Domů Představení hráče

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Nové postavení v alianci:pravidla

Král z BrnaKrál z Brna Komentářů: 1
upraveno 05.02.2015 v Představení hráče
Takže špion,by se staral o veškeré špionáže a sabotáže,morové nákazy atd.Byl by o jedno vyšší než člen a menší než seržant.Obchodník:Ten by obchodoval s ostatními aliancemi.Byl by pod diplomatem.Převozník:Převáží suroviny k ostatním hráčům.Nad špionem.

Píšu sem z druhého účtu

Jsem Mine-X-Pro
Král z Brna @ cs 1

Komentáře

• Mine-X-ProMine-X-Pro Komentářů: 73
    upraveno 05.02.2015
    Ano,mohu potvrdit.Vážně je to můj druhý účet,ale já jsem si to neuvědomil
    Mine-X-Pro @ cs 1
  • ZoeZoe Moderator Komentářů: 16,504
    upraveno 05.02.2015
    Ahoj,
    návrh by to chtělo více rozepsat tak, aby bylo jasné, co má která funkce přesně za úkol.

Téma zamykám - za dodělané se považovat nedá (takže také přesouvám do koutku), a úpravu podle pravidel můžeš provést v původním tématu - my ho pak přesuneme do podnětů :)

Také tě prosím, aby sis vybral jeden účet, ze kterého budeš na fórum přispívat - každý hráč má povoleno využívat jen jeden.
    Pokud se to stalo omylem, nic se neděje, jen si na to pro příště dávej pozor :)
Tato diskuze je zavřená.