Domů Czech & Slovak Podněty, pochvala a kritika

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Téma jasně zodpovězeno = LOCK

Fruck empire (CZ1)Fruck empire (CZ1) ProfesionálKomentářů: 3,384
Mám takový podnět.

Nevím jestli to takhle je zavedeno , ale vidět to určitě není.

Pokud bude téma v "Otázky ke hře" http://cs.board.goodgamestudios.com/empire/forumdisplay.php?89-Ot%C3%A1zky-ke-h%C5%99e jasně zodpovězeno - buď BM, nebo jakýmkoliv uživatelem - mělo by být automaticky uzamknuto, potom tam totiž vznikají zbytečné dohady...

Takže například

Zakladatel - "Ahoj, ...... (OTÁZKA)
Uživatel X - " Ahoj ...... (ODPOVĚĎ)
BM,CM - " Taky ahoj, vidím že je téma zodpovězeno takže LOCK.

Pak by někdo z BM či CM mohl téma znovu otevřít po domluvě s uživatelem Y...
Post edited by Fruck empire (CZ1) on

Komentáře

• playmasterCZTVplaymasterCZTV Komentářů: 65
    upraveno 10.09.2014
    To chápu.Proč pokračovat v již zodpovězeném tématu?:)
    playmasterCZTV @ cs 1
    Level:28
    Aliance:Cesta4
    Hodnost:člen
    Titul:řadový rytíř
    nejlepší obrana je útok
  • Vlník (CZ1)Vlník (CZ1) Komentářů: 285
    upraveno 10.09.2014
    Myslím, že o tom, jestli dostal dostačující odpověď, by si měl rozhodnout sám ten, kdo se ptá (mimotoho by možná rád všem odpovídajícím hromadně poděkoval než se zamkne), tedy zdá se mi v pořádku, že se téma zamkne až když o to požádá sám jeho zakladatel, samozřejmě pokud se v něm nezačnou porušovat pravidla.
    Tohle by akorát mohlo zbytečně přidělávat práci s moderátorům s odemykáním (v lepším případě, pokud by se hráč nespokojený s odpovědí rovnou nerozhodl založit nové téma)

• ZoeZoe Moderator Komentářů: 16,793
    upraveno 10.09.2014
    Ahoj,
    dříve jsem byla také názoru, že zodpovězená témata by se měla zamykat.

Nechávají se odemčená, aby do nich mohl napsat hráč s podobným problémem. A v dosti případech se tak i stane. V tom "zbytku" (respektive většině) hráč založí nové téma, které se zamkne a vesele na fóru "překáží" dál...
    Takže otázkou tedy je, zda se tím opravdu dosáhne zpřehlednĕní, nebo ne?

A samozřejmě, Vlník má pravdu. Mnohdy hráč na odpověď, kterou lze považovat za více než dostačující, položí ještě doplňující otázku.
  • Martin VIII (CZ1)Martin VIII (CZ1) CZ1 Komentářů: 3,960
    upraveno 10.09.2014
    asi preto zakladajú lebo nehladajú a to je ten problém :p
    trebalo by nejako zvýraznit tu moznost na vyhliadavanie napr aby pismo vo vnutry bolo tučnejšie a aby to bolo v zlatom rámčeku aby to ihneď udrelo do očí keď sem niekto príde :)

VOP | Support/podpora | Pravidlá fóra

STOP BAN PJ !!!
    STOP BAN PJ !!!
    PJ JE HRDINA!

cz 1
    upraveno 10.09.2014
    trebalo by nejako zvýraznit tu moznost na vyhliadavanie napr aby pismo vo vnutry bolo tučnejšie a aby to bolo v zlatom rámčeku aby to ihneď udrelo do očí keď sem niekto príde :)
    Ahoj,
    ono to tak neviditelné není (i když třeba zářivĕ růžová by byla lepší :D), spíš se jim hledat nechce... ale to už jsme trochu OT.
  • Vlník (CZ1)Vlník (CZ1) Komentářů: 285
    upraveno 10.09.2014
    Tak v OT ještě trochu zůstanem :D
    Na jednom nejmenovaném fóru funguje, že při zakládání tématu se zobrazí témata s podobným názvem aby si tak uživatel mohl všimnout, že třeba zakládá již existující téma. To by zde také mohlo hodně pomoci, viz témata "Zmena popisu" a podobné. Myslím, že by pro GGS nemusel být velký problém to na fóru vytvořit.

upraveno 10.09.2014
    Vlník2 napsal: »
    Na jednom nejmenovaném fóru funguje, že při zakládání tématu se zobrazí témata s podobným názvem aby si tak uživatel mohl všimnout, že třeba zakládá již existující téma. To by zde také mohlo hodně pomoci, viz témata "Zmena popisu" a podobné. Myslím, že by pro GGS nemusel být velký problém to na fóru vytvořit.
    Ach jo.... tak já taky ještě budu OT, protože jsem vychovaná a slušnost velí reagovat :D

To je dobrá věc, zkusím se zeptat zda je to na tomto fóru možné....

