Domů Představení hráče

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Lubos gubran - útoky na horiace základne

Lukas 83Lukas 83 Komentářů: 2
upraveno 25.01.2015 v Představení hráče
Dobrý deň,

chcem upozorniť na hráča: Lubos gubran z aliancie InsaneMurderers, ktorý útočí na základne - konzultoval som to aj so šéfom jeho aliancie a ten mi napísal, že útok na základne hra nezakazuje - to by som ešte akceptoval, ale keď sa po 3 dňoch opakuje útok na horiacu základňu, tak to je už škoda aj komentovať. Naviac mám podozrenie, že uvedený hráč hrá minimálne na dvoch účtoch, nakoľko chodia súbežne útoky od neho aj od hráča jaka638.

Peknú hru vám všetkým, ja som už skončil vďaka gubranovi, ktorý si rieši svoje komplexy na hráčoch o 16 levelov nižšie.
Post edited by Lukas 83 on
Lukas 8 @ sk 1

Komentáře

• špalek 125 (CZ1)špalek 125 (CZ1) Komentářů: 927
    upraveno 06.10.2014
    Lukas 83 napsal: »
    Dobrý deň,

chcem upozorniť na hráča: Lubos gubran z aliancie InsaneMurderers, ktorý útočí na základne - konzultoval som to aj so šéfom jeho aliancie a ten mi napísal, že útok na základne hra nezakazuje - to by som ešte akceptoval, ale keď sa po 3 dňoch opakuje útok na horiacu základňu, tak to je už škoda aj komentovať. Naviac mám podozrenie, že uvedený hráč hrá minimálne na dvoch účtoch, nakoľko chodia súbežne útoky od neho aj od hráča jaka638.

Peknú hru vám všetkým, ja som už skončil vďaka gubranovi, ktorý si rieši svoje komplexy na hráčoch o 16 levelov nižšie.

Mno my nevíem jestli jsi mu taky něco neudělal ale taký ldié se najdou vždy
    smiley_tag.0725210001413981973.gif
  • aci2 (SK1)aci2 (SK1) SK1 Komentářů: 342
    upraveno 06.10.2014
    Dobrý deň,

no nevím zda se vubec něčím provinil ale spíš bys měl být ty ve střehu pokud nedokažeš že hraje na dvouch učtech tak se ti to muže vymstít a to upozorňuji že IM taky nemusím ale pravidla GGS neporušil v žádném případě

aci2
    Chci P J na forum

aci2 @ cz sk 1
  • yaponecyaponec Komentářů: 102
    upraveno 06.10.2014
    Hráči, ktorí sa dostanú na 51lvl, sa stanú vždy terčom útokov lvl 70. Vraj pre česť. Kecy, su ľahkým terčom pre nich, nemajú poriadne hradby, ani hrad a ak nie su rubíňaci, ani zbroj.
    V noci zopár útokov, horiaci hrad si nikto nevšíma, hlavne, že bude pár bodov za česť a slávu. Vraj na horiaci hrad sa neútočí, na základne sa neútoči, kecy .... útočí a v pohode, ale zaútoč ty im na základňu a užiješ si, budu ťa vypaľovať aj týždeň v kuse, lebo si sa odvážil zaútočiť na základňu.
    Ak ťa hra bavi, založ si nový účet a hraj v pohode.
    yaponec @ sk 1

