Maty2000

2

Komentáře

• MATY2000 (CZ1)MATY2000 (CZ1) Komentářů: 3,598CZ1
    pmiki (CZ1) napsal(a):
    Seš dobrej hráč a správnej chlap :-) 
    děkuju :))
    MATY2000, CZ1
    "Nechci znát se s osobou, kterou jsem byl předtím, je tohle doopravdy píchni nožem jestli nespím..."

• matesko (CZ1)matesko (CZ1) Komentářů: 369CZ1
    fuha Maty,tohle tady zavání samolibostí,to jako potrebuješ verejne zjišťovat co si o tobe lidi myslí?stejne vetšina tech co by te chtela poslat doprdele tady nenapíše a budou psát jen ti co ti budou lezt do zadku :psorry ale tohle me prijde malinko zvláštní,nic proti tobe nemám,dokud se s človekem nepotkám osobne tak nemužu soudit proto pro mne je tohle téma irelevantní
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) Komentářů: 707CZ1
    upraveno 03.07.2019
    matesko (CZ1) napsal(a):
    fuha Maty,tohle tady zavání samolibostí,to jako potrebuješ verejne zjišťovat co si o tobe lidi myslí?stejne vetšina tech co by te chtela poslat doprdele tady nenapíše a budou psát jen ti co ti budou lezt do zadku :psorry ale tohle me prijde malinko zvláštní,nic proti tobe nemám,dokud se s človekem nepotkám osobne tak nemužu soudit proto pro mne je tohle téma irelevantní
    Já ho posuzoval podle toho co jsem si o něm vytvoril tady na foru a ve hře a podle správ co sme si psali 

Podle tvých príspevku si o tobě myslím totéž a neber to že se ti cpu někam :wink:

A kdyby ste někdy zavítali do Prahy tak mužeme si pokecat i pri pivu :-)
  • pista2611709 (CZ1)pista2611709 (CZ1) Komentářů: 20CZ1
    Maty2000  podle mě tady jsou na tebe všichni hodný protože si legendárka 800 a jsi v nejsilnější aliancí takže kdo si co o tobě myslí je tady nic moc celkově kdyby to napsal někdy v slabší alianci nebo takhle tak ho hejtři mu sem budou psát samé hnusné zprávy goodgame empire není jako to bylo dřív.

Kdo chce mužem pokecaqt tady na skupině na foru skupina je  spravedlnost a čest.

DÍKY MOC.

pista2611709
    Mates, mrkni na datum založení tohohle tématu... nyní bych to určo nezakládal ;)

pisto - jestli si myslíš že sjedu lidi co na mě mají špatnej názor, tak to se pleteš, k tomu fakt nemám důvod, kritiku snáším dobře :)
    MATY2000, CZ1
    "Nechci znát se s osobou, kterou jsem byl předtím, je tohle doopravdy píchni nožem jestli nespím..."

• matesko (CZ1)matesko (CZ1) Komentářů: 369CZ1
    a jo,to jsem si ani nevšiml,to nekdo otevrel hodne staré vlákno,to si byl ješte mlíčnák :pensive:
    tak to abys rychle dal pokyn modíkum tohle uzavrít 
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    jo to byly časy :D:) ...
    MATY2000, CZ1

• Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) Komentářů: 732CZ1
    MATY2000 (CZ1) napsal(a):
    zajímavá odpověď ........vzhledem k tvému podpisu  :D:D
    Mik Mak
    zajímavá odpověď ........vzhledem k tvému podpisu  :D:D
    já nenapsal že to byly dobré časy :D:D
    MATY2000, CZ1

• Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) Komentářů: 2,075CZ1
    Maty, chceš asi úpřímnou odpověd. To nebude tak snadné a nejde to jednou větou..

Největší borec si byl u BW a krátce po tom. Pak ses zkazil. Ale já tě mám rád celou dobu, ikdyž si nepíšem ;-)
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

Lien Rag (CZ1) napsal(a):
    Maty, chceš asi úpřímnou odpověd. To nebude tak snadné a nejde to jednou větou..

