Domů Krčma (off-topic)

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Inasane Murderes ... Lord Kuko

139

Komentáře

• liftboy (SK1)liftboy (SK1) Komentářů: 898
    upraveno 24.07.2015
    Mýliš sa ešte ten hrad hrá
    Po tom čo kuko odišiel vzniklo veľmi veľa "fake kukov" ktorí zneužívajú to čo v empire dosiahol. Jediný pravý lord kuko bol na hre asi pre dvoma mesiacmi kedy prišiel omrknúť IM spoločenstvo a našich spojencov ako "oslavu" na počesť jeho odchodu. Čiže všetci kukovia čo teraz hrajú sú len podvodníkmi, pretože pravý kuko po svojej výročnej návšteve svoj účet nechal zrušil. :)
  • Sirius Black4Sirius Black4 Komentářů: 420
    upraveno 24.07.2015
    teraz sa tu nerozprávame o KUKOVY ale ten hráč flejmo napísal že DomcoWarrior už nehrá
    Sirius Black
    Rytierskasvorka
    Keď sa budeš smiať bude sa s tebou smiať celý svet ,
    keď budeš plakať budeš plakať sám
    Bob Marley

1PqK.png
  • Šakal VlníkovýŠakal Vlníkový Komentářů: 845
    upraveno 24.07.2015
    Jelikož původní téma už asi nikdo řešit nebude, může mi někdo říct, čeho tak úžasného Lord Kuko dosáhl, že má na SK reputaci jak Chuck Norris? o_O
    Avatar ©CaptainMorwen Dlouhodobě se skrývám na SK serveru
    DSCF0659.jpg
  • Fruck empire (CZ1)Fruck empire (CZ1) Profesionál Komentářů: 3,384
    upraveno 24.07.2015
    Jelikož původní téma už asi nikdo řešit nebude, může mi někdo říct, čeho tak úžasného Lord Kuko dosáhl, že má na SK reputaci jak Chuck Norris? o_O

No, v podstatě nic, měl jenom štěstí ... Stejně jako Chaudar a jeho kamarádi.
    upraveno 24.07.2015
    To bolo ešte dávno predtým než si ti začal hrať. :) Bol za vznikom IM ako jeden z prvých členov a následne podporil aj vznik IM2, IM3 a IM4 kam chodil pravidelne vypomáhať a iba vďaka nemu je spoločenstvo IM tým, čím dnes je. Bol pri všetkých dôležitých udalostiach na SK serveri a dovolím si tvrdiť, že bol jednou z kľúčových postáv pri formovaní servera. Viac sa dočítaš v jeho životopise, ktorý určite nájdeš keď sa troch pohrabeš na fóre. :)
    upraveno 24.07.2015
    liftboy napsal: »
    To bolo ešte dávno predtým než si ti začal hrať. :) Bol za vznikom IM ako jeden z prvých členov a následne podporil aj vznik IM2, IM3 a IM4 kam chodil pravidelne vypomáhať a iba vďaka nemu je spoločenstvo IM tým, čím dnes je. Bol pri všetkých dôležitých udalostiach na SK serveri a dovolím si tvrdiť, že bol jednou z kľúčových postáv pri formovaní servera. Viac sa dočítaš v jeho životopise, ktorý určite nájdeš keď sa troch pohrabeš na fóre. :)

Jo, jeden z prvních 20, kde se přitom ještě vystřídalo dalších 20...
    Jediné, čemu pomohl bylo IM2 (Tam byl zásadní) ale IM3 a 4 vznikaly v podstatě bez něj.
    Dovolím si oponovat, protože začínal asi rok a něco předtím, než začala hra, takže ani zdaleka u všeho nebyl.
    Mimochodem, chceš mi říct, že ty jsi tu byl, když on začínal, nebo když byla aspoň TARTARIA? Sice vím kdo jsi, ale i tak?...
    upraveno 25.07.2015
    badrad napsal: »
    Jo, jeden z prvních 20, kde se přitom ještě vystřídalo dalších 20...
    Jediné, čemu pomohl bylo IM2 (Tam byl zásadní) ale IM3 a 4 vznikaly v podstatě bez něj.
    Dovolím si oponovat, protože začínal asi rok a něco předtím, než začala hra, takže ani zdaleka u všeho nebyl.
    Mimochodem, chceš mi říct, že ty jsi tu byl, když on začínal, nebo když byla aspoň TARTARIA? Sice vím kdo jsi, ale i tak?...
    Poznal som ho a čo ja viem tak dosť výrazne prispel k rozvoju IM4. :)
    upraveno 25.07.2015

Ano, toho tady poznal skoro každý, kdo asi rok a půl hraje...
    A čo ja viem, tak nie :D
  • Elam (CZ1)Elam (CZ1) Komentářů: 1,966
    upraveno 25.07.2015

