Domů Krčma (off-topic)

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Inasane Murderes ... Lord Kuko

13840

Komentáře

• wwwwwwwwwwww Komentářů: 311
    upraveno 04.11.2014
    Mikinko51 napsal: »
    Len tak zo zabavy som si klikol na forum GGS. A cuduj sa svete , tema IM je stale ziva. Ja som bol v tejto ali uplne od zaciatku a pomahal som ju vybudovat na jednu z najsilnejsich ali na SK serveri (ak nie najsilnejsiu - musim trochu podpichnut nasich spojencov :-)). Uz to nehravam dost dlhy cas (odisiel som spolu s Kukom, aj ked k jeho slave som sa nepriblizil :-)), ale vidim, ze sa tu nic nezmenilo. Scenar zostava stale rovnaky. Ista ali (BW) zacala zaparat, lebo si myslela, ze na to ma. Velmi rychlo ale zistili, ze sa mylili a ze na to nemaju. Nasledne ked to neslo poctivo, tak podme kradnut dedinky a podobne. Ked prisla reakcia a uz nevedia co dalej, tak - hybaj nariekat na Forum. Tento scenar sa tu opakoval uz tolko krat (este ked som hral), ze uz to ani nepovazujem za nieco vynimocne. Snad jediny, kto si udrzal fazonu pocas vsetkych bojov bola byvala Tartaria ... uplne sme ju rozlozili a napriek tomu nikto z nich necitil potrebu sa tu na fore vyplakavat ....
    A BW - nerobte si iluzie. Jadro IM je sudrzne a bude bojovat az do konca. Zazili sme mnozstvo velmi tazkych bojov a aj prehier. To, ze sa obcas najde aj slabsi clanok nic neznamena. A radim Vam, snazte sa tento spor vyriesit diplomaticky a nie prilievat olej do ohna ... Pisat tu nepodlozene a vymyslene obvinenia nie je cesta. IM a LS je sila, ktoru mam taky pocit stale podcenujete ... Aj Tartaria sa drzala neskutocne dlho, ale vydrzali sme bojovat cele mesiace .... tak to zvazte, ze ci nebude rozumnejsie ine riesenie ako skoncit 100% v ruinach ....

... Toto si absolutne vystihol, M ;)
    V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom hry ma kontaktujte správou na forume alebo na hre
    (sk1 - wwwwww )

>> Support <<

[SIGPIC][/SIGPIC]
  • KrtkoGamerKrtkoGamer Komentářů: 8
    upraveno 04.11.2014
    a takto bojuju hrdinovia z BW:

http://prntscr.com/5329h0

ked uz tu screeny vytahujem :))))
    KrtkoGamer @ sk 1
  • karec999karec999 Komentářů: 9
    upraveno 05.11.2014
    Djcarlos6 napsal: »
    zabudol si napisat ako podlo ste utocili na aow2 vy to uz nepamatas?

