Domů Krčma (off-topic)

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Inasane Murderes ... Lord Kuko

13640

Komentáře

• Afro CirkusAfro Cirkus Komentářů: 5
    upraveno 02.11.2014
    badrad napsal: »
    Držte se hoši... IM jsou tak psychicky rozdeptaní... :D Až je to k smíchu... :)

DO NICH!

Jasnéé :-D Ty odkáž EPICMIŠKE A SAMKOVI ŽE ICH POZDRAVUJEM, :-)

To že sa ukryjú ako krysi niekde do THC doupe este neznamena ze o nich nevieme :)
    Afro Cirkus @ sk 1
    upraveno 02.11.2014
    karec999 napsal: »
    Zdravim všetkych hračov tato tema nema zmysel netreba to tu riešit som člen BW skoro od jej vzniku na vojnu proti IM-karom som sa velmi tešil že si to rozdame konečne s niekym kto bude silny super ale IM to cele pokazilo a zautočili ako vždy podlo 5 aliancii proti jednej čo ma velmi sklamalo tak čo čakali od nas jedina možnost ist po dedinkach a sabotovat všetko čo sa da proste zneprijemnovat život IM-karom A IBA JEDEN ODKAZ PRE IM-KAROV MY SA NIKDY NEROZPADNEME VYDRŽIME V TOMTO STAVE AŽ DO KONCA PREJEM VAM PRIJEMNU HRU IM-KARI

To prečo si píšeš že si kár? ( IM KAR ? )
    Afro Cirkus @ sk 1
  • Fruck empire (CZ1)Fruck empire (CZ1) Profesionál Komentářů: 3,384
    upraveno 02.11.2014
    Afro Cirkus napsal: »
    Jasnéé :-D Ty odkáž EPICMIŠKE A SAMKOVI ŽE ICH POZDRAVUJEM, :-)

To že sa ukryjú ako krysi niekde do THC doupe este neznamena ze o nich nevieme :)

:D:D Když mi dáš na ně kontakt! Byl bych rád, už to totiž chvíli scháním. :)

Jinak já hraju na cs a aliance Angelss - THC - je na cs. Takže tvá poznámka byla dost nemístná a bezpředmětná. :)

Navíc EpicMichaela není krysa. LEGENDA!
    upraveno 02.11.2014
    badrad napsal: »
    :D:D Když mi dáš na ně kontakt! Byl bych rád, už to totiž chvíli scháním. :)

Jinak já hraju na cs a aliance Angelss - THC - je na cs. Takže tvá poznámka byla dost nemístná a bezpředmětná. :)

Navíc EpicMichaela není krysa. LEGENDA!

1. Pcháš sa jej do..
    2. Viem kde zdrhla
    3. Hrať sa na debila vie každý.. byť debilom? to už každý nie ale niekomu to ide..
    Afro Cirkus @ sk 1
  • Fruck empire (CZ1)Fruck empire (CZ1) Profesionál Komentářů: 3,384
    upraveno 02.11.2014
    Afro Cirkus napsal: »
    1. Pcháš sa jej do..
    2. Viem kde zdrhla
    3. Hrať sa na debila vie každý.. byť debilom? to už každý nie ale niekomu to ide..

1. Já se jí nikam nepchám kemo.
    2. Tak asi víš nic :D.
    3. Být debilem může být jenom někdo jako ty. Snad nemáš děti :D
  • Hummer74 (SK1)Hummer74 (SK1) Komentářů: 1
    upraveno 02.11.2014
    Ahojte,pekne si to napísal Karči :). Aj ja som členom BW a som na to hrdý, sme super partia a ostatné ali nám môžu len závidieť. Nebudem tu riešiť túto vojnu, vojny sú bez pravidiel. Ja sa len čudujem hráčom ktorý sa bojá IM, či už sú to ich hráči a nechcú bojovať proti BW a bojá sa postaviť svojmu vedeniu a tí ich vyhrážkami terorizujú, čo ste malé deti bez svojho vlastného rozumu, ked niečo nechcem alebo nie je podla mna správne urobím rozhodnutie aké vyhovuje mne a nie iným. Za daľšie sa čudujem alianciam ktoré si nechávajú rozkazovať od IM a podriadujú sa im. Mi sme ali ktorá toto odmieta a sme pre nich hrozbou, či len jedinci alebo celá ali. Neférovosť IM je určite známa každej ali na tomto serveri, či už je to opätovaným útokom a oni na vás zaútočia štyria - piati, to mám z vlastnej skúsenosti alebo na hráča nad 50 urovňou z vysokou česťou ktorého si tiež podajú viacerí, lebo tu môžu mať vysokú česť len hráči IM a ich spojenci. Ludia už sa zobudte toto je hra a má to byť pre zábavu a relax
    Hummer74 @ sk 1
  • karec999karec999 Komentářů: 9
    upraveno 02.11.2014
    afro cirkusant ja nepišem že som kar ale ty si IM-kar
    karec999 @ sk 1
  • Elam (CZ1)Elam (CZ1) Komentářů: 1,966
    upraveno 02.11.2014
    Možná někoho naštvu, ale chci vyjádřit jen svůj názor, díky.
    PS: Případně se omlouvám se chybu ve jménu aliance, slovenské výrazy slovensky psát nehodlám, protože vám
    nechci ničit váš skvělý jazyk, poněvadž ho neumím - tak to neberte jako racismus, zase díky :).

