Domů Czech & Slovak Krčma (off-topic)

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Pro radost

Honzk10Honzk10 Komentářů: 273
upraveno 08.06.2015 v Krčma (off-topic)
Prosil bych všechny hráče atd. aby sem psali úplně cokoliv ( Ovšem né sprosťárny ) Nebo jo ?
:D

Prostě sem si pište bavte se atd. ( Můžete i o hře :D )

Tady se můžete odreágovat atd. Pokecat atd.

Přeji příjemnou hru

Reklama:

Kdo by chtěl k nám do aliance tak pište mě Honzk10
Potřebujeme lidi jako sůl , kteří by byly i ochotni se k nám přistěhovat , uděláme největší alianci snů ( dělal jsem si srandu aliance snů to fakt nebude bude to jen dobrá ali :) ) přeji příjemnou hru :)
Post edited by Honzk10 on
Hlavní plamen s.r.o.
«1

Komentáře

• HanssCZ (CZ1)HanssCZ (CZ1) CZ1 Komentářů: 3,524
    upraveno 21.04.2015
    Honzíku prozradíš mi kolik ti je? Jinak pro pro příště takové témata zakládej do sekce zábava. Oni ti holky i tohle přesunou ;).
    ...Dokud vzdor v sobě mám i kdybych měl být sám, říkám vám do očí že mě neochočí...

• Sstyx (CZ1)Sstyx (CZ1) Komentářů: 3,864
    upraveno 21.04.2015
    Honzí, moc tě prosím, nejdříve si přečti pravidla:) V každém tématu máš dokonce hned jako první přišpendlené informace, k čemu daná sekce slouží. Téma jsem ti přesunula do zábavy, jak již psal HanssCZ, sem se hodí víc.
  • Honzk10Honzk10 Komentářů: 273
    upraveno 21.04.2015
    Na věku vůbeeeeeec nezáleží :D Jmenuju se matěj :D A jméno honzk10 sem vybral naschvál :D ale nemyslel jsem si že mi všichni hned budou říkat honzíku :( měl jsem si vybrat jméno borec ( byste mi pak říkali borečku :D )

:D:D

ale toto téma vůbec není zábavné :D
    Hlavní plamen s.r.o.
  • quantum (SK1)quantum (SK1) Komentářů: 2,695
    upraveno 21.04.2015
    Honzk10 napsal: »
    měl jsem si vybrat jméno borec ( byste mi pak říkali borečku :D )

ja by som ti hovoril minister spravodlivosti slovenskej republiky
    Pokolenie našich rodičov, horšie než dedov, splodilo nás ešte horších a čoskoro my splodíme potomstvo ešte skazenejšie.

Horácius, Ódy
    upraveno 21.04.2015
    Na věku vůbeeeeeec nezáleží :D Jmenuju se matěj :D A jméno honzk10 sem vybral naschvál :D ale nemyslel jsem si že mi všichni hned budou říkat honzíku :( měl jsem si vybrat jméno borec ( byste mi pak říkali borečku :D )

:D:D

ale toto téma vůbec není zábavné :D
    No někdy to důležité opravdu je :). Tady celkem ani ne, jen jsem zvědav, přece se za věk nestydis :). Jinak Mateji, nevim proc mam vím dal větší pocit ze mas účet po "starším bratříčkovi" :).
    ...Dokud vzdor v sobě mám i kdybych měl být sám, říkám vám do očí že mě neochočí...

upraveno 21.04.2015
    Bylo to tu :)
    Hlavní plamen s.r.o.
    upraveno 21.04.2015
    Takže vůbec samá voda ale trefa do černého... Nejsi první ani poslední, příště doporučuji přečíst si VOP nebo mlčet. Ke zbytku se nebudu vyjadřovat, od toho tu jsou jiní...