carlos čo sa tyka aow2 vojna nebola podla podla mna mali sme dve jedna sa ukončila diplomaticky druha zašla zase do extremu cela LS proti nam ktoru sme jasne prehrali ale s aow2 simyslim že nemame najhorši vztah a mier sme dodržiavali
    karec999 @ sk 1
    upraveno 05.11.2014
    Mikinko51 napsal: »
    Len tak zo zabavy som si klikol na forum GGS. A cuduj sa svete , tema IM je stale ziva. Ja som bol v tejto ali uplne od zaciatku a pomahal som ju vybudovat na jednu z najsilnejsich ali na SK serveri (ak nie najsilnejsiu - musim trochu podpichnut nasich spojencov :-)). Uz to nehravam dost dlhy cas (odisiel som spolu s Kukom, aj ked k jeho slave som sa nepriblizil :-)), ale vidim, ze sa tu nic nezmenilo. Scenar zostava stale rovnaky. Ista ali (BW) zacala zaparat, lebo si myslela, ze na to ma. Velmi rychlo ale zistili, ze sa mylili a ze na to nemaju. Nasledne ked to neslo poctivo, tak podme kradnut dedinky a podobne. Ked prisla reakcia a uz nevedia co dalej, tak - hybaj nariekat na Forum. Tento scenar sa tu opakoval uz tolko krat (este ked som hral), ze uz to ani nepovazujem za nieco vynimocne. Snad jediny, kto si udrzal fazonu pocas vsetkych bojov bola byvala Tartaria ... uplne sme ju rozlozili a napriek tomu nikto z nich necitil potrebu sa tu na fore vyplakavat ....
    A BW - nerobte si iluzie. Jadro IM je sudrzne a bude bojovat az do konca. Zazili sme mnozstvo velmi tazkych bojov a aj prehier. To, ze sa obcas najde aj slabsi clanok nic neznamena. A radim Vam, snazte sa tento spor vyriesit diplomaticky a nie prilievat olej do ohna ... Pisat tu nepodlozene a vymyslene obvinenia nie je cesta. IM a LS je sila, ktoru mam taky pocit stale podcenujete ... Aj Tartaria sa drzala neskutocne dlho, ale vydrzali sme bojovat cele mesiace .... tak to zvazte, ze ci nebude rozumnejsie ine riesenie ako skoncit 100% v ruinach ....

mikinko zdravym ta kamarat tato vojna sa už naozaj asi nevyrieši každy očiernuje každeho poritom pravda je niekde v strede každy spravil podle činy už ako som pisal na vojnu s IM som sa velmi tešil čakal som uprimne že zautoči len hlavna IM a vojna bude prebiehat dost kamaradsky ale bohužial s ich strany špinavost z našej strany špinavost a dostali sme sa sem bohužial
    karec999 @ sk 1
  • Rojko2Rojko2 Komentářů: 2
    upraveno 05.11.2014
    Tato situacia je priam neuveritelna.

Som najstarsim aktivnym clenom AOW2 a prisiel som do tejto aliancie ked nas v AOW2 bolo 8 takze som si uz vselico tu odzil.

Za celu historiu aliancie sme mali viac krat problemi v boji z inymi alianciami ale vsetko bolo OK az na dva strety z BW.

prvy krat to zacalo ked nam stale utocili na vycvikovu alianciu cize na hrady nepomerne slabsie oproti nim. Si pamatam ako keby to bolo vcera, kedze to boli nasi chranenci utok sme BW oplatili dennym utokom v prime time s dopadom o 15.00

mysleli sme ze pochopili ale o dva dni nam utok vratili ale bohuzial nocnym naletom, nezaskocili nas utok sme cakali a aj sme ho este tu noc vratili, aky pozicaj taky vrat. O par dni na to zrazu sa zacali ozyvat partneri BW a zacali utocit aj na AOW aj na nas. Nakoniec sa to ukoncilo, BW ucuvlo a mi sme sa tiez nechceli dotahovat.

preslo 6-7 mesiacov BW postupne narastalo ale nie nejako rychlo a viac menej som si to nevsimal az kym urcitym skom nepodrastli na vyse 60 clenov. Tiez ma to moc netrapilo lebo sme snimi nemali spory len ma to prekvapilo ale sak co ked sa im dari nech sa im dari kazdy si ideme vlastnym tempom. co sa neudialo zrazu AOW2 dostala hromadny nocny utok od BW, co bol zaciatok nasho druheho sporu z BW

vraj to bola nejaka odveta za niekoho utok. paradoxne, ja neviem ako kto ale ked ja na niekoho dam utok a on mi ho vrati berem to ako ferovku ale ked da niekto na niekoho one to one utok tak si nepojdem ulavit na niekoho ineho nocnym naletom.

dalsi paradox su hraci co utocia overnight a hraci co utocia cez den ale s cim som sa stretol nemanovana osoba z BW, ktora predtym vystriedala niekolko aliancii sa len rozhodla ze moje hrady sa mu pacia a kazdy den mi cez noc odstrelil jeden hrad, jeden den na lade, dalsi na piesku, dalsi na stitoch dopady okolo 4:30, potom na zeleni, pokazde ked som utok oplatil hned ako si on opravil hrad hned posielal opat utok na mna. Ked som mu napisal ze ci a mu to zda ok neustale opakovat ciele takym istym nechutnym sposobom na toho isteho hraca povedal no a co, skoda ze nemam uz ten screan odlozeny.