Na konci žiadnej vojny nie je víťaz, zostávajú vždy len porazení.
  • BlackWolf1BlackWolf1 Komentářů: 134
    upraveno 06.10.2014
    Pokud z na tom ucte koncis odejdi z aliance a zacni jim utocit na dedinky a hned je opoustej.
    Poud jeste nemas vyzkoumane veterany tak je to pohodicka s obyc palcaty a malimy kusemi stoji par zlatek a starasne rychle se verbuji a jsou vyce jak 2x rychlejsi nez veterani.
    Obcas jim takhle provetrej dedinky pokud uz koncis se hrou.
    Asi te budou nonstop vypalovat ale bude jim to houbi platny :D
    ty se tim budes bavit a oni budou na prasky.
    Jen jim dej ochutnat tuto taktiku :D
    TIMTO KDO MA ZAJEM TAK MAM RECEPT ZABERTE VESNICKY HRACUM A HNED JE OPUSTTE TAK JE VYTOCITE POKUD VAM NEBUDE VADIT ZE VAS VYPALI NEBO POKUD US CHCETE NEKOMU NEBO NEJAKE ALIANCI NECO VRATIT. ZABRAT VESNICKU CO MA OD SEBE NEJDAL A OPUSTIT KDYSTAK MUZETE NAPSAT V OKOLI TE VESNICKY NEJAKEMU HRACI ZE JI PRO NEJ OSVOBODITE.
    TIMHLE SPUSOBEM NSTVETE CELOU ALIANCI JE TO LEGRACE POKUD VAM NEVADI POZAR A US VAM VE HRE O NIC NEJDE.
    Vetsinou je ve vesnicce ubitovany jen jeden nebo par vojaku
  • CaptainusCaptainus Komentářů: 2
    upraveno 23.01.2015
    Mne opakovane útočí na horiaci hrad na štítoch hráč 1909trogar09 z aliancie Anjelská garda - hrad poctivo hasím a ani ho nestihnem dohasiť, už ma zase napadne fullovým útokom - nerozumiem tomu a zrejme sa vykašlem na to hasiť, lebo sa mi to ani neoplatí :( Na moje správy ani neodpovedá - zrejme sa jedná o veľmi "férového" hráča ....
    Captainus @ sk 1
  • Cuca (SK1)Cuca (SK1) Komentářů: 423
    upraveno 23.01.2015
    Captainus napsal: »
    Mne opakovane útočí na horiaci hrad na štítoch hráč 1909trogar09 z aliancie Anjelská garda - hrad poctivo hasím a ani ho nestihnem dohasiť, už ma zase napadne fullovým útokom - nerozumiem tomu a zrejme sa vykašlem na to hasiť, lebo sa mi to ani neoplatí :( Na moje správy ani neodpovedá - zrejme sa jedná o veľmi "férového" hráča ....

Skús kontaktovať vedenie jeho aliancie a požiadať o pomoc z riešením tohto prípadu. Prípadne odporúčam držať prázdne sklady, žiadne vojsko a nízku česť a bez bodov ho to baviť prestane.
  • 1909trogar09 (SK1)1909trogar09 (SK1) Komentářů: 86
    upraveno 23.01.2015
    Captainus napsal: »

ahoj viem písal si mi, teraz som si to prečítal odpísal som ti a zistil som, že si písal aj sem..

tvoj účet ( neviem kto na ňom teraz hrá ) bol v našej aliancii, pôvodný hráč prestal hrať pred veľmi dlhým časom.. v poslednom období si viac krát horel ako fakľa.. myslel som že si neaktívny hráč..
    ak hráš tak nebudem na teba útočiť..
    1909trogar09 @ sk 1
  • quantum (SK1)quantum (SK1) Komentářů: 2,695
    upraveno 23.01.2015
    Dobrý deň,

nesťažuj sa bráň toto je bojová hra nie bigfarm kde niečotakéto je nemožné
    a nerob toto to ma štve trocha lebo každý sa vyhovára ako nemôže brániť ako prevaha ako nástroje ako velitel a ako to proste nejde no všetko čo stačí urobiť je dať si hostinu a verbovať a k tomu ešte poznať taktiku ,všetci sa ohánajú kódexom ktorý neexistuje a mávajú nepísanými pravidlami no to čo je nepísané sa nemusí dodržovať a títo hráči len využívajú možnosti ktoré iný hráči zavrhujú

no aby som len nekritizoval dám pár rád:

1. daj hostinu a verbuj (hore)

2.nauč sa brániť

3.požiadaj alianciu o podpory ,prípadne si nájdi silnejšiu

4. buď aktívnejší

5. stať všetko čo môžu mať z útoku
    Pokolenie našich rodičov, horšie než dedov, splodilo nás ešte horších a čoskoro my splodíme potomstvo ešte skazenejšie.

Horácius, Ódy
  • Djcarlos6 (SK1)Djcarlos6 (SK1) Komentářů: 168
    upraveno 25.01.2015
    BlackWolf1 napsal: »
    Pokud z na tom ucte koncis odejdi z aliance a zacni jim utocit na dedinky a hned je opoustej.
    Poud jeste nemas vyzkoumane veterany tak je to pohodicka s obyc palcaty a malimy kusemi stoji par zlatek a starasne rychle se verbuji a jsou vyce jak 2x rychlejsi nez veterani.
    Obcas jim takhle provetrej dedinky pokud uz koncis se hrou.
    Asi te budou nonstop vypalovat ale bude jim to houbi platny :D
    ty se tim budes bavit a oni budou na prasky.
    Jen jim dej ochutnat tuto taktiku :D

Ty si myslis ze mu to pomoze ?? hahaha taki tu uz boli das par vojakov na dedinky a moze si piskat:)
    Djcarlos6 InsaneMurderers :)
Sign In to comment.