Sorry, že se do toho míchám, ale kdo tu není ani rok, nezažil Triádu, rozvoj IM a prakticky nic a navíc s úrovní 39 nemůže vědět o Kukovi takřka nic :).
    Možná, že vám to jeho kolegové, přátelé nebo on sám při jeho výročí řekli, ale SÁM nic vědět nemůžete.
    Je to doba dávno minulá a docela i pěkná, byla bych ráda kdyby tak i zůstala, takže se prosím do toho nemontujte poněvadž nijak tomu nepomůžete (spíše to zhoršíte), díky.
    upraveno 25.07.2015
    Elam napsal: »
    Sorry, že se do toho míchám, ale kdo tu není ani rok, nezažil Triádu, rozvoj IM a prakticky nic a navíc s úrovní 39 nemůže vědět o Kukovi takřka nic :).
    Možná, že vám to jeho kolegové, přátelé nebo on sám při jeho výročí řekli, ale SÁM nic vědět nemůžete.
    Je to doba dávno minulá a docela i pěkná, byla bych ráda kdyby tak i zůstala, takže se prosím do toho nemontujte poněvadž nijak tomu nepomůžete (spíše to zhoršíte), díky.

Elam, on tady mám ten " pocit " kdysi hrával, takže něco vědět může,... Jen tak pro info

PS: pěkná jak pro koho... :D
    Ale já už se do toho montovat nebudu
    upraveno 25.07.2015
    badrad napsal: »
    Elam, on tady mám ten " pocit " kdysi hrával, takže něco vědět může,... Jen tak pro info

Znáš mě, víš kde mi to je, a pokud byl proč neřekne kdo ;).
    Když se dříve menší lvl do něčeho montoval do čeho mu bylo putna dostal menší nápravu proč se do toho nemontovat, udělalo se to takhle i mě, mělo by se to zavést znovu.....
    upraveno 25.07.2015
    Elam napsal: »
    Ale ja som túto hru už hrával skôr, čiže ho poznám lepšie ako väčšina ľudí tu na fóre. :)
    upraveno 25.07.2015
    Ale ja som túto hru už hrával skôr, čiže ho poznám lepšie ako väčšina ľudí tu na fóre. :)

Sice ho neznám jako jeho kolegové se kterými byli denně, ale hodně mi poradil defakto i pomohl a bavili jsme se spolu občas, čili ho také tak trochu znám :).
    Toto téma by se mělo uzavřít, je staré, udělejte si nové.
    upraveno 25.07.2015

No, než většina možná :D

Já bych za tím udělal tlustou čáru - Lord KUKO byl nej hráč na sk serveru, stejně jako Lord COOL na cs :D Ani jeden Lord už oficiálně nehraje ... (Aspoň co já vím)
  • michal 356michal 356 Komentářů: 8
    upraveno 28.07.2015
    Lorda kuka som poznal ale o niecom takom som nevedel hoc v tej dobre som bol u IM 2 a potom IM 3 ale o niecom takom som nepocul.

Lord kuko bol dobry hrac
    michal 356 @ sk 1
  • MartinK268 (SK1)MartinK268 (SK1) SK1 Komentářů: 572
    upraveno 28.07.2015
    michal 356 napsal: »
    Lorda kuka som poznal ale o niecom takom som nevedel hoc v tej dobre som bol u IM 2 a potom IM 3 ale o niecom takom som nepocul.

nemam nic proti tebe ale si level 51, hrad ti vyzera takto http://i.imgur.com/R0ruXAB.png , mas 3 zakladne z toho 2 kamenne a 1 drevenu. Keby si tu bol v tedy co hraval kuko tak by si urcite mal aspom jednu jedlovku lebo v tedy boli zakladne volnejsie a keby si bol v IM2 alebo IM3 tak hrad by ti vyzeral inac, tak niako ako skusenejsieho hraca...Neber to v zlom nic proti tebe nemam
    lvl 70
    upraveno 29.07.2015
    nemam nic proti tebe ale si level 51, hrad ti vyzera takto http://i.imgur.com/R0ruXAB.png , mas 3 zakladne z toho 2 kamenne a 1 drevenu. Keby si tu bol v tedy co hraval kuko tak by si urcite mal aspom jednu jedlovku lebo v tedy boli zakladne volnejsie a keby si bol v IM2 alebo IM3 tak hrad by ti vyzeral inac, tak niako ako skusenejsieho hraca...Neber to v zlom nic proti tebe nemam
    Aj moja jedna základňa vyzerá takto :):

eOwD.png
  • MartinK268 (SK1)MartinK268 (SK1) SK1 Komentářů: 572
    upraveno 29.07.2015
    Aj moja jedna základňa vyzerá takto :):

eOwD.png

no ale aspom ju rozvijas :)
    lvl 70
  • CESARKO (SK1)CESARKO (SK1) SK1 Komentářů: 72
    upraveno 26.08.2015
    Lord kuko patril medzi TOP hráčov a aj TOP ostane lebo teraz takého hráča na mape nenájdete.
    CESARKO @ sk 1
  • niksin (SK1)niksin (SK1) Komentářů: 13
    upraveno 01.09.2015
    vy ste drbnuty dočista všetko zanikne raz šak si uživajte život ste ako deti čo sedia za PC zanik hry nieje na vašej hlave takže kľud lol suklasim s dagom že logiku v tejto hre hľadať netreba treba sa zabaviť bože :D
    niksin @ sk 1
Sign In to comment.