Domů Czech & Slovak Krčma (off-topic)

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

klání na body slavy

mafiozo (CZ1)mafiozo (CZ1) CZ1 Komentářů: 128
upraveno 22.11.2014 v Krčma (off-topic)
tohle klaní je dobre jen pro hrace co do hry dávají peníze nemam sanci ho nikdy vyhrat.No schvalne kdo je na prvním míste?:-)) přece hlavní sponzor teto hry jen by mne zajimalo kde na to ten clovek bere peníze asi vyhral ve sportce první vyhru.;)
Post edited by mafiozo (CZ1) on
mafiozo @ cs 1

Komentáře

• weeny007 (CZ1)weeny007 (CZ1) Komentářů: 607
    upraveno 16.11.2014
    Ahoj,
    toto je normální problém hráčů na který si stěžují atd...
    Nekupuji rubíny, a 2x jsem se umístil na prvním místě 8x na druhém místě a 27x na třetím.
    Kvůli čemu?
    Díky Berimondu :)
    Jestli nejsi ještě 30 level tak počkej na to odemkne se ti Berimond a tam se super rychle a dobře získávaí body slávy tj. díky jedné této akci na 7 dní jsem se pohnul z Hraběte na Vévodu. :o
    Weeny007

Level : 57

Titul : Kurfiřt
    Nejvyšší dosažený titul : Kurfiřt
    Průměrné body slávy : 35.000
    Čest : 782
    Weeny007 - CS 1 - Aliance - Pivsan - Hodnost - Diplomat

• MmoouurreekkRulMmoouurreekkRul Komentářů: 639
    upraveno 16.11.2014
    no, já když naháněl titul, tak na cizácích, tam jde dost udělat, stačí pár útoků, kde je hodně vlajek, a slávu to vynáší pěkně
    MmoouurreekkRul
  • Avelli (INT1)Avelli (INT1) INT1 Komentářů: 931
    upraveno 16.11.2014
    berimond je stejně nej:)
    Avelli, úroveň 70, 462 legendární úroveň
    aliance: CESKY LEV (M1 server)

Pokud máte nějaké dotazy, neváhejte obrátit se na mě v PM, poradím, bude li to v mých silách.
  • quantum (SK1)quantum (SK1) Komentářů: 2,695
    upraveno 16.11.2014
    cudzia ríša je na slávu lepšia ale udržať si tituly až do hrozného je jednoduché raz za 3 dni dať útok na niekoho kto má dobrú obranu dať tam všade vlajky dostaneš okolo 15 000 slávy ak máš bonus za česť alebo transparent slávy dostaneš možno ešte viac
    Pokolenie našich rodičov, horšie než dedov, splodilo nás ešte horších a čoskoro my splodíme potomstvo ešte skazenejšie.

Horácius, Ódy
  • weeny007 (CZ1)weeny007 (CZ1) Komentářů: 607
    upraveno 22.11.2014
    No... Dalo by se udělat Klání pro hráče, co si koupili alespoň jednou rubíny a Klání pro hráče, kteří si ani jednou nekoupily rubíny...
    Ale stejně...
    Na to by €€$ stejně nepřistoupilo... :D
    Weeny007

Level : 57

Titul : Kurfiřt
    Nejvyšší dosažený titul : Kurfiřt
    Průměrné body slávy : 35.000
    Čest : 782
    Weeny007 - CS 1 - Aliance - Pivsan - Hodnost - Diplomat

• ZoeZoe Moderator Komentářů: 16,924
    upraveno 22.11.2014
    weeny007 napsal: »
    No... Dalo by se udělat Klání pro hráče, co si koupili alespoň jednou rubíny a Klání pro hráče, kteří si ani jednou nekoupily rubíny...
    Ale stejně...
    Na to by €€$ stejně nepřistoupilo... :D
    Ahoj,
    no, ono i mezi rubínovými hráči mohou být velké rozdíly... je hráč, co koupí každý týden za pár stovek, a pak je hráč, který pošle jednou za měsíc SMS za 50 Kč.
    Takže stejně - nikdy to nebude úplně spravedlivé, a při této změně by "málo rubínoví" hráči asi nesouhlasili ;)
  • Petrik16232Petrik16232 Komentářů: 925
    upraveno 22.11.2014
    souhlasím z tim berimundem na posedy jsme za něj dostali ali každý den 30K slávi a to jsme byli na berimundu jen 5
    já měl za jeden utok 1200 sávy vpohodě a když jsme dal takové třeba 4 akorád mi vadí že jsme pak jednou prohrál a měl jsme jen 170 bodu tak sem tam byl zbytečn ale nabral jsme z vévody arcivévodu a to je dost
    Na hře se jmenuji Petrik1623
    Velitel aliance Real madrid CF
    Nabíráme pořád nové členy kdokoliv by se chtěl přidat tak napište do soukromích správ mě
    nejvyší dosáhlí titul Arcivévoda
    aktuální titul Arcivévoda
    image.php?type=sigpic&userid=790398&dateline=1416336328
Sign In to comment.