Domů Představení hráče

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Pedro2210 a jeho banda Pedrovo kamelot

Baron Tyger (CZ1)Baron Tyger (CZ1) Komentářů: 118
upraveno 27.01.2015 v Představení hráče
Je to banda která zaútočí a pak, když nesplníte požadavky tributu, tak vás začnou likvidovat.
Post edited by Baron Tyger (CZ1) on
Diplomat: Kdo nepíše prohrává ;)
Jinak, tu tvrdneme už rok od 26.8.2014... :D
Baron Tyger

Komentáře

• tondaotm (CZ1)tondaotm (CZ1) Komentářů: 1,798
    upraveno 24.01.2015
    Žádná velealiance to není. Když seženete pár spojenců měli byste je porazit.
    tondaotm @ cs 1
    Otázka: Co je levnější než hra zdarma od GGS?
    Odpověď: Téměř cokoliv.
  • Baron Tyger (CZ1)Baron Tyger (CZ1) Komentářů: 118
    upraveno 24.01.2015
    Hrajem sami za sebe a toho jsi sou moc dobře vědomi.

Opravdu hrdinové útoky i po půlnoci....
    Baron Tyger
  • a-ya (CZ1)a-ya (CZ1) Komentářů: 7
    upraveno 26.01.2015
    ahoj,
    je mi líto, že se cítíš ublíženě, ale ty moc dobře víš, proč ten útok nastal a na ten pozdní jste byli upozorněni. Máte automatické vyhlášení války, to ten, kdo válku nechce, nedělá. Jen je mi líto členů tvé aliance, protože oni nemohou za to, že vyvoláváš konflikty.
    a-ya @ cs 1
  • Baron Tyger (CZ1)Baron Tyger (CZ1) Komentářů: 118
    upraveno 27.01.2015
    a-ya napsal: »
    ahoj,
    je mi líto, že se cítíš ublíženě, ale ty moc dobře víš, proč ten útok nastal a na ten pozdní jste byli upozorněni. Máte automatické vyhlášení války, to ten, kdo válku nechce, nedělá. Jen je mi líto členů tvé aliance, protože oni nemohou za to, že vyvoláváš konflikty.

Automatika byla nastavena kvůli jednomu hráči z jiné aliance a to s tím úmyslem, že je menší level a tudíž jsme mu a jeho druhům chtěli poukázat, že jsou tu i zákeřnější aliance. Samozřejmě se hned vše vysvětlilo a neudělali jsme na něj ani jediný útok. Pouze jsme (ho proškolili) poučili, že může dostat na zadek. A útok od jednoho VAŠEHO člena vyvolal válku, při které jste Nás označili za aktéry, ale co bych se rozepisoval, každý má svůj pohled na věc.
    Baron Tyger
  • HanssCZ (CZ1)HanssCZ (CZ1) CZ1 Komentářů: 3,524
    upraveno 27.01.2015
    Hele to tu dlouho nebylo :D. Kluci nechcete si to vyřešit mezi sebou a v klidu urovnat? Na foru se to vždy jen zvrtne a bývá to ještě horší.
    Určitě bych nedoporučoval do toho zvát jinou ali, v tom s Tygerem souhlasím. Na druhou stranu na útocích po půlnoci nevidím nic divného :).
    ...Dokud vzdor v sobě mám i kdybych měl být sám, říkám vám do očí že mě neochočí...

• a-ya (CZ1)a-ya (CZ1) Komentářů: 7
    upraveno 27.01.2015
    Ahoj, vyřešené to je, zvláště pro mě, válka mezi námi byla ukončena hned po útoku a ten nastal kvůli zprávám, rozhodně to nebyla snaha o likvidaci. A léčit si své ego tímto na fóru je další špatný postup.
    Ano, někdo z naší aliance zaútočil první a tím vyvolat válku.
    Určitě na věc máme jiný pohled, ale zase kdyby si všichni mysleli to samé, byla by nuda :)
    Doufám, že se do budoucna komunikace zlepší a tím i předejde sporům.
    Mějte se pěkně a příjemnou hru.
    a-ya @ cs 1
Sign In to comment.