takze takto postupne sa vyostrila druha vojna AOW2 z BW. Vsetky spomienky z prvej vojny a aj ta koprivka ktoru som mal este z toho prvehho konfliktu sa vratila + nas bolo 52 a ich 64 a boli prazdniny tak sme poziadali AOW o pomoc samozrejme aj BW sa cinolo a zarazu AOW2 dostavala utoky aj od Pythov aj od Barakudy aj od Divokich psov a J.A. Pritom AOW utoky dostavala iba sporadicky. Bohuzial z tejto doby uz tiez nemam ziadne screany ako mi prisla info ktoru posielalo BW partnerom "neutocte na AOW len na AOW2" alebo ako mi sme bojovali a BW brany stale otvarali....skoro vsade kam sme zautocili.

v kazdom konfikte co sme z BW mali sa BW snazila silou mocou mat navrch aby si mohla diktovat podmienky ako keby ani nemali inu zivotnu potrebu len mat pocit moci, sily, mat navrch....a ked sa im to nedarilo stale len nejake intrigy.

Kedze sa proti AOW2 uz rozbiehali 4 aliancie so spolocenstva BW, poziadali sme nasich dalsich partmerou z LS a oni nam pomohli, vec sa otocila a nakoniec sa to z BW ukoncilo.

Presli cca 2 mesiace po ukonceni druhej vojny medzi AOW2 a BW a zrazu je tu dalsi konflikt BW vs IM, je jasne vidno kto konflikty vyvolava a teraz je presne vidno kto akym stylom hra a ze nie BW su obete vojny ale ze tych obeti je omnoho viac ale z druhej strany ktora to tolerovala v snahe verit v to ze peknym slovom sa dalej dostanes.

okrem toho tu padli aj slova ze sa treba IM alebo LS pchat niekam aby ste mali pokoj. tak to vobec nieje pravda, ja som vzdy so strany LS mal otvorene a ferove jednanie. Ked som napisal do IM vzdy mi odpisali slusne a aj pomohli, ked som napisal do Johaniti tak isto, ked do CG vsetko v najlepsom poriadku, tak ja fakt netusim ako moze niekto mat nejaky problem. slusne jednanie je nadovsetko.

a este jeden postreh k veci, vsetci co su na druhej strane barikady ako LS, ak by vasa aliancia, spolocenstvo malo mesta, metropoly, veze neurobili ste vsetko preto aby ste nevytvorili taku koaliciu, ktora si zabezpeci aby si tuto silovu a takticku vyhodu udrzala, ci mi ide niekto tvrdit ze by sami ako 65 clenna aliancia vsetko branila sama bez pomoci partnerov aby mali druhy lahsiu sancu im to vziat. sak to takto ani v rozpravkach nefunguje.

AOW2 bude stale podporovat LS nie preto ze su silny alebo ze sa ich bojime ale za to ze za cely cas co to hrajem boli vzdy voci nam, AOW2 ferovi.
    Rojko
    Hrozny
    Art of War 2
  • Rojko2Rojko2 Komentářů: 2
    upraveno 05.11.2014
    karec ale zrejme nevies ze jeden z vasich este predtym ako ta druha vojna zacala z oblubou kazdy druhy den ma navstevoval a po par dnoch ste potom dali hromadku na nas.

ked sa vojna ukoncila vyzvali sme vase vedenie ze by malo prenechat zezlo niekomu inemu z clenou BW aby ste dostali novu perspektivu, neudialo sa tak.

