Domů Krčma (off-topic)

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Inasane Murderes ... Lord Kuko

13440

Komentáře

• ForFunnForFunn Komentářů: 9
    upraveno 02.11.2014
    ONDREJ03 napsal: »
    kolakus tich par utokou čo ste odrazili nič nerieši poslali sme už tisicky utokou ste len banda zlodejou čo kradne dediny a stim ste začali vy mi to len ukončime nebudete mat nič http://prntscr.com/506xnw unas sa dediny nekradnu http://prntscr.com/506yh6 toto je len dvokaz kde furt kradnete a neostava vam nič ako len horiace hrady a holubice a tvoj spoluhrač čo si tu papulu otvara ma holuba ten može akurat tak baronou odražat a na našej strane je dost aliancii a vedia že hrame ferovo špinavu hru ste rozohrali vy a teraz maju šancu aj tie slabšie aliancie vam vratit uder ktore ste terorizovali a kludne sem možte chodit plakat

No takýto je váš férový boj 29 ide na jedného a aj tak ste ho nedostali. :-)))

Attachment not found.

Vy ste vyhlásili vojnu a vy ste začali aj akadémii kradnúť dedinky, tak asi máte mylné informácie kto začal vojnu.
    ForFunn @ sk 1
  • quantum (SK1)quantum (SK1) Komentářů: 2,695
    upraveno 02.11.2014
    síce poriadne neviem o čo tu ide no prečo im vyhlásila vojnu brawe warior ???
    pýtal som sa už no odpoveď bola že niaky rozumný dôvod na to nebol a keď vás im začala vypaľovať vy ste kradli dedinky
    Pokolenie našich rodičov, horšie než dedov, splodilo nás ešte horších a čoskoro my splodíme potomstvo ešte skazenejšie.

Horácius, Ódy
  • wwwwwwwwwwww Komentářů: 311
    upraveno 02.11.2014
    Quantum napsal: »
    pýtal som sa už no odpoveď bola že niaky rozumný dôvod na to nebol a keď vás im začala vypaľovať vy ste kradli dedinky

To by si pochopil keby si bol na strane jednej z aliancií :-).
    Dôvodov na to bolo viacero, nebudem tu " poburovať a urážať " chlapcov z BW takže ak chceš vedieť môj názor na túto vojnu kontaktuj cez správy. :-)

WWWWWW / InsaneMurderers
    V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom hry ma kontaktujte správou na forume alebo na hre
    (sk1 - wwwwww )

>> Support <<

[SIGPIC][/SIGPIC]
    upraveno 02.11.2014

IM to všetko začalo vyhlásili cele IM aj 2, 3, aj 4 vojnu a oni nepotrebujú na to žiadny dôvod, Vyhrážali sa slabším ali, aj mne že ak im nedám surky do mesta tak si spravia z nás farmu a aj tak budú mať surky.
    Nie že my sme začali kradnúť ale oni a nech si hovorí kto čo chce z IM tak má zle informácie a vinu zváľajú na nás a to vie viac ali čo aj im pokradli a nik im nič dovtedy nerobil.
    A už začali aj základne kradnúť. No ktorá ali to robí ?
    ForFunn @ sk 1
    upraveno 02.11.2014
    ForFunn napsal: »
    IM to všetko začalo vyhlásili cele IM aj 2, 3, aj 4 vojnu a oni nepotrebujú na to žiadny dôvod, Vyhrážali sa slabším ali, aj mne že ak im nedám surky do mesta tak si spravia z nás farmu a aj tak budú mať surky.

Čo sa týka rozpadania a útokov na vás... Pozorne si POZRI VAŠE OBRANY. Stačí kuknúť túto noc :-)
    Si pozri pomer " výhra : prehra " a možno ti dojdu fakty..
    V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom hry ma kontaktujte správou na forume alebo na hre
    (sk1 - wwwwww )

>> Support <<

[SIGPIC][/SIGPIC]
  • joe07joe07 Komentářů: 13
    upraveno 02.11.2014

tak IMkári niečo písali o útoku na štítoch na ich nedostavaný hrad, čo som videl výpis z bojov, nik z našich hráčov neútočil na drevený hrad, tak neviem čo oni považujú za nedostavaný. ja mám stále čo vylepšovať na mojom hrade, aj keď len výmena ozdobných predmetov, tým pádom aj IM mi útočí na nedostavaný hrad.
    joe07 @ sk 1
  • gabriel9gabriel9 Komentářů: 13
    upraveno 02.11.2014
    wwwwww napsal: »
    Čo sa týka rozpadania a útokov na vás... Pozorne si POZRI VAŠE OBRANY. Stačí kuknúť túto noc :-)
    Si pozri pomer " výhra : prehra " a možno ti dojdu fakty..

http://prntscr.com/4yxpmj
  • quantum (SK1)quantum (SK1) Komentářů: 2,695
    upraveno 02.11.2014
    čo takto to vyriešiť ???
    to sa nemôžete niako dohodnúť dorozumieť ak niekto útočil prečo hneď vojna a nie jednorázová odplata ???
    všetko sa dá vyriešiť aj mierovou cestou ak by obidve strany chceli
    a ak chcú suroviny len jednorázovo je milšie nechať sa vypaľovať ???
    Pokolenie našich rodičov, horšie než dedov, splodilo nás ešte horších a čoskoro my splodíme potomstvo ešte skazenejšie.

