Domů Czech & Slovak Krčma (off-topic)

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Příběhy

Honzk10Honzk10 Komentářů: 273
upraveno 27.06.2015 v Krčma (off-topic)
Prosil bych aby jste jsem psali vaše příběhy je jedno od kud jestli z normálu nebo ze hry začnu např :

Když jsem šel na autobusovou zastávku potkal jsem babičku která byla na třešni a trhala tam hrušky
vedle ní byl děda a ten trhal lípu na stromě ...

Zakřičel jsem na ně bratře ten pes a kočka kteří byli na lípě zaštěkali ( KOČKA SI POTOM JEŠTĚ UKRKLA ) :D

A poučení :) už nikdy nechod na autobusovou zastávku nebo tě sežere dinosourus ZOE a za ZOE by náhodou přijelo auto SSTYX které by tě předjelo ... MRAZÁK by potom proletěl nad ZOE A SSTYX raketometem a udělal by bomby ( Jako Ben Cristovao )

Proto jsou vlakové nádraží tak ... a neměly by jste tam jít :)

Upozornuji toto téma by si neměly číst moderátoři kterým není 100+ :):):)

Pokud jste toto téma nepochopili běžte se vycpat kameny jako vlk z pohádky o 7 medvědech
a skočte do žabince plných Kamionu :):):) ( Ryby tam jsou taky ) Ale jen LALOCI :):D

A tu su hashtagy

#pribehy #vasepribehy #zabava #Honzk10 # :D
Post edited by Honzk10 on
Hlavní plamen s.r.o.
«13

Komentáře

Sign In to comment.