vodca a zastupca mali odstupit, mozno by to teraz bolo inak. moj nazor.
    Rojko
    Hrozny
    Art of War 2
    upraveno 05.11.2014
    rojko ja proti tebe ani proti aow2 nič nemam ale tu druhu vojnu sme určite nezačali my a my že sme na vas intrigovali to je pre mna novinka čo sa tyka prvej vojny začala koli 4 alebo piatim utokom na vašu akademiu a ked ide o to bolo navrhnute odomna diplomatovi IM NECH NAS NECHAJU BOJOVAT BW red wings a mothy python proti všetkym aow a nechceli ste tak sa to nechalo tak a bol nakoniec mier
    karec999 @ sk 1
    upraveno 05.11.2014
    a rojko ja som jeden zo zakladatelov BW nikdy sme nemali problem s nikym okrem aow a LS okrem CG s nimi tiež nič a vy poviete že my sme vyryvači a intrigani a neviem ešte čo že všetko je naša vina? prepač uvedomte si s kolkymi ste mali vy problemi a spori a vždy ste tvrdili že vždy ste boli vy obete a vždy ty druhi za všetko možu nehnevaj sa na mna ale je to smiešne
    karec999 @ sk 1
  • Sir Domenico (SK1)Sir Domenico (SK1) Komentářů: 4
    upraveno 05.11.2014
    Karec999 tu si sám priznal ako písal Rojko, že vy ste si kládli podmienky, majme taku a taku vojnu a take a také ali ... a pritom aj samotnú Red Wings ste ťahali za nos ja nevravím, že práve ty a už vôbec si nemyslím, že celá ali BW vie ako sa správa a čo robí ich vedenie... ale vtedy aj samotný dondemarco bol nakoniec sklamaný ako ste ich využili. Dohoda bola nech na nás útočia len na hlavné hrady s tým a tým dopadom ale vy ste schovali svoje útoky za tie ich a Barakudu ste poslali na základne pri tom prvom konflikte. Navyše ste mali konflikt s AoWII ale vybúrili ste sa na nás to ste potom pri mierových rokovaniach uznali. Vy ste naozaj vždy začali, možno to ani neviete, kedže máte takú generalitu akú máte a všetko pred vami zahmlievajú, teraz to určite nebude inak....

Píšete tu ako sa z IM nedá diplomaticky dohodnúť atď no ja musím povedať, že to s vami sa extrémne ťažko diplomaticky komunikuje nakoľko vaše vedenie je zahľadené len samo do seba, svojich cieľov a ich diplomatické jednanie je na najhoršej úrovni akú som tu zažil. Zaujímave je, že vždy ste sa pustili do konfliktu, tak aby sa do toho zapojili aliancie z LS veď už nech si vaši členovia otvoria oči, že to je cielené zo strany vodcu a spol....

Po druhom konflikte sa mi už fakt zdalo, že ste si pár vecí uvedomili niečo ste uznali, taktiež aj my a komunikácia sa ku koncu zlepšila. No vy ste sa znova nepremyslene pustili do konfliktu obrovských rozmerov a tak nečestne. No musím uznať máte výdrž, to áno a aj v očierňovaní IM.

P.S.: Nezabudnite teraz písať ako sa IM pcháme do prdele :D
    Sir Domenico @ sk 1
    Art of War
  • smajlo5smajlo5 Komentářů: 1
    upraveno 05.11.2014
    tu vidim aky su BW
    http://prntscr.com/53cj6p
    je toto normalne ??
    smajlo5 @ sk 1
  • joe07joe07 Komentářů: 13
    upraveno 05.11.2014
    kolko chceš takýchto srinov kde ste nám prebrali dediny? krádež, ako to nazývate tam nie je v ponuke po kliknutí na dedinu. a na rozdiel od vás čo ste si tu vymysleli nejaké pravidlá, hráme podla pravidiel GGS.
    joe07 @ sk 1
  • BastrnacBastrnac Komentářů: 3
    upraveno 06.11.2014
    a toto je podla teba normalne??? :-) http://prntscr.com/53itvu A to je len jedna strana z niekolkych... ;-)
    Bastrnac @ sk 1
    upraveno 06.11.2014
    Karec999 tu si sám priznal ako písal Rojko, že vy ste si kládli podmienky, majme taku a taku vojnu a take a také ali ... a pritom aj samotnú Red Wings ste ťahali za nos ja nevravím, že práve ty a už vôbec si nemyslím, že celá ali BW vie ako sa správa a čo robí ich vedenie... ale vtedy aj samotný dondemarco bol nakoniec sklamaný ako ste ich využili. Dohoda bola nech na nás útočia len na hlavné hrady s tým a tým dopadom ale vy ste schovali svoje útoky za tie ich a Barakudu ste poslali na základne pri tom prvom konflikte. Navyše ste mali konflikt s AoWII ale vybúrili ste sa na nás to ste potom pri mierových rokovaniach uznali. Vy ste naozaj vždy začali, možno to ani neviete, kedže máte takú generalitu akú máte a všetko pred vami zahmlievajú, teraz to určite nebude inak....