• MATY2000 (CZ1)MATY2000 (CZ1) CZ1 Komentářů: 3,705
    upraveno 22.04.2015
    :D aaaa

Něco málo pravdy na tom je ale jinak samá voda :D

Dobrá řeknu ti to i když mi asi nebudeš věřit

Ano mám staršího bratra :D Jednou kdysi sem já a kamarád hrál tuto hru :D ( nevím asi rok 2012 ) A můj bratr to začal hrát taky ačkoliv ho to přestavilo bavit já se tak ujal jeho účtu ( nejdřív to bylo že mu na to mám chodit atd. znáš ty kecy :D ) No jo takže jsem měl 2 účty ( vím měl bych za to dostat ban ale to jsem prostěpodědil )
    když už jsem to hrál aktivně najednou se honzk10 začal zvětšovat a zvětšovat až jsem ho vymakal na tolik že
    začal být větší než ten můj tak jsem mu začal dávat větší pozornost a tím pádem sem na něm strávil spoustu hodin navíc než na mém ale potom mě hra přestala bavit ... tak jsem si dal menší pauzu .. asi 1 - 2 měsíce ale potom začal ten zlom začal jsem chodit jen na honzk10 a na ten můj vůbec později sem na něm koupil i rubíny a svého začátečníckého hradu už nebylo nikdy spatřeno ( sem ho smáznul :D ) je pravda že bratr udělal ty začátečnické levly - které se dělají rychle udělal tomu level asi 7 ale já už tomu udělal 57 level což je dost ( možná si myslíš že to pravda není ale tohle pravda je ) můj hlavní hrad je natolik vymakaný že se tam už ani nic stavět nedá všechno na mém levelu na největší úroven ( ted přemenuju parky na zámecký ale .... ) Mám od toho účtu i email - :D bratr mi ho dal ...

A ted , ted bych měl být právem veterán :D Pamatuji toho hodně - pamatuji dokonce i to jak dragon legen byla ještě velká mohutná aliance - nejsilnější - sem dokonce starší než pár legendárních aliancí třeba -THC- , zephyrus ( myslím ) ale prostě už jsem touto hrou docela proplul ačkoliv mě asi moje území moc nemá v oblibě ( někde se ty body brát prostě musí ) tak jsem s touto hrou spokojen ale pár velkých změn bych provedl To se týká rubínů a GGE ví čeho se to týká Ted sem mluvil naprosto vážně ... takže si z vás ted můžu zase pár let dělat srandu :D doufám že tuto hru budu ještě hrát moc dlouho ačkoliv sem koupil asi 1 - 4 rubíny dohromady asi 100k tak sem chtěl ukázat že de vydržet bez rubínů do tak velkého levelu a co pak až mě uvidíte na 70 levelu s pekařstvím na úrovni 6 nebo kolik to vlastně muže mít ... :D tak budete vědět že jsem ty rubíny nekoupil .. ono když útočíte , plníte úkoly tak ty rubíny přibývají samy ...

Doufám že ti to stačilo ten malý románek Hansi :D - Dvojníku mého bratra - ( sem se prásknul no a co jestli schytám HATE tak končím hru a nikdo mě nikdy nenajde :D )

Dragon legend je ještě silnější než byla, pouze je to Old School...
    MATY2000, CZ1

upraveno 22.04.2015
    MATY20002 napsal: »
    Dragon legend je ještě silnější než byla, pouze je to Old School...
    Nevím jak silnou si DL pamatuješ :))). Každopádně DL existuje a celkem posiluje. Obě další zmiňované ali stále fungují, jen po spojení mají trochu jiné názvy :).

upraveno 22.04.2015
    koukal jsem že DL dost navyšuje možná se k ním nechám naverbovat :) ale že Old school je Dl sem nevěděl :)

Jinak VOP moc dobře znám a uvědomuju si to :) takže tento příspěvěk nejspíš smažu
    Hlavní plamen s.r.o.
    upraveno 22.04.2015
    koukal jsem že DL dost navyšuje možná se k ním nechám naverbovat :) ale že Old school je Dl sem nevěděl :)

Jinak VOP moc dobře znám a uvědomuju si to :) takže tento příspěvěk nejspíš smažu
    Jsi sebevedomej :). Co by tam s tebou prosimte dělali :)? Že je Old School jsem taky nevěděl, třeba nam to Maty prijde vysvětlit :). Příspěvek uz ted nemáš, nemá to cenu. I když mě samotného trochu zarazilo ze jeste nemáš ban...

