Domů Czech & Slovak Podněty, pochvala a kritika

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Volné vesničky jsou

Fruck empire (CZ1)Fruck empire (CZ1) ProfesionálKomentářů: 3,384
Zdravím.

Dneska jsem si všiml zdrojovek na ledu.

Všeho druhu a hodně.

Zde jsou screeny, ale kde jsem je našel, neřeknu.

Attachment not found. Attachment not found.Attachment not found.Attachment not found.

Včera jsem taky našel, ale již jsem nestihl.

Zkuste je najít ;). Hodně štěstí při hledání. Je třeba se dívat a hledat každý den!

(V téhle sekci je to schválně. Všichni to neustále kritizují)
Post edited by Fruck empire (CZ1) on
«1

Komentáře

• truvertruver Komentářů: 292
    upraveno 17.11.2013
    Vesnicky po okrajich pribyvaji. Ale nechapu, proc GGS znevyhodnuje nektere hrace tim, ze prskne nove hrace doprostred mapy, kde nove vesnicky nejsou. A to je druha cast problemu - kdyz nekde zruinuje ve stare" casti mapy, proc do volnych mist nejsou umistovany nove vesnicky?
    CS1: březen 2012 - červen 2014, nejvyšší dosažený titul: Velkovévoda (poprvé brezen 2013).
    Několik rubínů koupeno v srpnu 2012, od té doby ode me GG$ nevidela ani korunu!

• Fruck empire (CZ1)Fruck empire (CZ1) Profesionál Komentářů: 3,384
    upraveno 17.11.2013
    truver napsal: »
    Vesnicky po okrajich pribyvaji. Ale nechapu, proc GGS znevyhodnuje nektere hrace tim, ze prskne nove hrace doprostred mapy, kde nove vesnicky nejsou. A to je druha cast problemu - kdyz nekde zruinuje ve stare" casti mapy, proc do volnych mist nejsou umistovany nove vesnicky?

Právě, že jsou.
    upraveno 17.11.2013
    badrad, tve screeny ukazuji okraj mapy... (=okraj osidleni)
    CS1: březen 2012 - červen 2014, nejvyšší dosažený titul: Velkovévoda (poprvé brezen 2013).

upraveno 17.11.2013
    Ano, ale občas zahlédnu prázdné vesničky taky uprostřed mapy, sice jen po dvu či třech, ale i tak tam jsou.
    upraveno 17.11.2013
    Kdyz je nekdo opusti... :-(

upraveno 17.11.2013
    No, o tom silně pochybuji, který šílenec by opouštěl vesničky?
    upraveno 17.11.2013
    Uz jsem to zazil - nekdo ukradl vesnici hodne vzdalenou vesnici, ktera sousedila s jeho cilem-hradem souperem, odtud zautocil na hrad a protoze vojsko se stejne vraci na hrad a ne do vesnice, tak tim opustil i vesnici, kterou mel stejne daleko.
    Jedne byvale hracce nekdo (docasne) ukradl ucet, zbavil ji vesnicek a zakladen, hrad prestehoval...
    Nasel bys vice prikladu...

upraveno 17.11.2013
    truver napsal: »
    Uz jsem to zazil - nekdo ukradl vesnici hodne vzdalenou vesnici, ktera sousedila s jeho cilem-hradem souperem, odtud zautocil na hrad a protoze vojsko se stejne vraci na hrad a ne do vesnice, tak tim opustil i vesnici, kterou mel stejne daleko.
    Jedne byvale hracce nekdo (docasne) ukradl ucet, zbavil ji vesnicek a zakladen, hrad prestehoval...
    Nasel bys vice prikladu...

Pokud nedala své heslo nikomu, nemohlo se to stát.

Ten první případ, souhlasím, ale ne tři vedle sebe.
  • elen962elen962 Komentářů: 393
    upraveno 17.11.2013
    badrad napsal: »
    Pokud nedala své heslo nikomu, nemohlo se to stát.

Ten první případ, souhlasím, ale ne tři vedle sebe.
    Badrade nehádej se, truver má pravdu, vesnice se přidávají pouze na okraje mapy a uprostřed jdou občas najít jen opuštěné po hráčích, jinak ne, takže hráče nenaváděj.
    upraveno 17.11.2013
    elen962 napsal: »
    Badrade nehádej se, truver má pravdu, vesnice se přidávají pouze na okraje mapy a uprostřed jdou občas najít jen opuštěné po hráčích, jinak ne, takže hráče nenaváděj.

