Domů Czech & Slovak Představení hráče

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Hrad Zhouba !!!

rytíř Vilik (CZ1)rytíř Vilik (CZ1) Komentářů: 20
upraveno 23.06.2015 v Představení hráče
Vážení bojovníci,

Hráč Zhouba již několik týdnů škodí naši alianci, nejedná se o původního majitele hradu, ale o hráče, který hrad ukradnul a záměrně se snaží poškodit jméno naší aliance.
V současné chvíli se jeho činnost přesunula na světy, kde si nejdříve vesnice zapůjčoval a následně z nich útočil a nyní vesnice přímo krade s tím, že to má od nás povolené.
Není tomu tak a už jsme podnikli první kroky k tomu, abychom to dali do pořádku.

Prosíme vás tedy, abyste hráči Zhouba nepůjčovali žádné vesnice, chce to jen kvůli podlým útokům ve světech. Dejte to prosím, na vědomí všem vašim hráčům v alianci.

Za případné krádeže ho rovnou trestejte.

Děkujeme za pochopení a spolupráci.

Angelss -THC-

P.S. A kdyby někdo chtěl, tak ho palte a sjíždějte kdekoliv. :)
Post edited by rytíř Vilik (CZ1) on
rytíř Vilik @ cs 1
OS

Komentáře

• StrongPlayer451 (CZ1)StrongPlayer451 (CZ1) Komentářů: 968
    upraveno 21.04.2015
    jdu ho sjet
    StrongPlayer451,
    Kníže, úroveň 47
    Čest:1779
    Průměrné body síly:30 000
    Aliance:hraničáři
    MÁM RÁD SVĚTY, CIZÁKY, VÁLKY:)
    NESNÁŠÍM MULTIÚČTUJÍCÍ HRÁČE, NESNÁŠÍM TAHÁNÍ PENĚZ GGs

ŘÍKEJE MI KOUBAS JE TO MOJE PŘEZDÍVKA!!!!!!!!
  • weeny007 (CZ1)weeny007 (CZ1) Komentářů: 607
    upraveno 21.04.2015
    Vážení bojovníci,

Hráč Zhouba již několik týdnů škodí naši alianci, nejedná se o původního majitele hradu, ale o hráče, který hrad ukradnul a záměrně se snaží poškodit jméno naší aliance.
    V současné chvíli se jeho činnost přesunula na světy, kde si nejdříve vesnice zapůjčoval a následně z nich útočil a nyní vesnice přímo krade s tím, že to má od nás povolené.
    Není tomu tak a už jsme podnikli první kroky k tomu, abychom to dali do pořádku.

Prosíme vás tedy, abyste hráči Zhouba nepůjčovali žádné vesnice, chce to jen kvůli podlým útokům ve světech. Dejte to prosím, na vědomí všem vašim hráčům v alianci.

Za případné krádeže ho rovnou trestejte.

Děkujeme za pochopení a spolupráci.

Angelss -THC-

P.S. A kdyby někdo chtěl, tak ho palte a sjíždějte kdekoliv. :)

Dobrá, ale řekni mi, jak ho mohl ukradnout...
    Buďto majitel neměl dostatečně silné heslo, nebo ten, s prominutím hajzl používal programy na Hack osobních hesel.
    Jestli tomu je tak, tak proč si majitel nezažádá o nové heslo na E-Mail?

Očividně je proti všem, když má v popisku aliance ,,Ohně se přece nikdo nebojí. :)"
    Zkrátka, účet kradl jen kvůli tomu, aby měli neštěstí druzí...
    Nechápu, že to ty lidi baví... :/
    Weeny007

Level : 57

Titul : Kurfiřt
    Nejvyšší dosažený titul : Kurfiřt
    Průměrné body slávy : 35.000
    Čest : 782
    Weeny007 - CS 1 - Aliance - Pivsan - Hodnost - Diplomat

• Honzk10Honzk10 Komentářů: 273
    upraveno 23.06.2015
    Ano baví :D ( Rozhodně k nim nepatřím )

