Domů Krčma (off-topic)

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Inasane Murderes ... Lord Kuko

Viktorian3Viktorian3 Komentářů: 14
upraveno 01.09.2015 v Krčma (off-topic)
dobrý deň.

Volám sa Viktor a na hre som Viktorian.
Som vodca aliancie ATRIUM MORTIS.
Momentálne nás plieni aliancia Insane Murderers na čele s Lord Kukom.

A nedá mi to lebo si na mna vymysleli príbeh, ktorý môže vymyslieť len chorá hlava.

pred dvoma mesiacmi mi počas mojej jednodnovej neprítomnosti ukradli účet ... teda jedno malé decko a premiestnilo ho ihned do IM. Ked som si večer zapol mobil a dozvedel som sa že mi ukradli účet som dal všetko do poriadku. Hned som písal do IM kukovi že čo to malo znamenať že kto ma dal k nim do ali. Tvrdil že vedel všetko čo viem ja. Chujovina

A teraz vypalujú spravodliví moju alianciu, kvôli tomu že som špionoval. Najprv som si myslel že akože som poslal špiona na hrad nejaký čo som už 5 mesiacov nespravil. No teraz sa konečne kuko priznal že to vtedy ked mi ukradli účet. Za to sa do nás teraz pustili IM.

proste celé zle. Dalej serviceman je brat kuka. Obaja majú mesto a neskutočne vela rubínov z dôvodu že serviceman má tu nejaký flek v empire. Ja som písal servicovi bez toho aby som vedel že je to kukov brat , že mi dalo pár ludí za posledné mesiace info žýe IM plieni všetko rad radom a že napadli aj svojich spojencov ako je Power group a CG. Mna do toho nebolo nič kým nezačali aj nás plieniť. A ked som to napísal servicovi aby som mu dal o tom info, tak ma nazvali že ich ohováram. proste celé choré.

Teraz sa liga tyranov ... sorry že spravodlivých vyvyšuje na mojej ali a nie na mne ak ja im vadím.
Len aby ste vedeli do budúcna že čo je LS zač a kludne tu napíšte svoje skúsenosti s týmito rozprávkármi čo si vymyslia príbeh usvedčia a potom lebo môžu vypália bezbranného.

A odkaz pre Lorda Kuka.
Sklamal si ma a bud rád, že je to virtálna hra. Ak by som ťa dneska stretol v reálnom živote a skúsil by si mi povedať že som klamár alebo niečo podobné tak by som si to s tebou vybavil ako chlap s chlapom. A spravodlivo
Post edited by Viktorian3 on
Viktorian @ sk 1
«1340

Komentáře

• peterpedro (SK1)peterpedro (SK1) Komentářů: 2
    upraveno 04.09.2013
    Viktor ,isto sú to malí chlapci s velkým bruchom a bradavicou na nose a ktovie kde ešte,ser na nich.Ale niečo sa s tým musí robit ak ak majú rubíny zdarma alebo vedia kedy + 100% je prime day.A to nehovorím že to hrá človek ktorí to tu spravuje ,tak do toho už nedám ani euro ,a dúfam že takých bude viac...
    peterpedro @ sk 1
  • Zanet11 (SK1)Zanet11 (SK1) Komentářů: 18
    upraveno 04.09.2013
    ...........
    Zanet11/IM4/SK
  • Viki61510Viki61510 Komentářů: 317
    upraveno 04.09.2013
    takže je tady pár možností:
    1. Když ti ukradli heslo, asi si ho neměl dost dobré.(pravdpodobné)
    2. lord KUKO použil nějaký hack, aby se ti dostal na účet(nepravděpodobné)
    3. lord KUKO a jeho ali uhádli tvoje heslo a všechno plánovali(pravděpodobné)
    4. dal si mu heslo?(nepravděpodobné)
    5. něco jiného.
    tak jaká je správná varianta?
  • Zanet11 (SK1)Zanet11 (SK1) Komentářů: 18
    upraveno 04.09.2013
    Viki61510 napsal: »
    takže je tady pár možností:
    1. Když ti ukradli heslo, asi si ho neměl dost dobré.(pravdpodobné)
    2. lord KUKO použil nějaký hack, aby se ti dostal na účet(nepravděpodobné)
    3. lord KUKO a jeho ali uhádli tvoje heslo a všechno plánovali(pravděpodobné)
    4. dal si mu heslo?(nepravděpodobné)
    5. něco jiného.
    tak jaká je správná varianta?