Insane Murderers a Liga Spravedlivých jsou skvělé aliance samy o sobě, až na jednu tu neuznávám a nebudu ji jmenovat, ale jako je to tak u všeho že veškeré větší věci mají nějaké menší či větší mouchy - u Ligy naštěstí jsou spíše ty menší, bez urážky.

To mouchou je moc, jsou silní a dávají to najevo i když někdy až přehnaně, ale dá se s nimi i slušně mluvit a co vím tak dokáží i přiznat že také ujeli (již jsem od nich viděla i náhrady třeba v surovinách, tohle na CZ neuvidíte), pokud ovšem jste nezačali přebírat vesničky/dedinky, ostrovy, útočit na hořící hrad(y) atd., atd.
    Dejme si ale ruku na srdce, bylo jiné IM s Mistrem Kukem a dalšími legendami a je jiné bez Mistra Kuka a dalších legend co již ukončili hru kvůli hamížnosti GG$ :(.

IM alias Liga se snaží respektovat i menší aliance, ALE musíte respektovat pravidla SK serveru - každý je zná - a hrát jejich hru, pak vám nic nehrozí :).
    Ano občas útoky přijdou je to nakonec bojová hra, ale snaží se hledat i jiné cíle a pokud je výslovně nenaštvete nemůžete je čekat na jednom místě vícekrát po sobě v menším časovém intervalu.
    Jiné je to při turnajích, zde jezdí pouze tam kde získají nějakou slávu - 800 vojáků plus mínus - a klidně i na hořící hrad když získají slávu, to jim ale nevyčítám většina je ochotna vám za to nabídnout suroviny na opravu a dají vám čas na regeneraci, což je dlouho u sebe neuvidíte - stačí si popřát dobrou hru a jednat s nimi slušně :confused:.

Je to dominantní aliance a přesto se snaží s ostatními vycházet v mezích - popsáno výše - , což byste měli brát jako plus, protože to nedokazují ničením ostatních atd.
    Mějte na paměti, že bez nich by na SK Triáda pořád byla, což by se s Triádou hrálo pravděpodobně úplně jinak a hráčů na SK by bylo podstatně méně.....

Co se BW týče, myslím si že ještě toho neudělali tolik, aby s nimi nešlo jednat, i když určitě větší reparace budou - ovšem bojím se, že pokud zajdou moc daleko skončí jako Triáda a jiní nepřátelé IM, poněvadž jak jednou probudíte a rozzuříte draka už se ho nezbavíte :).

