monumenty, alespoň 5 laboratoří na zeleném a k tomu jedno město na světech, tak se na ni NESMÍ ÚTOČIT.

Navíc jim není líto peněz a superultraplatinovodiamontových kreditek, protože jedou převážně se škleby a zbrojířovými prostředky, vše pod velením kupovaných velitelů. Jak to máme bránit???? Cožpak si myslíte, že ty rubíny rostou na stromech??? Nebo je snad se*em na počkání???

Jdu napsat moderátorům, na support, ombudsmance Šabatové a taky přímo do Štrasburku, protože tohle se nedá tolerovat a za tohle je všechny určitě nechají zavřít popravit!!!! A pak vás ještě navrch všechny znásilníme!!!

A abych nezapomněl, řeknu to i tatínkovi a ten vám vyhlásí VÁLKU !!!!
Post edited by Crackonoš on
«134

Komentáře

• jahudka1 (CZ1)jahudka1 (CZ1) Komentářů: 4
    upraveno 27.06.2015
    :-))))))))))))))) ty si vůl Cracky :-))))))))))
    jahudka1 @ cs 1
  • CALWELDCALWELD Komentářů: 136
    upraveno 27.06.2015
    Crackonoš napsal: »
    Je mi do breku...

V době kdy slušná většina z nás už spí a zbytek utápí krev v alkoholu na nás byla spáchána HROZNÁ prasárna stejnojmennou aliancí!!!

Je jich v alianci cca 50 hráčů a přesto pošlou přes 120 útoků. To není možné a musí podvádět!!!
    A to ty největší prasata pošlou rovnou 7 útoků na hráče a nevynechají jednotlivý hrad. Navíc bez povinného ohlášení svých záměrů 24 hodin předem. Styďte se! Hanba vám!!!

Přece když naše aliance vlastní 3 velké monumenty, alespoň 5 laboratoří na zeleném a k tomu jedno město na světech, tak se na ni NESMÍ ÚTOČIT.

Navíc jim není líto peněz a superultraplatinovodiamontových kreditek, protože jedou převážně se škleby a zbrojířovými prostředky, vše pod velením kupovaných velitelů. Jak to máme bránit???? Cožpak si myslíte, že ty rubíny rostou na stromech??? Nebo je snad se*em na počkání???

Jdu napsat moderátorům, na support, ombudsmance Šabatové a taky přímo do Štrasburku, protože tohle se nedá tolerovat a za tohle je všechny určitě nechají zavřít popravit!!!! A pak vás ještě navrch všechny znásilníme!!!

Twl, Cracky, tys mě pobavil:D:D. Teď tě ještě někdo vezme vážně a bude to:D:D.
    Ale je pravda, že ali HROZNÁ na nás vyjela se 122 útoky, což se cení:).

Calw
    CALWELD @ cs
  • jahudka1 (CZ1)jahudka1 (CZ1) Komentářů: 4
    upraveno 27.06.2015
    CALWELD napsal: »
    Twl, Cracky, tys mě pobavil:D:D. Teď tě ještě někdo vezme vážně a bude to:D:D.
    Ale je pravda, že ali HROZNÁ na nás vyjela se 122 útoky, což se cení:).

Calw

jj, Calwe, cení, čest jejich památce :-)))
    jahudka1 @ cs 1
    upraveno 27.06.2015
    jahudka14 napsal: »
    jj, Calwe, cení, čest jejich památce :-)))

To zase ne, já to myslel vážně:). Je třeba ocenit protihráče... .

Calw
    CALWELD @ cs
  • Šakal VlníkovýŠakal Vlníkový Komentářů: 845
    upraveno 27.06.2015
    Já bych všechny ty aliance a útoky zakázal. Kazí to boj proti systému :rolleyes:
    Avatar ©CaptainMorwen Dlouhodobě se skrývám na SK serveru
    DSCF0659.jpg
  • tondaotm (CZ1)tondaotm (CZ1) Komentářů: 1,798
    upraveno 27.06.2015
    Jj, zdržuje to od cizáků. A vždyť v reálu taky nikdo neútočí třeba z Křivoklátu na Karlštejn, tak proč to dělat ve hře.
    tondaotm @ cs 1
    Otázka: Co je levnější než hra zdarma od GGS?
    Odpověď: Téměř cokoliv.
  • osilion (CZ1)osilion (CZ1) Komentářů: 490
    upraveno 27.06.2015
    tondaotm napsal: »
    Jj, zdržuje to od cizáků. A vždyť v reálu taky nikdo neútočí třeba z Křivoklátu na Karlštejn, tak proč to dělat ve hře.