Celkem bych chtěl vědět, co ty o vesnicích víš? Téměř nic ;)
  • Elam (CZ1)Elam (CZ1) Komentářů: 1,966
    upraveno 17.11.2013

Vesnice se objevují i jinde na mapě než na okraji, po stacích od 1 do 5, takže Badrad nikoho nenavádí.
    PS: Pokud máte stínové vojáky, nemusíte čekat na nové vesnice.
    Nejlepší na tom je to, že když hráč nemá důkaz, že vesnice byla jeho, nemusíte mu ji vracet.
    Takhle jsem vydělala 5 vesnic.
  • elen962elen962 Komentářů: 393
    upraveno 17.11.2013
    Elam napsal: »
    Vesnice se objevují i jinde na mapě než na okraji, po stacích od 1 do 5, takže Badrad nikoho nenavádí.
    Nejlepší na tom je to, že když hráč nemá důkaz, že vesnice byla jeho, nemusíte mu ji vracet.
    Ale navádí, Elam na střed se vesnice když, tak dají velmi omezeně a hledání je dost zdlouhavé a neúspěšné, zato okraje se zaplňují mnohem častěji a ve větším počtu, to ví většina hráčů. Když se na středu občas objeví pár vesnic, jsou okamžitě zabrané a bývají spíš po opuštění než přidání.
    Celkem bych chtěl vědět, co ty o vesnicích víš? Téměř nic ;)

Nehraju to poprvé, takže vím víc než ty
  • NoblemanMaximNoblemanMaxim Komentářů: 193
    upraveno 17.11.2013
    Zdravím.

Dneska jsem si všiml zdrojovek na ledu.

Všeho druhu a hodně.

Zde jsou screeny, ale kde jsem je našel, neřeknu.

Attachment not found. Attachment not found.Attachment not found.Attachment not found.

Včera jsem taky našel, ale již jsem nestihl.

Zkuste je najít ;). Hodně štěstí při hledání. Je třeba se dívat a hledat každý den!

(V téhle sekci je to schválně. Všichni to neustále kritizují)
    ja našel i tu co máš na obrázku
    Jméno ve hře:NoblemanMaxim
    Česká republika 1
    -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
    upraveno 17.11.2013
    ja našel i tu co máš na obrázku

;) Tak napiš do PM Souřadnice ;)
  • martin.istenik (CZ1)martin.istenik (CZ1) CZ1 Komentářů: 493
    upraveno 17.11.2013
    Noblemane prozzrad mi kde to je :D. Ted jsem taky nasel docela dost zdrojovek...
    martin.istenik @ cs 1
  • Martin19993Martin19993 Komentářů: 172
    upraveno 17.11.2013
    Já když jsem otvíral led a písek tak mě to hodilo doprostřed mapy. Na volné vesnice jsem mohl zapomenout, ale dnes už mám na ledu i písku vesnic plný počet. Všechny jsem si poctivě vybojoval.
    Martin1999 @ cs 1
  • NoblemanMaximNoblemanMaxim Komentářů: 193
    upraveno 17.11.2013
    ;) Tak napiš do PM Souřadnice ;)
    jak to mam udělat?:/
    Jméno ve hře:NoblemanMaxim
    Česká republika 1
    -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
    upraveno 17.11.2013
    Ale navádí, Elam na střed se vesnice když, tak dají velmi omezeně a hledání je dost zdlouhavé a neúspěšné, zato okraje se zaplňují mnohem častěji a ve větším počtu, to ví většina hráčů. Když se na středu občas objeví pár vesnic, jsou okamžitě zabrané a bývají spíš po opuštění než přidání.

Nehraju to poprvé, takže vím víc než ty

Ale najít se dají. Jsou sice okamžitě zabrané, ale kyž máš velitele na + 60% rychlosti a k tomu vlkodavy. Máš ji hned ;)

Také to nehraju poprvé. Ty máš asi účty na všech servrech co to jde, že? :o
    Noblemane prozzrad mi kde to je :D. Ted jsem taky nasel docela dost zdrojovek...

No, to je teda dost ubohé. Najdi si je sám.

jak to mam udělat?:/

Najedeš si na můj profil a napíšeš mi to zprávou.
  • Martin VIII (CZ1)Martin VIII (CZ1) CZ1 Komentářů: 3,960
    upraveno 16.12.2013
    Elam napsal: »

dakujem za stratégiu :o

VOP | Support/podpora | Pravidlá fóra

STOP BAN PJ !!!
    STOP BAN PJ !!!
    PJ JE HRDINA!

cz 1
  • Atlanta9 (CZ1)Atlanta9 (CZ1) CZ1 Komentářů: 191
    upraveno 17.12.2013
    tak já taky hledám nějaký volný zdrojovky který bych si mohla vzít.ale kde nic tu nic
    Atlanta9 empires rytíři
Sign In to comment.