upraveno 23.04.2015
    Ban no.. asi by mě to moc nenaštvalo spíš by mi to pomohlo ( možná taky ne ) stejně jednoho krásného dne s touto hrou skončím zatím tu ale zůstanu dokud budu moct jestli dostanu BAN tak skončím dřív :) a příjdou o dalšího ( považuji se za to ) veterána ( už to hraju pár let ) no takže ... asi je to na ZOE a na ostatních a gge teamu
    bojoval jsem se ctí a vždy budu :D
    Hlavní plamen s.r.o.
    upraveno 23.04.2015
    Ban no.. asi by mě to moc nenaštvalo spíš by mi to pomohlo ( možná taky ne ) stejně jednoho krásného dne s touto hrou skončím zatím tu ale zůstanu dokud budu moct jestli dostanu BAN tak skončím dřív :) a příjdou o dalšího ( považuji se za to ) veterána ( už to hraju pár let ) no takže ... asi je to na ZOE a na ostatních a gge teamu
    bojoval jsem se ctí a vždy budu :D
    No nevim jestli jsi veterán proto že jsi to začal hrát už před lety :). Já před 20 lety pařil Prince a taky nejsem veterán :). Ale není na mě abych někoho soudil....

• Sstyx (CZ1)Sstyx (CZ1) Komentářů: 3,864
    upraveno 23.04.2015
    HanssCZ napsal: »
    No nevim jestli jsi veterán proto že jsi to začal hrát už před lety :). Já před 20 lety pařil Prince a taky nejsem veterán :). Ale není na mě abych někoho soudil....

Veterán je ten, kdo nejen dlouho hraje, ale kdo i něco umí, rozumí hře a dokáže poradit. Hanssi souhlasím s tebou....
  • STETHEM4STETHEM4 Komentářů: 309
    upraveno 24.04.2015
    Ja dokažem poradit hlavne tím blbcom v mojej ALIANCII :D Maju 2krat taky level ale hovn* vedia :D
    smiley_tag.0932469001423501058.gif
    Hrám 3krat!!!
    MAX UROVEN...50...
    TERAS UROVEN ...32...
    A bacha na JED
  • StrongPlayer451 (CZ1)StrongPlayer451 (CZ1) Komentářů: 968
    upraveno 24.04.2015
    nemluv sprostě STETHEM4
    matěj to psal na začátek;)
    StrongPlayer451,
    Kníže, úroveň 47
    Čest:1779
    Průměrné body síly:30 000
    Aliance:hraničáři
    MÁM RÁD SVĚTY, CIZÁKY, VÁLKY:)
    NESNÁŠÍM MULTIÚČTUJÍCÍ HRÁČE, NESNÁŠÍM TAHÁNÍ PENĚZ GGs

ŘÍKEJE MI KOUBAS JE TO MOJE PŘEZDÍVKA!!!!!!!!
    upraveno 24.04.2015
    Ja nehovorim sposte hovn neni blbost je to len blbe slovo nedokončene :D
    Hrám 3krat!!!
    MAX UROVEN...50...
    TERAS UROVEN ...32...
    A bacha na JED
  • tondaotm (CZ1)tondaotm (CZ1) Komentářů: 1,798
    upraveno 24.04.2015
    I když to vyhvězdičkuješ tak to je sprosté.
    tondaotm @ cs 1
    Otázka: Co je levnější než hra zdarma od GGS?
    Odpověď: Téměř cokoliv.
    upraveno 24.04.2015
    Neni hovn neni sprosté slovo!!!! Ježiš ako môžeš vedet že to je to čo si mysliš?!!!
    Hrám 3krat!!!
    MAX UROVEN...50...
    TERAS UROVEN ...32...
    A bacha na JED
  • tondaotm (CZ1)tondaotm (CZ1) Komentářů: 1,798
    upraveno 24.04.2015
    A co to teda má znamenat? Nic jiného by nedávalo smysl.
    tondaotm @ cs 1
    Otázka: Co je levnější než hra zdarma od GGS?
    Odpověď: Téměř cokoliv.
Sign In to comment.