Domů Představení hráče

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

hladam silnu alianciu

mergazmergaz Komentářů: 1
upraveno 10.02.2015 v Představení hráče
uz nehladam nic, nepiste mi uz
Post edited by mergaz on
mergaz @ sk 1

Komentáře

• katty.kkatty.k Komentářů: 115
    upraveno 10.02.2015
    ked rozdavas utoky tak musis aj prijat. a neschovavaj sa za to ze si len lvl 15
    Mrazáku, dokud neodpovíš na toto téma, budu mít tenhle podpis a pryč si ho nedám.

GGS je banda líných podvodníků a ***, co nejsou schopni opravit bug co má půlka serveru.

Prosím tímto všechny velké rubíňáky, přestaňte kupovat rubíny ve větším množství dokud se bug neopraví, díky.
  • doktorbroukdoktorbrouk Komentářů: 78
    upraveno 10.02.2015
    Ano představ si, takhle to je. Buď se smíříš s tím že na tebe útočí verbuj obranu has a braň... ( Tím získáš body slávy a s levlem 20 + titulem třeba vévoda tě nějaká ali vezme spíš než v tomto stavu - i když nevím v jakém jsi stavu)) nebo tady říkej jak je to nefér a za dva dny skonči s hrou.
    Já taky hrál na sk. A taky jsem zezačátku na všechny útočil. Tím jsem se sice dostal mezi špičku ( nej. 3 ) po stránce cti a bez toho aniž bych měl koupený jeden rubín jsem měl i na ten lvl. slušný titul. Ale pak jsem musel odolávat i útoků ze strany těch druhých... Ano ali mi pomáhala bránit, ale po čase ze špice sešlo. Myslím že jsem ovšem mezi tak silnou konkurencí obstál dobře... Zkus to taky :) Třeba ti to pomůže a nějakou důstojnou alianci si najdeš.

Hezkou hru

"B"
    doktorbrouk @ cs 1
Sign In to comment.