Píšete tu ako sa z IM nedá diplomaticky dohodnúť atď no ja musím povedať, že to s vami sa extrémne ťažko diplomaticky komunikuje nakoľko vaše vedenie je zahľadené len samo do seba, svojich cieľov a ich diplomatické jednanie je na najhoršej úrovni akú som tu zažil. Zaujímave je, že vždy ste sa pustili do konfliktu, tak aby sa do toho zapojili aliancie z LS veď už nech si vaši členovia otvoria oči, že to je cielené zo strany vodcu a spol....

Po druhom konflikte sa mi už fakt zdalo, že ste si pár vecí uvedomili niečo ste uznali, taktiež aj my a komunikácia sa ku koncu zlepšila. No vy ste sa znova nepremyslene pustili do konfliktu obrovských rozmerov a tak nečestne. No musím uznať máte výdrž, to áno a aj v očierňovaní IM.

P.S.: Nezabudnite teraz písať ako sa IM pcháme do prdele :D

ano chceli sme si to s vami rozdat čestne približne 130hradov vs 130 hradov žiadne špinavosti len vy viete naozaj len so silnymi ist proti niekomu asi

red wings sme navadzat nemuseli radi išli proti vam a barakudu nespominaj lebo vtedy sme s nimi nič nemali a utočili sme na všetky aliancie aow nie že sme sa na vas vyburovali
    musim uznat že pri prvom konflikte s vami sa IM postavilo neutralne pisal som o tom s ich diplomatom mikinko51 a potvrdil že sa do toho nebudu starat aj tak bolo

tato vojna mi nevadi ,vadi mi že IM sa silou mocou snaži očiernit BW ale prečo? za to že sme vo vojne a začali sa kradnut dediny? nikdy sme dediny nekradli teraz je to prvy krat a iba IM začali vojnu špinavo dostali špinavu odpoved
    karec999 @ sk 1
  • Marek PoretadMarek Poretad Komentářů: 15
    upraveno 06.11.2014
    karec999 napsal: »
    ano chceli sme si to s vami rozdat čestne približne 130hradov vs 130 hradov žiadne špinavosti len vy viete naozaj len so silnymi ist proti niekomu asi

red wings sme navadzat nemuseli radi išli proti vam a barakudu nespominaj lebo vtedy sme s nimi nič nemali a utočili sme na všetky aliancie aow nie že sme sa na vas vyburovali
    musim uznat že pri prvom konflikte s vami sa IM postavilo neutralne pisal som o tom s ich diplomatom mikinko51 a potvrdil že sa do toho nebudu starat aj tak bolo

tato vojna mi nevadi ,vadi mi že IM sa silou mocou snaži očiernit BW ale prečo? za to že sme vo vojne a začali sa kradnut dediny? nikdy sme dediny nekradli teraz je to prvy krat a iba IM začali vojnu špinavo dostali špinavu odpoved

