Nejlepší ?

2»

Komentáře

• MmoouurreekkRulMmoouurreekkRul Komentářů: 639
    upraveno 10.11.2014
    já vám to shrnu tak, že budete souhlasit všichni;)
    největší podrazák je GG$
    MmoouurreekkRul
  • Elam (CZ1)Elam (CZ1) Komentářů: 1,966
    upraveno 10.11.2014
    já vám to shrnu tak, že budete souhlasit všichni;)
    největší podrazák je GG$

Kam mám dát ten "Like" :).
  • MmoouurreekkRulMmoouurreekkRul Komentářů: 639
    upraveno 10.11.2014
    Elam napsal: »
    Kam mám dát ten "Like" :).

nemusíš nikam, pač tohle je smutné :(
    vůbec se mi poslední dobou GG$ nelíbí, ze začátku super, ale teď vše ztížený a za hromadu rublů, jenže to by museli rubíňáci přestat nakupovat, pak by si soudruzi z GG$ uvědomili, že je něco špatně, ale zatím bohužel
    MmoouurreekkRul
  • sir zizlil (CZ1)sir zizlil (CZ1) Komentářů: 7
    upraveno 10.11.2014
    ahoj, myslím si, že ten, kdo empire skutečně hraje, ví, kdo brání dobře, útočí ještě lépe, ale jedno je jisté, nejhroznější je ta naše, Hrozná:))
    sir zizlil @ cs 1
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,272CZ1
    Jak dlouho trvalo vyhrabat téma, mrtvé 4 roky?
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• petitlup (CZ1)petitlup (CZ1) Komentářů: 511
    A jeste sem napsat hrace o kterem cela mapa vi, ze ma nejvic rubi staveb a snazit se byt vtipny. Muzu si o nem myslet cokoliv, ale je to hra pro zabavu a tyhle vycpeli vtipky jsou detinsky. Ono se to muze vratit jak bumerang ;-)
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,272CZ1
    petitlup (CZ1) napsal(a):
    A jeste sem napsat hrace o kterem cela mapa vi, ze ma nejvic rubi staveb a snazit se byt vtipny. Muzu si o nem myslet cokoliv, ale je to hra pro zabavu a tyhle vycpeli vtipky jsou detinsky. Ono se to muze vratit jak bumerang ;-)
    Vzhledem k tomu, že už stejně hoří jak po náletu napalmem, tak mu nic moc nehrozí... :D
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• Fanie (SK1)Fanie (SK1) Komentářů: 2,226SK1
    upraveno 17.10.2018
    Aspoň vidíme koľko sa toho na mape zmenilo... ktorá ali posilnila a ktorá sa naopak úplne rozpadla... a to isté platí o hráčoch.. z niektorých sú už len legendy a sú tu noví vodcovia a noví rubínači :-)
  • Lord Ned Stark (CZ1)Lord Ned Stark (CZ1) Komentářů: 127CZ1

Takže nejlepší obránce je každý kdo mne kdy porazil, když jsem přišel na kávu do jeho hradu

Nejlepšì utočník je ten, který mne porazil při obraně mého hradu.

Rubínák je každý kdo mi řekne že nekupuje a poté u něj na hradě vidím budovy, které ja nemam. :D a to mne vždy dost vytáčí :D

A nejlepší je ten kdo odpoví že je průměrný :) Protože za velkého hráče mluví jeho výsledky a nepotřebuje se prezentovat.

Takze vlastne ja :D

Je lepší položit otázku a vypadat hloupě pět minut, než se vůbec nezeptat a být hloupý celý život.

Šedý VLK
    Winter Is Coming
  • Rat Mlfoons (CZ1)Rat Mlfoons (CZ1) Komentářů: 29CZ1
    kdo to zas znovuotevřel:D:D:D:D. proboha
    Kokar Piekan <3

Sign In to comment.