Si počkej pár let- na Araby, pak budeš zdrhat na karlštejn :)
    Osilion cs1   Hraničáři

• tondaotm (CZ1)tondaotm (CZ1) Komentářů: 1,798
    upraveno 27.06.2015
    Tak daleko bych jim neutekl, já se dostanu tak akorát na Pražský hrad.
    tondaotm @ cs 1
    Otázka: Co je levnější než hra zdarma od GGS?
    Odpověď: Téměř cokoliv.
  • osilion (CZ1)osilion (CZ1) Komentářů: 490
    upraveno 27.06.2015
    Ty jsi ale sportovec ....
    Osilion cs1   Hraničáři

• ALF1208 (CZ1)ALF1208 (CZ1) CZ1 Komentářů: 138
    upraveno 27.06.2015
    Ahoj,
    pěkně si to napsal ale není to prasárna ale jen reakce na danou situaci
    Pravda je trochu jinde a ;);) né jak se tady píše.
    Napiš pravdu a pak se pobavíme všichni.

Zdraví ALF1208

Je mi do breku...

ALF1208 @ cs 1

RES FIRMA MITESCERE NESCIT !!!!
    upraveno 27.06.2015
    ALF1208 napsal: »
    Ahoj,
    pěkně si to napsal ale není to prasárna ale jen reakce na danou situaci
    Pravda je trochu jinde a ;);) né jak se tady píše.
    Napiš pravdu a pak se pobavíme všichni.

Zdraví ALF1208

Zdravím ALFE:D.
    V tom, co napsal Cracky je přece obrovská nadsázka, pro pobavení:D. Válka už sice byla předtím, ale ,,tatínek rafe" opravdu dorazil, jak tak koukám na výpisy...

S pozdravem Calw
    CALWELD @ cs
  • Sstyx (CZ1)Sstyx (CZ1) Komentářů: 3,864
    upraveno 27.06.2015
    Je mi do breku...

Promin Craky (zkracuju u všech nicky není to osobní) ale když jsem viděla téma založené tebou, tak už jsem se psychicky připravovala čemu budeme čelit, jelikož u tebe je to vždy opravněné a většinou nějaká chyba nebo tak... Po přečtení příspěvku jsem uklidnila, ale ted jsi to pěkně vystihl, obzvláště to co tu občas čteme:D
    Tou poslední větou jsi to zabil:D
  • ALF1208 (CZ1)ALF1208 (CZ1) CZ1 Komentářů: 138
    upraveno 27.06.2015
    Ahoj ,
    souhlasím s tebou ale s textem co napsal Cracky to je mlžení jako v politice ale budíš čeština je velice ohebný jazyk i paragraf je rovná přímka.
    Pravda je jen jedna ale já nejsem v smeči abych ji psal a Tatka Rafe jak píšeš já jsem mu zdvořilostně složil poklonu za pěkné útoky.

Zdraví ALF

CALWELD napsal: »
    Zdravím ALFE:D.
    V tom, co napsal Cracky je přece obrovská nadsázka, pro pobavení:D. Válka už sice byla předtím, ale ,,tatínek rafe" opravdu dorazil, jak tak koukám na výpisy...

S pozdravem Calw
    ALF1208 @ cs 1

RES FIRMA MITESCERE NESCIT !!!!
  • Elam (CZ1)Elam (CZ1) Komentářů: 1,966
    upraveno 27.06.2015
    Je mi do breku...

To mě pobavilo, ale copak nevíte, že jakákoliv aliance co má město/atd. má automatickou protekci ;)?
    osilion napsal: »
    Si počkej pár let- na Araby

Imigrujeme s Alim :D?

ZjGvS.jpg
  • LegendaryMág IILegendaryMág II Komentářů: 38
    upraveno 27.06.2015
    Je mi do breku...

Podávám oficiální protestní diplomatickou nótu:-)

Je nefér ohánět se slušnou většinou, páč Hrozná nemá slušnou většinu:-) Jsme hrozní a o slušnosti jsme většinou ani neslyšeli:-) Rovněž není fér ohánět se tím, že někteří utápí krev v alkoholu:-) V žilách přece nikdy žádná krev netekla:-) A tudíž není možné alkohol v žilách ředit krví:-)
    Rovněž stížnost na to, že jsme poslali jen 120 útoků je nepřijatelná:-) Omlouvá nás to, že je doba dovolených a bohužel nejsme v plné síle a mnoho našich spoluhráčů útoky neposílalo:-) Lží je i to, že jsme útoky nehlásili předem:-) Já osobně jsem je u velení LO hlásil předem dokonce několik dní před útokem:-)
    Rovněž je lží to, že nám není líto rubínů:-) Informace o tom, že používáme ,,superultraplatinovodiamontových kreditek" je nepravdivá:-) Rubíny získáváme vydíráním menších aliancí, krádežemi, podvody a unášením tankerů v Perském zálivu:-)
    Toto vše usvědčuje LO z nefér přístupu a porušování všeho co se v EMPIRE porušit dá. Obávám se, že nepomohou stížnosti ve Štrasburku, ani u pí Šabatové:-) Jedinou možností jak s LO zatočit bude hodit na crackonoše síť:-) Dyk je to docela učitě blázen:-)