A je to aj naozaj obojstranna vojna ? Nie je to z vasej strany len diverzantska cinnost ? Lebo vyzera, ze Insane Vas komplet zapalili a neprestajne dusia.
    http://prntscr.com/53oo5z
    13samo13 Vas podla toho screenu obehol vsade kde sa len dalo a aj ostatni hraci hlavne z IM4.
    PROSÍM VŠECHNY, CO SE OTRÁVILI PO POŽITÍ MÝCH KLOBÁS, ABY SI JEŠTĚ PŘED KREMACÍ PŘIŠLI PRO ČERSTVÉ!
    TI, CO SE JEN POKAKALI, MI SEM NECHOĎTE SMRDĚT, AŤ MI NEODRADÍTE DALŠÍ ZÁKAZNÍKY!
  • Sir Domenico (SK1)Sir Domenico (SK1) Komentářů: 4
    upraveno 08.11.2014
    karec999 napsal: »

No počkaj ja som nikde nenapísal, že ste RW museli nahovárať. Ano šli proti nám a určite radi, ja hovorím, že po tom ako sa dozvedel ako tie boje prebehli sa hneď dištancoval od toho a bohužiaľ ja si screany neukladám aby som to ukázal...

A k tej vojne :D čo na tom malo byť fér? Nespomínaj fér keďže sme Vám jasne povedali, neviem či sa to konkrétne k tebe dostalo, že naše akadémie sú "impotentné" a tie nemôžeš porovnávať s RW a nebol by to fér boj iba počtom ničím iným, veď ani už neexistujú tie akadémie. No a nevieš čo píšeš lebo áno začalo sa to z AoWII ale po tom čo sme obe Art zaútočili na Vás ste vy šli len po nás v tom prvom konflikte myslím ale ten sa oproti tomu druhému rýchlo urovnal.

Neviem čo si písal s diplomatom IM vtedy ale oni sa vždy zachovajú správne. To riešil ešte Lord Kuko a aj on sa smial na tom návrhu "fer" vojny a naleteli na vás s nami aj v ten prvý konflikt ale iba raz nie ako ten druhý to už bolo o inom.

IM nechce očierniť BW iba preto, že kradnú dedinky to si myslíš, že toto je jediný dôvod? BW sa očierňuje samo alebo teda ich vedenie očierňuje celú tú ali svojím správaním a rozhodnutiami.
    Sir Domenico @ sk 1
    Art of War
  • Djcarlos6 (SK1)Djcarlos6 (SK1) Komentářů: 168
    upraveno 14.11.2014
    spinavo?? aj vas bolo na zaciatku tolko kolko nas cize 4 ali len nemozem zato ze vam spojenci poodchadzali a ustupili ale mudro urobili mate tu istu moznost ako oni
    Djcarlos6 InsaneMurderers :)
  • DomcoWarriorDomcoWarrior Komentářů: 17
    upraveno 26.01.2015
    IM poslednom pol roku umna klesla nabrali kadejakych bezchrakterov a posielaju aj 3 utoky na jedneho hrača zasebov rozpeti jednej hodky a to bez priciny :mad: maju umna velke - česť vynimkam ....
    DomcoWarrior @ sk 1
  • wwwwwwwwwwww Komentářů: 311
    upraveno 26.01.2015
    IM poslednom pol roku umna klesla nabrali kadejakych bezchrakterov a posielaju aj 3 utoky na jedneho hrača zasebov rozpeti jednej hodky a to bez priciny :mad: maju umna velke - česť vynimkam ....

Hmm... a prečo to vypisuješ do temy Lorda Kuka? :)
    V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom hry ma kontaktujte správou na forume alebo na hre
    (sk1 - wwwwww )

>> Support <<

[SIGPIC][/SIGPIC]
  • Flejmo2Flejmo2 Komentářů: 2
    upraveno 16.06.2015
    Ten hrad už nejestvuje bolo to decko zmier sa s tym :D:D
    Flejmo @ sk 1
  • Sirius Black4Sirius Black4 Komentářů: 420
    upraveno 24.07.2015
    Flejmo2 napsal: »
    Ten hrad už nejestvuje bolo to decko zmier sa s tym :D:D
    Mýliš sa ešte ten hrad hrá