Domů Czech & Slovak Krčma (off-topic)

Připojte se k oficiálnímu discord serveru dnes!


Hledáte komunitu podobně smýšlejících hráčů, se kterými byste mohli diskutovat o svých oblíbených hrách? Nehledejte nic jiného než rodinný server GoodGame Empire Discord!


Náš server je ideálním místem, kde se můžete spojit s ostatními hráči z celého světa. Ať už si chcete popovídat o strategii, podělit se o tipy a triky, nebo jen najít nové přátele, naše komunita vám nabízí vše, co potřebujete.


A to není všechno - jako člen našeho Discord serveru budete mít také přístup k exkluzivním dárkům a dalším speciálním událostem. Je to ideální způsob, jak zůstat v obraze ohledně všech novinek a aktualizací studia GoodGame Studios.


Tak na co ještě čekáte? Připojte se k serveru GoodGame Empire Family Discord ještě dnes a začněte se spojovat s ostatními bojovníky z celého světa. Jen přejděte na https://discord.gg/goodgamestudios a připojte se k zábavě!


[OFICIÁLNÍ] Dřív,než příjde moderátor(manager)!

fanda.spulak (CZ1)fanda.spulak (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,056
upraveno 09.09.2015 v Krčma (off-topic)
Zdravím Spameři. ;)

Přicházím s novou hrou v níž budou hráči bojovat proti moderátorům. Zadání je jednoduché - úkolem hráčů je napočítat do 50 (bez multipostingu) a to dříve než přijde moderátor, jehož úkolem je toto počítání pokazit vložením příspěvku s jakýmkoli komentářem.

Pokud hráči vyhrají, jde se na další kolo. Každým dalším kolem musí hráči napočítat o 10 více než v předchozím kole.

Hráč, který napíše poslední číslo v kole, napsal i to, do kolika se bude v dalším kole počítat (kvůli přehledu).

Tak tedy začínáme.

1 :)
Post edited by fanda.spulak (CZ1) on
«13599

Komentáře

Sign In to comment.