P.S. s tou sítí možná počkáme až po tom znásilnění:-)
    LegendaryMág II @ cs 1
  • Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,366
    upraveno 27.06.2015

Je nefér ohánět se slušnou většinou, páč Hrozná nemá slušnou většinu:-) Jsme hrozní a o slušnosti jsme většinou ani neslyšeli:-) Rovněž není fér ohánět se tím, že někteří utápí krev v alkoholu:-) V žilách přece nikdy žádná krev netekla:-) A tudíž není možné alkohol v žilách ředit krví:-)
    Rovněž stížnost na to, že jsme poslali jen 120 útoků je nepřijatelná:-) Omlouvá nás to, že je doba dovolených a bohužel nejsme v plné síle a mnoho našich spoluhráčů útoky neposílalo:-) Lží je i to, že jsme útoky nehlásili předem:-) Já osobně jsem je u velení LO hlásil předem dokonce několik dní před útokem:-)
    Rovněž je lží to, že nám není líto rubínů:-) Informace o tom, že používáme ,,superultraplatinovodiamontových kreditek" je nepravdivá:-) Rubíny získáváme vydíráním menších aliancí, krádežemi, podvody a unášením tankerů v Perském zálivu:-)
    Toto vše usvědčuje LO z nefér přístupu a porušování všeho co se v EMPIRE porušit dá. Obávám se, že nepomohou stížnosti ve Štrasburku, ani u pí Šabatové:-) Jedinou možností jak s LO zatočit bude hodit na crackonoše síť:-) Dyk je to docela učitě blázen:-)

Jebe vám, přijďte k nám.
    Konečně pořádné vlákno a zajímavé téma. Jsem zvědav, jestli na tvou nótu přijde od zakladatele vlákna reakce :-))
    Balík4 @ cs 1
  • Martarin (CZ1)Martarin (CZ1) Komentářů: 57
    upraveno 27.06.2015
    Já jsem pro abysme se všichni objali, vyplakali se a měli se rádi, tak Odpadlé čí Hrozné útoky to přeci nejde pořád dokola, mějte rozum lidi. Co si o nás celej Empire pomyslí, jo a kdybyste mě nehonili od grilu na hrad tak mi ta platinovozeltozelenomodrobílá kreditka nespadne do kanálu a nemusím odteď vše posílat jen ve dřevu. :-(
    Jo a sítě na Vás na všechny, víte jak monitor kazí oči a jak je venku hezky. :-) jste jen bandazávisláků.
    A jen drobná oprava prvního příspěvku, jelo nás tuším 28 a ne 50, něco jsme si museli nechat na ............... :-)))

Jo a hra mě zase po čase baví. :-)))))
    Martarin @ cs 1
    upraveno 27.06.2015

Ahoj Mágu:-).

Taky super čtení:D. Dávám za 1:D.

Calw
    Martarin napsal: »
    Já jsem pro abysme se všichni objali, vyplakali se a měli se rádi, tak Odpadlé čí Hrozné útoky to přeci nejde pořád dokola, mějte rozum lidi. Co si o nás celej Empire pomyslí, jo a kdybyste mě nehonili od grilu na hrad tak mi ta platinovozeltozelenomodrobílá kreditka nespadne do kanálu a nemusím odteď vše posílat jen ve dřevu. :-(
    Jo a sítě na Vás na všechny, víte jak monitor kazí oči a jak je venku hezky. :-) jste jen bandazávisláků.
    A jen drobná oprava prvního příspěvku, jelo nás tuším 28 a ne 50, něco jsme si museli nechat na ............... :-)))

Jo a hra mě zase po čase baví. :-)))))

Ahoj Martarine/nko:D.

Nás hra taky baví, hlavně si tu zatím nikdo na nikoho nestěžuje a hraje se. A Cracky s Mágem jsou mistři pera:D. Na psaní samosebou:D!!!

Calw
    CALWELD @ cs
  • XyzGamer1 (CZ1)XyzGamer1 (CZ1) Komentářů: 310
    upraveno 27.06.2015
    Odlehčení a důvod k zasmání být musí, dík za to
    XyzGamer1 @ cs 1
  • Martarin (CZ1)Martarin (CZ1) Komentářů: 57
    upraveno 27.06.2015
    Já tu stížnost mám a zcela zásadní, 2x jsem kvůli útokům nechal věci na grilu, na výsledek se ani neptejte. Kdybych tu citoval co mi tu na to řekli, tak dostanu ban. :-))))

Takže laskavě jezděte ať je to vidět alespoň půl hodiny, to to stačím dopéct, sníst a dát si pivo. :-)))
    Díky za ochotu :-)

Jo a nemám to ani kam poslat, Šabatovou a Štrasburk co vím zásobil už Mág.
    Martarin @ cs 1
Tato diskuze je zavřená.