Diskuze k "Galerie dvojníků"

-ShadowS--ShadowS- Komentářů: 678
Ahoj všichni, zde můžete diskutovat o soutěži dvojníků ;)
Sdělte nám Váš názor a okomentujte různé dvojníky.

Soutěžní příspěvky (příspěvky s dvojníky) sem nepatří, ty mají vlastní téma.

Oficiální oznámení -
:KLIK:

Empire tým
Novinky a aktualizace vždy v oficiálním oznámení (SK) - :KLIK: / (EM) - :KLIK:
Návody ke hře (SK) - :KLIK: / (EM) - :KLIK:
Technické problémy (SK) - :KLIK: / (EM) - :KLIK:
PODPORA (SUPPORT) SK+EM (vyberte hru) - :KLIK:

smiley_tag.0246019001420395749.gif

Post edited by -ShadowS- on

Komentáře

• Nemo7 (SK1)Nemo7 (SK1) Komentářů: 255
    upraveno 01.12.2014
    Ktorí sa vám páči najviac ? :)

http://www.2i.sk/28eb0d27f4 - 1 dvojník :D

http://www.2i.sk/e605e3c91a - 2 dvojník :D

http://www.2i.sk/f714f2d80b - 3 dvojník :D

Ďakujem za odpovede
  • TOMEXcz (CZ1)TOMEXcz (CZ1) Komentářů: 360
    upraveno 02.12.2014
    minipuk napsal: »
    ktorí sa vám páči najviac ? :)

http://www.2i.sk/28eb0d27f4 - 1 dvojník :d

http://www.2i.sk/e605e3c91a - 2 dvojník :d

http://www.2i.sk/f714f2d80b - 3 dvojník :d

Ďakujem za odpovede
    2. :d ,,....
  • AbaddonAbaddon Komentářů: 90
    upraveno 02.12.2014
    100% že 2 :-D
    Abaddon @ cs 1
  • quantum (SK1)quantum (SK1) Komentářů: 2,695
    upraveno 02.12.2014
    u mňa 3 veľmi reálne to je
    Pokolenie našich rodičov, horšie než dedov, splodilo nás ešte horších a čoskoro my splodíme potomstvo ešte skazenejšie.

Horácius, Ódy
  • RulerKelsoRulerKelso Komentářů: 1,333
    upraveno 03.12.2014
    Quantum napsal: »
    Ján Botto a zdá sa mi že tá osoba sa volá wilhelm + môže mi niekto v diskusií povedať kto je osoba označená modrou ?
    Ak ma pamať neklame, tak tá osoba sa jednu dobu vyskytovala v Tutoriáli pri založení nového hradu. V ňom sa hráč pohyboval po izometrickej mape podobne ako pri dobrodružstve a po ceste sa zhováral s postavami a dobíjal pevnosti. Táto "udalosť" je dnes pravdepodobne zrušená :confused: (bolo to už poriadne dávno). Vtedy sa plánovalo prerobiť všetky "dobrodružstvá" na podobný spôsob, ale napokon sa ostalo u starých mapách, kde sa iba pridali mosty a tekuté piesky/zrádny ľad.
    upraveno 03.12.2014
    aj tie ostatné neznáme sú len z udalosti ???
    Pokolenie našich rodičov, horšie než dedov, splodilo nás ešte horších a čoskoro my splodíme potomstvo ešte skazenejšie.

Horácius, Ódy
  • ZoeZoe Komentářů: 15,764Moderator
    upraveno 03.12.2014
    aj tie ostatné neznáme sú len z udalosti ???
    Ahoj,
    nevím, kdo přesně je u tebe neznámý :D
    Mnoho postav je z akcí, dále tam najdeš také ty, na které narazíš při plnění úkolů z "knihy". Pak jsou tam samozřejmě i "variace" různých postav, které ve hře nenajdeš, protože byly vytvořeny k umístění na fórum (třeba k Halloweenu) :rolleyes:
  • Nemo7 (SK1)Nemo7 (SK1) Komentářů: 255
    upraveno 03.12.2014
    Abaddon napsal: »
    100% že 2 :-D

Ďakujem :D
    TOMEXcz napsal: »
    2. :d ,,....

