Relicto

DerferonusDerferonus Komentářů: 203
upraveno 25.01.2015 v Představení hráče
Dobrý večer všem.
Nebudu se tentokráte ubírat jakýmikoli slohovými oklikami, jelikož na to momentálně nemám chuť ani náladu... Řeknu to jednoduše-končím. Samozřejmě a (a naštěstí) pouze se hrou. Po delším uvažování jsem došel k názoru, že další hraní již nemá smysl. Nevidím již ve hře žádné cíle. Neustále dokola se opakující peloton verbování-stavění-napadání-špionáž mi už leze krkem. Hra nemá v mém vkusu delší smysl.
To by však nebylo celé. Chci poděkovat všem, kteří mne na fóru museli snášet a hádat se se mnou, odpovídat na rýpavé dotazy a přehlížet zprávy mimo mísu:). Bylo mi ctí s vámi psát a komunikovat.

Je docela dost dobře možné, že můj účet v budoucích dnech, nejpravděpodobněji zítra nabídnu k předání. Nenakládejte však prosím, s touto informací jako s vědomou skutečností.
Post edited by Derferonus on
Derferonus @ cs 1

Když se domek k domku vine, tak se město podaří. A nejen v GGE... http://www.papirove-modely.cz/velkynahled/250343
Je třeba připravit loďstvo k výpravě na Bouřlivé ostrovy... http://www.papirove-modely.cz/galerie/index.php?showimage=260138

Komentáře

• wwwwwwwwwwww Komentářů: 311
    upraveno 25.01.2015
    Derferonus napsal: »
    Dobrý večer všem.
    Nebudu se tentokráte ubírat jakýmikoli slohovými oklikami, jelikož na to momentálně nemám chuť ani náladu... Řeknu to jednoduše-končím. Samozřejmě a (a naštěstí) pouze se hrou. Po delším uvažování jsem došel k názoru, že další hraní již nemá smysl. Nevidím již ve hře žádné cíle. Neustále dokola se opakující peloton verbování-stavění-napadání-špionáž mi už leze krkem. Hra nemá v mém vkusu delší smysl.
    To by však nebylo celé. Chci poděkovat všem, kteří mne na fóru museli snášet a hádat se se mnou, odpovídat na rýpavé dotazy a přehlížet zprávy mimo mísu:). Bylo mi ctí s vámi psát a komunikovat.

Je docela dost dobře možné, že můj účet v budoucích dnech, nejpravděpodobněji zítra nabídnu k předání. Nenakládejte však prosím, s touto informací jako s vědomou skutečností.

Síce som ťa nepoznal, ale drž sa :)

PS: Účet po skončení môžeš jedine zrušiť, ak ho predáš alebo daruješ je to porušenie VoP.
    V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom hry ma kontaktujte správou na forume alebo na hre
    (sk1 - wwwwww )

>> Support <<

[SIGPIC][/SIGPIC]
Sign In to comment.