Děkuji (již po třetí) za přečtení mého názoru a neukamenování mě za něj, Elam.
  • gabriel9gabriel9 Komentářů: 13
    upraveno 02.11.2014
    Elam s nimi sa neda jednat normalne, lebo ked vodca IM napise kazdemu clenovi BW ze vojna je kvoli hracovi XY a o par dni napise hracovi XY ze ta vojna vlastne nieje kvoli nemu tak to asi nema v hlave vsetko vporiadku
  • karec999karec999 Komentářů: 9
    upraveno 02.11.2014
    elam pekny nazor je na nom aj dost pravdiveho nemožem povedat ja som proti IM nič nemal ako som pisalkeby nam vyhlasili vojnu napr, hlavny IM radi by sme sa s nimi hrali aj pol roka a aj keby sme prehrali bolo by to ok uznali by sme to ale takto zase podlo zautočit nič v zlom ale oni ine ani nevedia a u mna velmi klesli ich sila je len v tom že sa ich boja všetci nikdo sa im nepostavi
    karec999 @ sk 1
  • KrtkoGamerKrtkoGamer Komentářů: 8
    upraveno 03.11.2014
    S uzasom tu citam vyjadrenia velkych bojovnikov BW :). akosi zabudli dodat, preco tato vojna zacala a ze vojnu uz mali 3x pred touto vojnou a 3x ju prehrali :).
    Nemam vo zvyku vypisovat na forum a tuto hru beriem ako relax. Nerad nicim hracov ako takých, ale spravanie, ktore predvadzalo na hre spolocenstvo BW bolo dost ubohe... Utoky na slabych hracov, arogantne spravanie a vyhrazky... Presne ako to skusaju zvalit na IM :), to bol ich oblubeny sposob hry...
    Preto maju vojnu. Vojnu, v ktorej sa ukazala ich prava tvar - zbabelcov a zakernych hracov, ktory sa zmohli akurát na kradnutie dediniek...
    Ano, IM utocilo ako spolocenstvo, teda 4 aliancie. Preco? BW doteraz nepriznalo, ze okrem BW proti nam staly aliancie BW, Barakuda BW, JA1, JA2 a Monthy Pytons...
    Pytam sa, co teda bolo na utokoch IM spolocenstva nefer??? lebo utocili aliancie na 5 aliancii...
    BW dostalo ponuku tuto vojnu ukoncit a neprijalo ju, pokial viem, vedenie BW o tejto moznosti ani neinformovalo svojich hracov, radsej ich nechalo padnut na dno a stali sa zlodejmi dediniek... Toto je smutne :(
    KrtkoGamer @ sk 1
  • gabriel9gabriel9 Komentářů: 13
    upraveno 03.11.2014
    wwwwww napsal: »
    :):) Ja island momentálne nerobím no som tam. Písal som že som to " počul " od kamarátov, mna sa to nejako nedotklo.. Takže tam nemám prečo držať obrany, skor utok nech vas pridem kuknuť ;)

a takto sa tvari cele IM

http://prntscr.com/52jsnr

island nerobi to niekto iny :DDDD
  • --marek83-- (SK1)--marek83-- (SK1) Komentářů: 1
    upraveno 03.11.2014
    pretoze je to ich styl hrania klamstiev a zavadzania co sa tyka hracov ktory odisli tak ty hraci chceli odist este pred vojnov s BW chceli ostat a pomoct len nikto nevedel ze BW je taka hrdinska a schova sa za holubov a nebojuje zmohne sa len na kradnutie dediniek a urazanie hracov co ich odmietli sa spojit snimi proti IM
    --marek83-- @ sk 1
  • ONDREJ03 (SK1)ONDREJ03 (SK1) SK1 Komentářů: 82
    upraveno 03.11.2014
    už ste sa vyplakali dajte sem jeden dvokaz kde IM sa vyhražalo ak nepošlu suroviny do mesta spravia snich farmi mali sme už kopu vojen a ani jednej sme dediny nekradli pokial nam nebola zobrata dedina patria hračom večina snich bola ziskana za rubase a to sa unas rešpektuje ale vyhlasite vojnu BW a jednu vec čo dokažu je kradnut dediny a to iste robia aj na islande je to ubohe čo robia viac sa nezmožu a na sk serveri rozohrali špinavu hru oni z velitelom rubinovym vedia akurat tak utočit na nevybudovani hrad a tak si tu zbierali čest a zverejnovat prečo maju vojnu ani nemusime ich jednanie zo slabšimi alianciami su zname ako hromadne utoky na jedneho a vojnu ste už prehrali toto je len natahovanie sa nemate ani spojencov všetci račej prijali podmienky a dobre urobili len jedno možte urobit dalej nam tu plačte
    ONDREJ03 @ sk 1
  • Kat71 (SK1)Kat71 (SK1) Komentářů: 13
    upraveno 03.11.2014
    ForFunn napsal: »
    IM to všetko začalo vyhlásili cele IM aj 2, 3, aj 4 vojnu a oni nepotrebujú na to žiadny dôvod, Vyhrážali sa slabším ali, aj mne že ak im nedám surky do mesta tak si spravia z nás farmu a aj tak budú mať surky.
    Nie že my sme začali kradnúť ale oni a nech si hovorí kto čo chce z IM tak má zle informácie a vinu zváľajú na nás a to vie viac ali čo aj im pokradli a nik im nič dovtedy nerobil.
    A už začali aj základne kradnúť. No ktorá ali to robí ?