Jenomže já si vesnice nikdy nepůčil ( Hanssi tebe nepočítám ) :D

Ale vždy je kradl , krádu , a krást budu :) Až budu končit rozešlu tolik útoků na vesnice a potom smažu hrad ...
    Hlavní plamen s.r.o.
  • knoflík207 (CZ1)knoflík207 (CZ1) Komentářů: 197
    upraveno 23.06.2015
    Honzk10 napsal: »
    Ano baví :D ( Rozhodně k nim nepatřím )

Jenomže já si vesnice nikdy nepůčil ( Hanssi tebe nepočítám ) :D

Ale vždy je kradl , krádu , a krást budu :) Až budu končit rozešlu tolik útoků na vesnice a potom smažu hrad ...
    Většina lidí dělá věci z nějakého důvodu. Například: Já hraji GGE, protože mám relativně dost volného času a baví mě stavět si hrad, zkoušet nové typy útoků, pomáhat našim prckům. Takže mám dejme tomu cíl.
    Čeho chceš docílit ty? Hm? Naštvat ostatní? Kazit jim zábavu? Kdybys o ně "bojoval".. no, neuznávám to, ale mělo by to nějaký důvod, nějaký cíl. Takto se chováš s prominutím jako malé děcko, co se klíďo veřejně přizná k porušování VOP(že, Matěji?) a ještě tu je jen aby ničilo práci ostatním, protože nedokáže, to co oni.
    Připomíná mi to chování dětiček na písečku, kdy jedno zadupává bábovičky ostatním, protože je neumí udělat samo :)
    Zkus se nad sebou trošku zamyslet, rozhodně ti to neublíží.

• Dagonis (CZ1)Dagonis (CZ1) Komentářů: 206
    upraveno 23.06.2015
    Ahoj přátelé,

Tak nevím, příjde mi, že se Honzk10 přeřekl a tipuju, že s námi promluvil jménem zhouby... :)

Další věc. Legie ODPADLIKU má s podobnými, řekl bych, "tupouny" dostatečné a bohaté zkušenosti... Když je někdo natolik ubohá existence, že si neví rady v normální hře, začne vymýšlet čuňárny, aby ostatním co nejvíce znechutil hru... Přesně podle maločecháčského hesla, když mně chcípla koza, tak aspoň ať chcípne i sousedovi...

Zakládání nových účtů a noční útoky na naše věže, kradení už existujících, útoky na vesnice a posléze jejich opouštění... Způsobů, jak prudit, se najde mnoho...

Nicméně žádný z prudičů dlouho nevydržel. Máme své metody na to, jak i obráceně hru znechutit, navíc pro takového (nemůžu říct hráče, to není hra, ale bouchání hlavou do zdi), začne být hra velmi brzy jednotvárná a nudná...

zhouba je vyjímka, co vím drží se několik týdnů...

Přátelé, nezbyde vám, poškozeným nic jiného, než se na zhoubu zaměřit a decimovat ve dne v noci. Podpalovat nestačí, útok se schová ve tvrzi, zbytek hoří...

Sezbírat všechny vesnice kolem něj (odpadlíci z pekla jsou super, na mně si tak vysekal 400 off), Zadefovat a několikrát denně drtit hrady na světech tak, aby neměl ani zlatky, ani jídlo...

Doporučuji na velitele naskládat výstroj s možností zničení budov. A když bude opravdu celá aliance disciplinovaná, do týdne mu začnou padat nerubínové budovy... A dovolil bych si připomenout, sklad je také nerubínová budova...

Dále, nutno drtit i na ostatních světech, aby si nemohl přeposlat surky na stavbu...

Věřte mi... Jde to...

Radek, kristítko
    Jsme jako prsty na ruce, každý sám mnoho nezmůže. Ale když se semkneme, stane se z nás pěst...

(japonské přísloví)

kristítko @ cs 1
  • kerberos.czsk (CZ1)kerberos.czsk (CZ1) CZ1 Komentářů: 9
    ahoj s hráčem zhouba mám i já co dočinění on totiž je vedle mě ve velké říši a vůbec si mi to nelíbí jsem z aliance flames predator a dříve pecihrádek 5 nás zkoro zdecimoval on sám měl valkýry na podobné blbosti
Sign In to comment.