Domů Diskuze k oficiálním oznámením

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Aktualizace Empire

146»

Komentáře

• asterixx (SK1)asterixx (SK1) Komentářů: 32
    upraveno 27.03.2014
    Dobrý deň. Dalo by sa prosím vás zrušiť to vyskakovanie tabuliek, keď sa prihlásim do empire??? Keď mam malo času tak ma to vždy dosť naštve, kým tie tabuľky 100x za deň vypnem. Nedá sa nič robiť, kým tie tabuľky o dennej odmene nepreklikám... ďakujem za pochopenie
    Asterix
  • Vedec910Vedec910 Komentářů: 17
    upraveno 27.03.2014
    Aktualizace dobrá, akorát ta čest za obranu se nepovedla :D
    Herní přezdívka: Vedec9
    Hlavní přezdívka: Martik
    Level: ​41
    Aliance: Parta potkanů
    Nejvyšší dosažený titul: Landkrabě
  • Paia2Paia2 Komentářů: 146
    upraveno 27.03.2014
    asterixx2 napsal: »
    Dobrý deň. Dalo by sa prosím vás zrušiť to vyskakovanie tabuliek, keď sa prihlásim do empire??? Keď mam malo času tak ma to vždy dosť naštve, kým tie tabuľky 100x za deň vypnem. Nedá sa nič robiť, kým tie tabuľky o dennej odmene nepreklikám... ďakujem za pochopenie

souhlas, když si vyberu těch 3 až 5 truhel denní odměny, není nutno aby okno furt vyskakovalo, když se dá vyvolat ze správy
    a to "co je nového" taky stačí jen 1x, po změně, a pak už v dalších dnech ne, až zase při další nový změně
    Paia @ cs 1

Kapela RETROSONG
  • aci3 (CZ1)aci3 (CZ1) Komentářů: 420
    upraveno 28.03.2014
    Ja osobne cekam kdy bonus 200% a vice dostanou vsichni hraci v alianci aby mi potvrdili ze v empire si ggs neskatulkuji tipy hracu.

Velitel ani zastupce nikdy nemeli bonus 200% a verim ze i spousta hracu a zaslouzi si ho.

Nemel by vyhody dostavat spis hrac ktery se ve hre angazuje?????

ME osobne se to zda silne nefer.

Napravte tento vjem

Za alianci O.S.B-P Děkuji
  • MerFreKMerFreK Komentářů: 1
    upraveno 28.03.2014
    Také souhlasím... Tu čest za obranu neměli odebírat...Byla to taková odměna za to, že se umíme dobře bránit. Stakovou to nemá cenu se bránit, ušetřím alespoň rubíny za prostředky...
    MerFreK @ cs 1
  • Paia2Paia2 Komentářů: 146
    upraveno 28.03.2014
    A kdy spravíte to táhlo při špehování? Ať není defaultně uprostřed, ale na maximum?
    Paia @ cs 1

Kapela RETROSONG
  • Petr S.Petr S. Komentářů: 1,160
    upraveno 28.03.2014
    Paia2 napsal: »
    A kdy spravíte to táhlo při špehování? Ať není defaultně uprostřed, ale na maximum?

Až když pokvetou hrábě. Díval jsem se dnes ráno, ještě nemají ani pupen....
    "Až se ti ta hra zoškliví
    a stane se ti peklem,
    tak skoč po hlavě do hajzlu
    a zakryj se deklem!"

Petr S. & ~Spojené hrady~
    To, že jsem paranoidní, ještě neznamená, že po mně nejdou...
    upraveno 28.03.2014
    Prosím, může mi někdo vysvětlit, co pro GGS znamená slovo "všechny"? Nemyslím ve spojení "všechny hráče máme za trotly" nebo "Všechny prachy do našich kapes", ale "všechny zprávy". Já totiž v záložce "Všechny zprávy jaksi "všechny nemám". Mám tam jen zprávy, co mi poslal jiný hráč a kterou napsal "ručně" (Zpráva typu "ahoj vole...". Bojové výpisy tam nejsou, i když bych řekl, že také patří pod "všechny"...
    a stane se ti peklem,
    a zakryj se deklem!"