precitaj si Moj prispevok hrad premiestnil niekto uplne iny, kto vedel heslo. Koho by to napadlo, ze to ten chalan urobi.
    Zanet11/IM4/SK
  • JarkoPlayer (SK1)JarkoPlayer (SK1) Komentářů: 4
    upraveno 04.09.2013
    hra to clovek, ktory tu hru aj spravuje????? hmmmm parada... slovensko je neskutocne......
    JarkoPlayer @ sk 1
  • GomiM2GomiM2 Komentářů: 32
    upraveno 04.09.2013
    Ja som si s dotycnim unoscom vikiho uctu pisal asi dve hodiny kym sa nedozvedel ze je jeho priatelka online, potom prestal odpovedat a zrazu sme sa dozvedeli pravdu ze mu ukradli ucet. Nikto nechapal ako je mozne ze vecer bol s nami a ked sa zobudime tak je uz v inej ali. Navyse ma dotycny lanaril do IM3, vcera som pisal ich diplomatovi preco nas palia tak bez odozvi a dnes som pisal do IM ich velitelovi a kukovi ci by ma do IM nevzali sak som dostal ponuku od vikiho ktory bol v IM (Jul) ze ma vezmu do IM3, kuko odpisal ze to musim skusit v inej ali. S toho vypliva ze to nebol viki kto mal ten ucet, navyse mam celu komunikaciu ulozenu, pisal som si z vikim ktory v tom case bol mimo slovenska a mimo internetu, neviem si predstavit ako by vedel riadit auto na dialnici a popri tom si so mnou pisat. Jo a do tejto hry som dal 1,39 eur. Je to hra o tom kto ma viac eur je vacsi pan. Ked je serviceman tym kym je.... je jasne preco su IM a Johaniti tam kde su. Fakt super, aj ja by som si nalial kopu rubasov zadara na hrad keby som mohol.
    GomiM2 @ sk 1
  • Matus23RulerMatus23Ruler Komentářů: 253
    upraveno 04.09.2013
    IM nevedia nic len vipalovať a este k tomu z dopadmi od 3-4 rano že sa tomu nikto ani neubrani
    a ty ich liga spravodlivich sa ani neda povazovať za spravodlivost myslím si že ani jeden z celej IM nieje spravodlivi a ferovi hrac
    Matus23Ruler
    level:70
    Titul :princ
    Svet : Slovensko1
    Aliancia: IRON HUMMER
    Funkcia : seržant
  • brankasburgbrankasburg Komentářů: 26
    upraveno 04.09.2013
    Ten osudny den, kedy viktorianovi ukradli hrad si pamatam dost dobre. Ked som zistila, ze jeho hrad je v IM tak som viktorovi vola, ze co to ma znamenat, no nedovolala som sa mu. Pisala som kukovi nech mi to vysvetli, zaroven som mu napisala, ze som jeho priatelka a ma vypnuty mobil a neviem sa mu dovolat (!). Totiz viktor bol v ten den vycestovany mimo slovenska a jasom nechapala, co to ma znamenat. Posielala som aj spravy viktorianovi no nikto mi dlho neodpisoval, az mi napisal niekto z jeho uctu. Uprimne ma to, co bolo v tych spravach prekvapilo. Ten, kto bol prihlaseny u viktoriana mi napisal, ze sa mu vybil mobil (teda vedel, ze skutocny viktor ma vypnuty mobil a to som pisala kukovi). Viktor mi potom volal a ja som mu povedala, ze co sa deje. Napisala som tomu, co bol na jeho ucte a pohrozila som mu. Potom mi poslal heslo.
    brankasburg @ sk 1
  • Matus23RulerMatus23Ruler Komentářů: 253
    upraveno 04.09.2013
    branka ja som v tedy tam este nebol
    Matus23Ruler
    level:70
    Titul :princ
    Svet : Slovensko1
    Aliancia: IRON HUMMER
    Funkcia : seržant
    upraveno 04.09.2013
    Neviem preco stale oznacujete toho filipa ako toho, co prestahoval hrad (ak tak mozno dal heslo) .Ja si myslim nieco uplne ine. Som presvedcena, ze ten, co si so mnou pisal a hral sa na viktoriana nebol filip. S filipom som si pisala cez spravy, no proste ako dieta pisal (gramatika...) to sa neda ani porovnat s tym, co bol akoze viktorian.
    brankasburg @ sk 1
  • JarkoPlayer (SK1)JarkoPlayer (SK1) Komentářů: 4
    upraveno 04.09.2013
    ako sa dostali na jeho ucet?? hackli ho?
    JarkoPlayer @ sk 1
    upraveno 04.09.2013
    no ved prave to sa nevie, len dohady su
    brankasburg @ sk 1
  • Lord KUKOLord KUKO Komentářů: 177
    upraveno 04.09.2013
    Tak a teraz je cas na pravdu a nie rozpravky:

1. Viktoriana sme k nam volali tak ako VELA hracov ale odmietol to je normalne.
    2. Zrazu Viktorian pise ze by chcel ist k nam ci nasa ponuka plati. Zaujimave ze to akoze dieta o ponuke vedelo ktora bola stara v tej dobe minimalne niekolko tyzdnov a vedelo aj komu ma presne pisat.
    3. Viktorian ktory k nam prisiel NEPISAL ako dieta a navrch si este pamatal nase zazitky z Berimondu kde sme mali pekne boje proti Viktorianovi. Zaujimave ze niektore dieta si tieto vsetky veci pamata ked sa ho to netykalo ako sa ktore zakladne oslobdzovali dobijali...to dieta musi byt uplny genius.
    4. Je pravda ze sa na mna obratila Viktorianova priatelka ze co sa deje odpisal som jej ze ja nic neviem Viktorian nam napisal a my sme ho zobrali a neviem preco jej neodpisuje.
    5. Vecer zrazu ucet bez slova zmizol. Viktorian mi NEPISAL. Ja som jemu napisal co sa deje a on ze mu ucet ukradli. Povedal som mu omg ako to je mozne bla bla a povedal som mu nech to nahlasi na support lebo zlodejov uctov treba jednoznacne trestat na tom sa tu myslim vsetci zhodneme. Povedal som mu ale ze nech mi posle screen toho ze to naozaj nahlasil na support lebo chcem mat istotu ze to nebola nejaka habadura...dodnes mi ten screen neposlal. Citajte aj medzi riadkami keby som mal daco s Empire tak urcite by som tento dokaz od neho nepotreboval ;-)

Co Vam by z toho vychadzalo? Dieta co ukradlo ucet a pamata si vsetko ako Viktorian alebo prachsprosta spionaz v nasej ally a potom akoze kradez uctu?

Je jasne ze sme si riesili ine veci a na toto sme nezabudli. Teraz sme sa rozhodli takuto spionaz v nasej ally potrestat. Zistil si presne co ako fungujeme co ako mame a potom zduchol a cakal ze to nechame tak.

Ked zacali nase utoky Viktorian zacal neskutocne spamovat vsetkych generalov v nasej ally. Vysvetlil som mu dovod nasich utokov ktore ale samozrejme popiera.

Hned na to zacal hladat spojencov a podporu na Empire a vobec sa nebranil pri tom KLAMAT a OHOVARAT a sirit NEPRAVDY!!!

Tu je dokaz :

http://prntscr.com/1p6mvz
    http://prntscr.com/1p6n8c

- vraj chceme prebrat vsetky mesta - klamstvo
    - nicime aliancie rad radom bez dovodu...nech mi ukazu jednu ally ktoru sme napadli hromadne bezdovodne - dalsie Viktorianove klamstvo
    - CG mesto horelo a vraj sme ho vypalili my - klamstvo.

Viete ako sa hovori 100x opakovana loz sa stane pravdou a presne o toto sa tu snazi Viktorian tymito nepodlozenymi spravami kde sme vraj urobili toto alebo tamto ale nema jediny dokaz a kludne to siri dalej.

Takze ano Viktorian teba otvorene nazyvam klamarom!!!

A Zanet k tebe poviem len tolko my sme boli vulgarni? Nuz asi si zabudla na svoje prve spravy ktore nam od teba dosli:

http://prntscr.com/1pc6p5

Alebo Viktorianove sposoby:

http://prntscr.com/1paqh6

A teraz ked ja som vulgarny poprosim spravu kde Vam nadavam. Sem s nou. Sem s dokazom a ked ho nemate tak ste sa tu zasa ukazali ako klamete.

Dalej sa tu dopustate dalsieho klamstva ze ja alebo Serviceman mame nieco s hrou. Zasa klamete!