Já jsem se zas jinde setkala s možností zamknout své vlastní téma, což by tady taky asi nebylo úplně na škodu (a vyřešilo by to to, co popisuješ ve svém prvním příspěvku tohoto tématu, a tím pádem z větší části snad i badovu připomínku)...
  • Fruck empire (CZ1)Fruck empire (CZ1) Profesionál Komentářů: 3,384
    upraveno 11.09.2014
    Myslím, že o tom, jestli dostal dostačující odpověď, by si měl rozhodnout sám ten, kdo se ptá (mimotoho by možná rád všem odpovídajícím hromadně poděkoval než se zamkne), tedy zdá se mi v pořádku, že se téma zamkne až když o to požádá sám jeho zakladatel, samozřejmě pokud se v něm nezačnou porušovat pravidla.
    Tohle by akorát mohlo zbytečně přidělávat práci s moderátorům s odemykáním (v lepším případě, pokud by se hráč nespokojený s odpovědí rovnou nerozhodl založit nové téma)

Ano samozřejmě to může být i takto -

Zakladatel - "Ahoj .... (Otázka)"
    Uživatel - "Ahoj .... (Odpověď)"
    Zakladatel - "Aha, děkuji za odpověď."
    BM - "Ahoj, vidím že je téma zodpovězeno, takže uzamykám."

Většinou se sem totiž chodí ptát samí amatéři, takže ani neví co je to zamknutí tématu.

Mohlo by se to taky udělat ještě jiným způsobem.

Po zodpovězení tématu by BM napsal původnímu zakladateli zda může LOCKNOUT, počkal by 24 hodin. Pokud by se mu/jí během této lhůty nedostala odpověď zamkne automaticky. A pokud by odpověděl dodatečně, tak by mohl/a BM znovu odemknout.

Jo, něco takového mě již napadlo.

Odpoledne zkusím zpracovat jako další podnět.

Zoe napsal: »
    Ahoj,
    ono to tak neviditelné není (i když třeba zářivĕ růžová by byla lepší :D), spíš se jim hledat nechce... ale to už jsme trochu OT.

Ne, ti noví o tom neví, že něco takového existuje.
    Zoe napsal: »
    Ach jo.... tak já taky ještě budu OT, protože jsem vychovaná a slušnost velí reagovat :D

To je dobrá věc, zkusím se zeptat zda je to na tomto fóru možné....

Já jsem se zas jinde setkala s možností zamknout své vlastní téma, což by tady taky asi nebylo úplně na škodu (a vyřešilo by to to, co popisuješ ve svém prvním příspěvku tohoto tématu, a tím pádem z větší části snad i badovu připomínku)...
    upraveno 11.09.2014
    badrad napsal: »
    Ano samozřejmě to může být i takto -

Zakladatel - "Ahoj .... (Otázka)"
    Uživatel - "Ahoj .... (Odpověď)"
    Zakladatel - "Aha, děkuji za odpověď."
    BM - "Ahoj, vidím že je téma zodpovězeno, takže uzamykám."

Většinou se sem totiž chodí ptát samí amatéři, takže ani neví co je to zamknutí tématu.

Mohlo by se to taky udělat ještě jiným způsobem.

Po zodpovězení tématu by BM napsal původnímu zakladateli zda může LOCKNOUT, počkal by 24 hodin. Pokud by se mu/jí během této lhůty nedostala odpověď zamkne automaticky. A pokud by odpověděl dodatečně, tak by mohl/a BM znovu odemknout.

Jo, něco takového mě již napadlo.

Odpoledne zkusím zpracovat jako další podnět.

Ne, ti noví o tom neví, že něco takového existuje.
    Bade,
    k první možnosti, to by třeba i šlo. Ale jak jsem psala, témata by se zamykat neměla, aby do nich bylo možné napsat při podobném problému.

K tomu druhému - nejsme tu 24/7, a představa, že se každého hráče budu ptát zda mu smím zamknout téma (nebo ho v případě odpovězení po delší době budu znovu odemykat, protože tam chce ještě napsat) je naprosto nereálná.
Sign In to comment.