No tomuto sa hovorí čistá starecká demencia !!!! :)))
    Tak vy ste si chceli robiť svoju česť na vypaľovaní našich drevených hradoch a mysleli ste si, že Vám to len tak prejde????
    Nie, pustili sme na vás aj my férový HU a čo ste urobili vy???
    ZAČALI ste kradnúť naše dediny!!! A bola vojna,ktorá trvá dodnes a trvať dlhooooo bude :)))
    Dedo, nakúp si aj s manželkou výživové doplnky,aby si nezabudol,prečo to všetko vzniklo!!
    A nebuď tu trapný,lebo aj k nám chodili správy,že konečne niekto s Vami robí poriadky,lebo práve vaša neférovosť leží slabším alianciám v žalúdku,ale to je zase o niečom inom :)
    Takže lovu zdar a stareckej demencii pokoj :cool:
    Kat71 @ sk 1
    upraveno 03.11.2014
    tak to sa pokuša kradnut kral žobrakov ma pekny titul http://prntscr.com/52karx http://prntscr.com/52kb3s http://prntscr.com/52kb9h http://prntscr.com/52kbfo http://prntscr.com/52kbkd tak hraju oni hru kradnut a kradnut a kludne nas očiernujte sme nato zvyknuti
    ONDREJ03 @ sk 1
    upraveno 03.11.2014
    a su tu dvoležitejšie veci ako sa tu snimi natahovat na fore resetovali nam trnoveho nech nam vratia suroviny a rubiny čo sme dotoho investovali tak šup šup každy kto je škodny pište na suport bude to rozumnejšie
    ONDREJ03 @ sk 1
  • Djcarlos6 (SK1)Djcarlos6 (SK1) Komentářů: 168
    upraveno 03.11.2014
    joe07 napsal: »
    wwwwww aj ty si pozorne pozri tie výpisy z bojov, bojujete len so sedliakmi a keď treba niektorý útok zložiť. zrazu je tam cez 5 000 obrany. tie útoky od vás ani nie je treba brániť, však aj tak nič nerabujete. ale najhlavnejšie na tom je to že mi v BW sa bavíme v tejto hre a vy sa tu rozčuľujete. tak sa mi vidí že neviete rozpoznať realitu od virtuality. ja viem, moc vás to hnevá, tolko € ste do tejto hry investovali a takmer žiadny výsledok. a nakoniec sa vás tu tu niekto ani nebojí a postaví sa na odpor. ani po niekoľko tisíc útokoch nás neviete zrušiť ako alianciu :-))) a fakt je to teraz zábava hrať :-)))

teba bavi horiet a nemat nic z hry? si dobry chlapce :)
    Djcarlos6 InsaneMurderers :)
  • Djcarlos6 (SK1)Djcarlos6 (SK1) Komentářů: 168
    upraveno 03.11.2014
    karec999 napsal: »
    elam pekny nazor je na nom aj dost pravdiveho nemožem povedat ja som proti IM nič nemal ako som pisalkeby nam vyhlasili vojnu napr, hlavny IM radi by sme sa s nimi hrali aj pol roka a aj keby sme prehrali bolo by to ok uznali by sme to ale takto zase podlo zautočit nič v zlom ale oni ine ani nevedia a u mna velmi klesli ich sila je len v tom že sa ich boja všetci nikdo sa im nepostavi

zabudol si napisat ako podlo ste utocili na aow2 vy to uz nepamatas?
    Djcarlos6 InsaneMurderers :)
  • kuko77kuko77 Komentářů: 116
    upraveno 03.11.2014
    Nechapem preco rozoberate taketo veci v tejto teme ktora nesie meno Lorda kuka? Je to jeden z tych co mali rozum a uz davno skoncili s touto fraskou ktora sa z tejto hry v poslednej dobe stala.
    A co sa tyka IM tak sa hlavne smejem na tom ako sa aliancie premenovavaju aby mali v mene IM, kazde im ma 5 akademii o ktorych ani nevie :D Myslim ze by ste si mali vybavit najskor taketo kazenie povesti ktoru vybudovali vasi predchodcovia.
    Ave lekvar :)
    Level 70 Legend 5
    Kráľ kuko77 Srdce z kameňa @ sk 1

Tú vec ktorú ste nahodili neberiem ako odpoveď na nasledujúce otazky:
    (na otazky 1, 2, 3 a 6 to aj tak neodpoveda)
    1) kde nájdem zľavu na rubínové ceny?
    2) kde nájdem veliteľa navyše zdarma?
    3) kde nájdem zľavu na verbovanie vojakov?
    4) kde nájdem sloty na verbovanie zadarmo?
    5) kde nájdem výrobné miesta zadarmo?
    6) ako na zmenu mena hradu zadarmo?

kuko77.gif
Sign In to comment.