• LandakLandak Komentářů: 53
    upraveno 29.03.2014
    Crackonoš napsal: »
    Marná snaha motivovat hráče k útočení :) Ono se totiž za ty body cti nic skvělého nedostává...
    Pokud se mají rozjet boje naplno, tak je potřeba jinak nastavit cenovou politiku bojů:
    - snížit ceny za prostředky
    - nevyužité prostředky navrátit útočníkovi či nechat na sesbírání obránci (lze zavést novou schopnost kolik jich posbírá) a ne nechat je propadnou nenažrané GG$
    - Dát útočníkovi šanci na vítězství (bez zbrojíře si proti kvalitnímu obránci nikdo neškrtne, se zbrojířem za cca 150,- Kč stejně nemáte jistotu že projdete všemi třemi směry a obránci utlučete pouhých pár set vojáků, když dobře zabetonuje. Pokud se na takovouto obranu složí podporama 4 hráči, je za hodinu doverbováno)

přesně tak aspon by vznikla rovnováha.já osobně nemám nato každej den utočit a bránit to bych musel každej měsíc vysypat tisíce korun abych mohl hrát tak jak chci.Podle mě by každej hráč měl mít za 2-5stovek prostředku na měsíc
    Landak @ cs 1
  • J JJ J Komentářů: 1,012
    upraveno 29.03.2014
    Landak napsal: »
    Crackonoš napsal: »
    Marná snaha motivovat hráče k útočení :) Ono se totiž za ty body cti nic skvělého nedostává...
    Pokud se mají rozjet boje naplno, tak je potřeba jinak nastavit cenovou politiku bojů:
    - snížit ceny za prostředky
    - nevyužité prostředky navrátit útočníkovi či nechat na sesbírání obránci (lze zavést novou schopnost kolik jich posbírá) a ne nechat je propadnou nenažrané GG$
    - Dát útočníkovi šanci na vítězství (bez zbrojíře si proti kvalitnímu obránci nikdo neškrtne, se zbrojířem za cca 150,- Kč stejně nemáte jistotu že projdete všemi třemi směry a obránci utlučete pouhých pár set vojáků, když dobře zabetonuje. Pokud se na takovouto obranu složí podporama 4 hráči, je za hodinu doverbováno)

přesně tak aspon by vznikla rovnováha.já osobně nemám nato každej den utočit a bránit to bych musel každej měsíc vysypat tisíce korun abych mohl hrát tak jak chci.Podle mě by každej hráč měl mít za 2-5stovek prostředku na měsíc
    Jé Landak bez BANu.
  • Rytí5 (CZ1)Rytí5 (CZ1) CZ1 Komentářů: 61
    upraveno 30.03.2014
    Petr S. napsal: »
    Prosím, může mi někdo vysvětlit, co pro GGS znamená slovo "všechny"? Nemyslím ve spojení "všechny hráče máme za trotly" nebo "Všechny prachy do našich kapes", ale "všechny zprávy". Já totiž v záložce "Všechny zprávy jaksi "všechny nemám". Mám tam jen zprávy, co mi poslal jiný hráč a kterou napsal "ručně" (Zpráva typu "ahoj vole...". Bojové výpisy tam nejsou, i když bych řekl, že také patří pod "všechny"...
    Chtěl bych ti odpovědět co znamená slovo "všechny" ale nechci dostat další body do bodování o BAN :D Ale všiml jsem si, že tok tvých myšlenek jde správným směrem :)
    Rytí5 @ cs 1

1) kde najdu slevu na rubínové ceny?
    2) kde najdu velitele navíc zdarma?
    3) kde najdu slevu na verbování vojáků?
    4) kde najdu verbovací místa zdarma?
    5) kde najdu výrobní místa zdarma?
    6) jak na změnu jména hradu zdarma?
    7) jak uvěřit tomu že v GGS jde o hráče?

Připojili jsme se k aliancím které praktikují "Rytířské souboje".
    Jde o to, že se domluví dva hradní páni na útoku a obraně na dřevěnkách a bez podpor.
    upraveno 30.03.2014
    Rytí5 napsal: »
    Chtěl bych ti odpovědět co znamená slovo "všechny" ale nechci dostat další body do bodování o BAN :D Ale všiml jsem si, že tok tvých myšlenek jde správným směrem :)

Tak mi to písni soukromě :D
    a stane se ti peklem,
    a zakryj se deklem!"

• Fl?n? (CZ1)Fl?n? (CZ1) Komentářů: 31
    upraveno 30.03.2014
    No, takto budeme my obranáři bez cti. Stejně je k ničemu, skoro jak v reálném životě. Na druhé straně ji alespoň nemusím pořád snižovat.
    Flůně @ cs 1
  • Dede38 (CZ1)Dede38 (CZ1) CZ1 Komentářů: 30
    upraveno 23.04.2014
    Jako tahle uprava cti my zacina lezt hezky na nervy ... branim se utokum, co to jde, ale vlastne nic z toho nemam. Proc by neslo ziskat alespon bodik cti, kdyz v noci jak blbec vstavam a kontroluji, jestli na me nekdo nejede? Mnelo by to byt alespon nejak oceneno, alespon 20% oproti ziskane cti za vitezstvi by stalo za zvazeni.
    :'(
    Dede38
Sign In to comment.