Největší borec si byl u BW a krátce po tom. Pak ses zkazil. Ale já tě mám rád celou dobu, ikdyž si nepíšem ;-)
    Tak teď už asi nechci žádnou odpověď, vzhledem k délce tématu, abych si nemohl leštit mé pomyslné ego :D ale děkuju, ikdyž si nemyslím, že máš pravdu, podle mě jsem furt stejný, jen o pár let starší, ale názor ti neberu, vždy jsem s tebou vycházel dobře a jsi v pohodě :)
    MATY2000, CZ1

• Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) Komentářů: 2,075CZ1
    upraveno 06.07.2019

Tak teď už asi nechci žádnou odpověď, vzhledem k délce tématu, abych si nemohl leštit mé pomyslné ego :D ale děkuju, ikdyž si nemyslím, že máš pravdu, podle mě jsem furt stejný, jen o pár let starší, ale názor ti neberu, vždy jsem s tebou vycházel dobře a jsi v pohodě :)
    Ber můj názor jen jako subjektivní. Jistě se mohu mýlit a mýlím. To nic nemění na tom, že tě furt mám rád, ikdyž si moc nepíšem ;-)
    Nejradši sem měl ovšem Hanss-e (HanssCZ). To nejde změnit už nikdy.
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

Ber můj názor jen jako subjektivní. Jistě se mohu mýlit a mýlím. To nic nemění na tom, že tě furt mám rád, ikdyž si moc nepíšem ;-)
    Nejradši sem měl ovšem Hanss-e (HanssCZ). To nejde změnit už nikdy.
    Já to beru a děkuju :)
    jj Hanns byl super, škoda ho.
    MATY2000, CZ1

• LEBOWSKI4 (CZ1)LEBOWSKI4 (CZ1) Komentářů: 66CZ1
    Maty2000  podle mě tady jsou na tebe všichni hodný protože si legendárka 800 a jsi v nejsilnější aliancí takže kdo si co o tobě myslí je tady nic moc celkově kdyby to napsal někdy v slabší alianci nebo takhle tak ho hejtři mu sem budou psát samé hnusné zprávy goodgame empire není jako to bylo dřív.

Kdo chce mužem pokecaqt tady na skupině na foru skupina je  spravedlnost a čest.

DÍKY MOC.

pista2611709

Za mě Maty2000 dobrej hráč a nepíšu to proto že bych se jej nějak bál(já se bojím jen manželky :) ) On jel na mě pak já na něj a potom dobrej pokec. Takovích hráčů víc.
    LEBOWSKI4 (CZ1) napsal(a):

DÍKY MOC.

pista2611709

Za mě Maty2000 dobrej hráč a nepíšu to proto že bych se jej nějak bál(já se bojím jen manželky :) ) On jel na mě pak já na něj a potom dobrej pokec. Takovích hráčů víc.
    Hm, máš štěstí, kdybys napsal něco jinýho už hoříš :D:D Ne, děkuji:)
    MATY2000, CZ1

• Lord Ned Stark (CZ1)Lord Ned Stark (CZ1) Komentářů: 127CZ1

Koukám, že tu něco smrdí. :D :D Ale nee sranda. Po čtyřech letrch sem nakouknu a na tohle nelze nereagovat. :) Byl si a jsi skvělý hráč. Výborný člověk co je pro každou srandu. Tak se drž chlape :)

Je lepší položit otázku a vypadat hloupě pět minut, než se vůbec nezeptat a být hloupý celý život.

Šedý VLK
    Winter Is Coming

Koukám, že tu něco smrdí. :D:D Ale nee sranda. Po čtyřech letrch sem nakouknu a na tohle nelze nereagovat. :) Byl si a jsi skvělý hráč. Výborný člověk co je pro každou srandu. Tak se drž chlape :)

Ahoj, tak tebe bych tu nečekal :D:) Děkuju, ale mohl by ses vrátit :)
    MATY2000, CZ1

• Lord Ned Stark (CZ1)Lord Ned Stark (CZ1) Komentářů: 127CZ1

Už jsem zapomněl jak se tu vkládají citace a snad se mi to povedlo :D Ahoj Matty :) vracím se neboj ale ještě nevím na jakou dobu. :)

Je lepší položit otázku a vypadat hloupě pět minut, než se vůbec nezeptat a být hloupý celý život.

Šedý VLK
    Winter Is Coming
  • Rat Mlfoons (CZ1)Rat Mlfoons (CZ1) Komentářů: 29CZ1
    matesko (CZ1) napsal(a):
    jojo souhlasim s matesem! samolibost sama tenhle clovek fujky MATY2000 >:(  :|  :(
    Kokar Piekan <3

matesko (CZ1) napsal(a):
    jojo souhlasim s matesem! samolibost sama tenhle clovek fujky MATY2000 >:(  :|  :(
    Ty fakt znehodnotíš každý vážnější téma..:D
    MATY2000, CZ1

Sign In to comment.