Ďakujem myslel som si :)
    upraveno 03.12.2014
    Zoe napsal: »
    Ahoj,
    nevím, kdo přesně je u tebe neznámý :D
    Mnoho postav je z akcí, dále tam najdeš také ty, na které narazíš při plnění úkolů z "knihy". Pak jsou tam samozřejmě i "variace" různých postav, které ve hře nenajdeš, protože byly vytvořeny k umístění na fórum (třeba k Halloweenu) :rolleyes:

no neviem presne tie postavy lebo som na zariadení na ktorom to vidieť nemôžem no neznáme je pre mňa to dačo s vrecom na chrbte
    tá postavy s kušou
    čiernovlasé dačo ktoré ide vytasiť meč
    niaka princezná v červenobielom

Horácius, Ódy
    upraveno 03.12.2014
    no neviem presne tie postavy lebo som na zariadení na ktorom to vidieť nemôžem no neznáme je pre mňa to dačo s vrecom na chrbte
    tá postavy s kušou
    čiernovlasé dačo ktoré ide vytasiť meč
    niaka princezná v červenobielom
    To s tím pytlem na zádech má, myslím, znázorňovat Lovce. Dřív, když byla lovecká chata vedle hradu a fungovala jinak než teď, byl v okně "lovu" tenhle jeho obrázek.
    Toho s kuší ti vysvělil Rulerkelso.
    To černovlasé "něco" s mečem je součást nového tutoriálu, který nahradil "prince(znu)" záchranou Sofie.
    U princezny v červeno-bílém se přiznám, že netuším... mám dojem, že jsem ji viděla v nějaké akci:confused: ale opravdu teď nevím.
  • cz_denis230cz_denis230 Komentářů: 112
    upraveno 05.12.2014
    zajímavé ☺
    jméno : cz_denis230
    titul : baron
    nejvyšší dosažený titul : kníže
    level : 39
    aliance : žádná :-:

magicpen.0041816001413118287.gif
  • StepanFabian13 (CZ1)StepanFabian13 (CZ1) Komentářů: 28
    upraveno 05.12.2014
    Ahoj, taky mě něco napadlo Hra o Trůny Cersei Lannister 5c27c1eb38.f.jpg
    StepanFabian13 @ cs 1
  • StepanFabian13 (CZ1)StepanFabian13 (CZ1) Komentářů: 28
    upraveno 05.12.2014
    Ahoj, taky mě něco napadlo Hra o Trůny Cersei Lannister 5c27c1eb38.f.jpg
    StepanFabian13 @ cs 1
  • Papin (CZ1)Papin (CZ1) Komentářů: 11
    upraveno 15.12.2014
    Nazdárek, nerad se hlásím k odměně. Marně čekám kdy dorazí 50 šklebů a 50 děsů na můj hrad. Tak nevím , jestli jdou z Hamburgu pěšky , nebo těch 100 zrůdiček nemají na skladě ?
    Jak bylo psáno "Odměny vám budou přičteny v průběhu příštího týdne." Prosím pěkně , o který z příštích týdnů se jedná konkrétně? Jedná spíše o příští týden v tomto roce , nebo některý z týdnů roku příštího?
    Papin @ cs 1
  • Sstyx (CZ1)Sstyx (CZ1) Komentářů: 3,902
    upraveno 15.12.2014
    Papin napsal: »
    Nazdárek, nerad se hlásím k odměně. Marně čekám kdy dorazí 50 šklebů a 50 děsů na můj hrad. Tak nevím , jestli jdou z Hamburgu pěšky , nebo těch 100 zrůdiček nemají na skladě ?
    Jak bylo psáno "Odměny vám budou přičteny v průběhu příštího týdne." Prosím pěkně , o který z příštích týdnů se jedná konkrétně? Jedná spíše o příští týden v tomto roce , nebo některý z týdnů roku příštího?

Ahoj, moc se omlouváme za zdržení ke kterému došlo, ihned pripomenu pripsani odmen za dvojniky.

• Papin (CZ1)Papin (CZ1) Komentářů: 11
    upraveno 15.12.2014
    díky za odpověď , doufám že se to podaří :-)
    Papin @ cs 1
  • niel17 (CZ1)niel17 (CZ1) Komentářů: 31
    upraveno 31.05.2015
    tak já to nechápu...v prosinci jsem se neúspěšně zúčastnil soutěže s dvojníky s tímto příspěvkem a teď v květnu jsem propásl víceméně stejnou soutěž, kde elam zvítězila s úplně stejným komentářem.
    tak mě něco napadne, nic nevyhraju a za půl roku někdo napíše to stejné a bere hned první cenu...směšné.
    niel17 @ cs 1
    upraveno 31.05.2015
    niel17 napsal: »
    tak já to nechápu...v prosinci jsem se neúspěšně zúčastnil soutěže s dvojníky s tímto příspěvkem a teď v květnu jsem propásl víceméně stejnou soutěž, kde elam zvítězila s úplně stejným komentářem.
    tak mě něco napadne, nic nevyhraju a za půl roku někdo napíše to stejné a bere hned první cenu...směšné.
    Ahoj,
    děkujeme za upozornění, podobné věci by se nám do budoucna stávat neměly, a měli bychom si to více hlídat.
    Jako vysvětlení mohu nabídnout pouze to, že v obou případech byl výherce soutěže vybírán někým jiným...
Sign In to comment.