Domů Představení hráče

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Promiň Eryen!

Fruck empire (CZ1)Fruck empire (CZ1) ProfesionálKomentářů: 3,384
upraveno 24.07.2014 v Představení hráče
Tímhle bych se chtěl omluvit hráčce Eryen, za to co jsem udělal, veřejně - ano jsem debil, vůl a jiné, protože to říkám veřejně, ale - prostě chci aby věděla že mi to není lhostejné...
Chlast je svině! :(

Pro takové *, kteří řeknou "zbytečný spam" mám rovnou vzkaz - Běž do háje (sprostější výraz)

Odpusť mi... Díkes
Post edited by Fruck empire (CZ1) on

Komentáře

• Eryen (CZ1)Eryen (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,056
    upraveno 21.07.2014
    Přijde mi to tak, že se omlouváš za to co jsi napsal, jenže já nevím - a nejspíš se nikdy nedozvím - co to bylo.
    Tím pádem kvůli tomu být naštvaná nemůžu a nemá smysl se mi za to omlouvat.

Takže, za co se vlastně omlouváš?
  • TheWaveCZTheWaveCZ Komentářů: 483
    upraveno 22.07.2014
    On to asi zase zapoměl pokud tu zprávu smazal.
    Nick: TheWaveCZ
    LvL: 22
    Titul: Hrabě
    Čest: pod 1000 nejdu
    Aliance: Křižáci...
    Práce v ali: Noční hlídka

S SK jsem skončil oni vědí proč

smiley_tag.0668297001404759245.gif

Pravidla GgE
    Nápověda nejen pro nováčky
    Support/Podpora
  • Fruck empire (CZ1)Fruck empire (CZ1) Profesionál Komentářů: 3,384
    upraveno 22.07.2014
    Dělej Badrade, odepiš, nudím se.
    TheWaveCZ napsal: »
    On to asi zase zapoměl pokud tu zprávu smazal.

Jděte do háje vy nuly, vás se nikdo na nic neptal,
  • DarkMaster33364DarkMaster33364 Komentářů: 905
    upraveno 22.07.2014
    badrad napsal: »
    Jděte do háje vy nuly, vás se nikdo na nic neptal,

Jsi v pořádku ty *, zase chceš upoutat pozornost? Nevymlouvej se na chlast ty * a chovej se normálně. Když se chceš omluvit, tak se omluv do zpráv, v reálu pro mě za mě klidně, nebo kdyby to bylo něco velkýho, ale nikdo pořádně neví o čem mluvíš. Můj názor, tak se vzpamatuj bro :o)
    upraveno 22.07.2014
    Jsi v pořádku ty *, zase chceš upoutat pozornost? Nevymlouvej se na chlast ty * a chovej se normálně. Když se chceš omluvit, tak se omluv do zpráv, v reálu pro mě za mě klidně, nebo kdyby to bylo něco velkýho, ale nikdo pořádně neví o čem mluvíš. Můj názor, tak se vzpamatuj bro :o)

Ehm... on byl v tu dobu fakt hoodně namol musel sem mu to psát já :D

Pravidla GgE
    Support/Podpora
  • simon18422simon18422 Komentářů: 605
    upraveno 22.07.2014

Proč si to vůbec psal?? Zase z toho tu budou jen hádky, mazání a možná a BANy. :/
    bývalý hráč na cs serveru (simon184) simon18422 @sk 1

Jsem člen aliance SK PAROBCI

První pravidlo této hry? Za vším hledej rubíny.

A druhé? Když jde něco až moc lehce, zjistíš že sis vyčerpal své zásoby rubínů. ;)

zde je odkaz na podporu hry (support): http://support.goodgamestudios.com/

Jak vymazat cookies a uložiště z flashe? http://cs.board.goodgamestudios.com/empire/showthread.php?35440-Vymaz%C3%A1n%C3%AD-cache-a-cookies&p=393814&viewfull=1#post393814
    upraveno 22.07.2014
    Tak fajn. Přemýšlela jsem o tom, a došla jsem k tomu, že omluvit bych se měla já. Neměla jsem se naštvať, protože při pohledu s "odstupem" by se dalo říct, že nejde o nic důležitého.
    Omlouvám se, že jsem byla naštvaná, a za všechno, co jsem tím způsobila - například špatnou náladu ;)

Darkmastere a ostatní, prosím bez komentáře. Myslete si co chcete - třeba že jsem blbá, protože se omlouvám a nestojím si za svým "názorem". Ale když si člověk uvědomí chybu, je lepší to uznat, než si jít tvrdohlavě za svým "protože jsem to řekla" i když vím, že je to špatně.
    upraveno 23.07.2014
    Eryen napsal: »
    Tak fajn. Přemýšlela jsem o tom, a došla jsem k tomu, že omluvit bych se měla já. Neměla jsem se naštvať, protože při pohledu s "odstupem" by se dalo říct, že nejde o nic důležitého.
    Omlouvám se, že jsem byla naštvaná, a za všechno, co jsem tím způsobila - například špatnou náladu ;)

Darkmastere a ostatní, prosím bez komentáře. Myslete si co chcete - třeba že jsem blbá, protože se omlouvám a nestojím si za svým "názorem". Ale když si člověk uvědomí chybu, je lepší to uznat, než si jít tvrdohlavě za svým "protože jsem to řekla" i když vím, že je to špatně.

Sorry ale musím s komentem :)

Tu tvou omluvu chápu a je dobré to uznat, ale bohužel se bad omlouvá oprávněně.

Pravidla GgE
    Support/Podpora
  • Fruck empire (CZ1)Fruck empire (CZ1) Profesionál Komentářů: 3,384
    upraveno 23.07.2014
    Pro takové *, kteří řeknou "zbytečný spam" mám rovnou vzkaz - Běž do háje (sprostější výraz)

Já ti to napsal Voe, ale trošičku jinak.
    Jo,a takoví postižení jedinci by to ani vědět neměli. Je mi tě líto.
    Ehm... on byl v tu dobu fakt hoodně namol musel sem mu to psát já :D

Až na to, že to bylo úplně jinak ty *.
    Sorry ale musím s komentem :)

Tu tvou omluvu chápu a je dobré to uznat, ale bohužel se bad omlouvá oprávněně.

Jseš fakt prašivá *
    Eryen napsal: »

Ach jo, já tady ze sebe dělám hňupa a bez účinku...Doprčíc
    upraveno 24.07.2014
    Až na to, že to bylo úplně jinak ty *.

Kdyby to bylo fakt jinak, tak by ses takhle neomlouval :)

Pravidla GgE
    Support/Podpora
  • Martin VIII (CZ1)Martin VIII (CZ1) CZ1 Komentářů: 3,960
    upraveno 24.07.2014
    No comment.... tahle debata je úplně o ničem :(

ty fajčíš lego, že si taký imbecil?

VOP | Support/podpora | Pravidlá fóra

STOP BAN PJ !!!
    STOP BAN PJ !!!
    PJ JE HRDINA!

cz 1
    upraveno 24.07.2014
    ...
    Ty, jdi prosím do hry, máš tam zprávu. Na fórum ti PMka nejde, a sem to psát nechci....
    No comment.... tahle debata je úplně o ničem :(
    Když no comment, tak no comment, ne?
Sign In to comment.