Horácius, Ódy
    upraveno 02.11.2014
    gabriel9 napsal: »

Hráč jojcob nie je v aliancií IM ani IM2,3,4.. Bol ale prešiel spolu z pár hráčmi pre OSOBNÉ dôvody.. Chceli sa vrátiť do aliancie ktorú založili.. S tou alianciou má IM dobré vzťahy..

quantum : " čo takto to vyriešiť ???
    to sa nemôžete niako dohodnúť dorozumieť ak niekto útočil prečo hneď vojna a nie jednorázová odplata ???
    všetko sa dá vyriešiť aj mierovou cestou ak by obidve strany chceli
    a ak chcú suroviny len jednorázovo je milšie nechať sa vypaľovať ??? "
    .........................................................................................................
    Nerozumiem.. nie takým čo strkajú nos do vecí KTORÉ SA ICH NETÝKAJÚ A NEZASAHUJÚ DO ICH HRY ..
    ps: quantum, je logicke ze dalsie kroky urcuje vedenie hlavnej IM-ky.. Čiže či vojnu ukončia alebo nie je na ich zvážení..
    (sk1 - wwwwww )

>> Support <<

[SIGPIC][/SIGPIC]
  • gabriel9gabriel9 Komentářů: 13
    upraveno 02.11.2014
    nevymyslaj utocil ako clen IM spolocenstva
  • solunasoluna Komentářů: 57
    upraveno 02.11.2014
    dotaz na BW...preco hraci co maju v popise ze maju nieco spolocne s vasou alianciou, kradnu ostrovy s akvou s tym ze ich v zapati opustia??? podotykam ze aj takym co s IM nic nemaju
    soluna @ sk 1
    upraveno 02.11.2014
    gabriel9 napsal: »
    nevymyslaj utocil ako clen IM spolocenstva

keď nabehne hra tak sa laskavo pozri kde ten hráč hrá, oki?
    (sk1 - wwwwww )

>> Support <<

[SIGPIC][/SIGPIC]
  • joe07joe07 Komentářů: 13
    upraveno 02.11.2014
    wwwwww aj ty si pozorne pozri tie výpisy z bojov, bojujete len so sedliakmi a keď treba niektorý útok zložiť. zrazu je tam cez 5 000 obrany. tie útoky od vás ani nie je treba brániť, však aj tak nič nerabujete. ale najhlavnejšie na tom je to že mi v BW sa bavíme v tejto hre a vy sa tu rozčuľujete. tak sa mi vidí že neviete rozpoznať realitu od virtuality. ja viem, moc vás to hnevá, tolko € ste do tejto hry investovali a takmer žiadny výsledok. a nakoniec sa vás tu tu niekto ani nebojí a postaví sa na odpor. ani po niekoľko tisíc útokoch nás neviete zrušiť ako alianciu :-))) a fakt je to teraz zábava hrať :-)))
    joe07 @ sk 1
    upraveno 02.11.2014
    soluna napsal: »
    dotaz na BW...preco hraci co maju v popise ze maju nieco spolocne s vasou alianciou, kradnu ostrovy s akvou s tym ze ich v zapati opustia??? podotykam ze aj takym co s IM nic nemaju

jj, pocul som o tom. Nazyvaju sa separatisti, pisu si do popisu ave Brave Warriors a podobne chú*ov*n* ..
    Navyše pa rusky :D
    Nie len obsadzujú ale aj opuštajú.. Su to profesionaly lebo davaju rubinovych vlkov, velitelov aj rychlosť cestovania :( .. Utok sa ti ukaze tak 5-10min pred dopadom o zlozeni ani nehovorim. Nemas sancu tam dat obrany :((..

K tomuto sa vyjadrite (láskavo) Brave Warijorsi..
    (sk1 - wwwwww )

>> Support <<

[SIGPIC][/SIGPIC]
    upraveno 02.11.2014
    soluna napsal: »

Mal si aj napísať kto a komu a nie takto poloprázdne to tu píšeš, ako sa to má overiť ? alebo ti ide iba hodiť podozrenie?
    ForFunn @ sk 1
    upraveno 02.11.2014
    Mal si aj napísať kto a komu a nie takto poloprázdne to tu píšeš, ako sa to má overiť ? alebo ti ide iba hodiť podozrenie?

To pochybujem.. Za jednu noc otriasli serverom. Však si pozri popis - ked nabehne hra. Píšu tam niečo že pokradli nad pol mega akvy..
    (sk1 - wwwwww )

>> Support <<

[SIGPIC][/SIGPIC]
    upraveno 02.11.2014
    wwwwww napsal: »
    jj, pocul som o tom. Nazyvaju sa separatisti, pisu si do popisu ave Brave Warriors a podobne chú*ov*n* ..
    Navyše pa rusky :D
    Nie len obsadzujú ale aj opuštajú.. Su to profesionaly lebo davaju rubinovych vlkov, velitelov aj rychlosť cestovania :( .. Utok sa ti ukaze tak 5-10min pred dopadom o zlozeni ani nehovorim. Nemas sancu tam dat obrany :((..

K tomuto sa vyjadrite (láskavo) Brave Warijorsi..

Daj ty dôkaz že to čo píšeš je aj pravda. Lebo inak je to holá lož.
    ForFunn @ sk 1
    upraveno 02.11.2014
    Daj ty dôkaz že to čo píšeš je aj pravda. Lebo inak je to holá lož.

Áno!? odošlem ti ho, alebo sa spýtaj niekoho onlajn či o tom vedia..
    Samozrejme keď nabehne hra...
    (sk1 - wwwwww )

>> Support <<

[SIGPIC][/SIGPIC]
  • solunasoluna Komentářů: 57
    upraveno 02.11.2014
    nie mal overit..ale mala..a co tak napriklad mne? a dokaz mam v podobe screenu?
    soluna @ sk 1
    upraveno 02.11.2014
    To aj spravím, nech viem kde je pravda.
    ForFunn @ sk 1
Sign In to comment.