Domů Představení hráče

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Hladam surne alianciu

Lolla15Lolla15 Komentářů: 4
upraveno 13.02.2015 v Představení hráče
Hladám súrne ali. Toto je České fórum, a väčšina z vás má hru goodgame empire asi po Česky. Ja ju mám po Slovensky, takže nemôžem ísť k Vám do ali. Ale možno že by sa určite niekde madzi Vami našli aj taký, či sú to už Český, či Slovenský hráči, majú hru Goodgame Empire po Slovensky. Takže kto by ma chcel prijať, nech mi napíše buď tu vo fóre do súkromej správy, alebo sem.
Prajem Vám pekné popoludnie.
Lolla15.
:-)))
Post edited by Lolla15 on
Lolla15 @ sk 1

Komentáře

• Lolla15Lolla15 Komentářů: 4
    upraveno 12.02.2015
    Hladám ali. takú silnú aby bola tá sila primerane k môjmu lvl.
    Prajem Vám pekný večer.
    Ďakujem.
    Lolla15.
    :-)))
    Lolla15 @ sk 1
  • ZemoEmpireZemoEmpire Komentářů: 23
    upraveno 12.02.2015
    Ahoj,teraz hráš na českom servery ? či na Slovenskom ak na slovenskom povedz mi aký si lvl.
    ZemoEmpire @ sk 1
  • Lolla15Lolla15 Komentářů: 4
    upraveno 13.02.2015
    Na Slovenskom. Som lvl. 13.
    Lolla15 @ sk 1
  • StebrioStebrio Komentářů: 1
    upraveno 13.02.2015
    Čauko Lolla! Mám volné miesto v ali.Chceli by sme prijať aj hráčku nežného pohlavia.Tak keby si mala záujem napíš mi o sebe niečo. Tvoj vek a či a ako hráš,teda či si aktívna to jest prihlásenie každý den atd. sme začínajúca ali...
    Vzdialenosť nieje problém hrad sa dá presťahovať....
    Stebrio @ sk 1
Sign In to comment.