Matus23Ruler k tebe len tolkoto ze tu si velky macher a sukromne mi pises toto: http://prntscr.com/1pc7s0
    Insane Murderers / Insane Spolocenstvo / Triumvirat

Lucim sa s Vami majte sa tu pekne :)

Moj zivotopis ako hraca empire je tu: *** čeká na editaci

A tu sa s Vami lucim: http://cs.board.goodgamestudios.com/empire/showthread.php?32288-Rozlucka-s-hrou-koncim&p=346490#post346490
  • DagoDago Komentářů: 58
    upraveno 04.09.2013
    kuko, teraz otázka trošku iným smerom, je serviceman učet tvojho brata? je serviceman adminom na SK servery?
    Dago @ sk 1
  • Lord KUKOLord KUKO Komentářů: 177
    upraveno 04.09.2013
    Dago precitaj si zaver mojho prispevku kde som napisal: "Dalej sa tu dopustate dalsieho klamstva ze ja alebo Serviceman mame nieco s hrou. Zasa klamete!"
    Insane Murderers / Insane Spolocenstvo / Triumvirat

Lucim sa s Vami majte sa tu pekne :)

Moj zivotopis ako hraca empire je tu: *** čeká na editaci

A tu sa s Vami lucim: http://cs.board.goodgamestudios.com/empire/showthread.php?32288-Rozlucka-s-hrou-koncim&p=346490#post346490
    upraveno 04.09.2013
    SRY, nevšimol som si... to že by ste boli bratia mi je jedno, ked sa neboja vaši aliančníci z vynášania info , ale hrajúci admin v hre kde sa platí za predmety realnymi peniazmi, to by nerobilo dobrotu...
    Dago @ sk 1
    upraveno 04.09.2013
    a mozes mi prosim ta nejako logicky vysvetlit tu zalezitost s mobilom lord kuko ? ci nahoda? Ako mne prides dost vtipny, ze stale tvrdis, ze to bol viktor, kto bol u vas a teraz sa po tolkej dobe mstis.

Edit:

a dalsia vec je, ze udajne viktorian poslal spiona na niekoho od vas a ty si ho potom zobral do ali? kde to ma logiku
    brankasburg @ sk 1
  • Viktorian3Viktorian3 Komentářů: 14
    upraveno 04.09.2013
    Add 1 o tom že som dostal od Vás pozvánku vie každý

Add2 to že som na beri bojoval ako lev vie každý ... teda aspon 500 hráčov čo sa tam zapojilo. Vedeli že som Vám odolával. Teda mohol vedieť o kráznych bojoch kedže som denne na beri zabil cez 8000 útočníkov.

Add3 Serviceman je nejaký operátor neviem presne aký. Sám mi to napísal ked som riešil cheaterskú ali Dracii kde na strede kapalo vojsko. Vtedy mi napísal že on si to vie overiť, lebo je nejaký betaniečo. Ale že sa mu nechce vždy ked ho o niečo poprosí.

Add4 Nepoprel si že serviceman je tvoj brat a dám ruku do ohňa že keby som zavolal nejakého it heckera čo by prelomil zabezpečenie a pozreô by som sa na tvoj účet tak by bolo jasné že tie rubíny nie sú za peniaze.

Add5 neohováral som IM že chcú ovládnuť empire .. len som napísal servicemanovi že som dostal info os ostatných ali.

Add6 nieje každý psychopat ako ty že si robí printscreeny kuko. Sme len ludia čo sa tu zabávajú hrou a nie ňou žijú.

Add7 Som si na miliardu % istý že by sa za mňa postavilo viac než 80% empiru pri tejto problemtaike proti tvojmu menu.

Add8 napísal som na podporu že mi heckli účet a odozva prišla že to neexistuje že je to nemožné a že niekto musel vedieť moje heslo teda podpora sa na to vysrala a nepreverila to.

Add9 Kuko oproti mne si v živote len človiečik za kompom. A na moju inteligenciu z daleka nemáš. čo vieš okrem kompu? Nič. By som ťa zotrel vo všetkom čo sa reality tíka takže tie tvoje žvásty že ja som bol špión vo Vašej ali si niekam strč. V živote som špionáže nerobil a ani nebudem. V živote som neriešil tienový charakter a v živote som neriešil dedinky na iných svetoch. To ti potvrdia stovky hráčov.

Ty si u mňa skončil na plnej čiare.
    je mi jedno čo ty o mne budeš písať.
    pravda je to že nevychádzaš spoza kompu a nič iné nerobíš ako vymýšlaš koho napadnúť a nejaký dôvod pravdaže.
    Takže lord Kuko .... Si absolútna nula čo to nikam nikdy nedotiahne a na empire sa správaš viac než ako húpajúci koník.

teraz moji milí kto to vidí a číta kto je za že Kuko je agent nula? Čistá nula?
    stačí napísať som za nech pochopí čo v skutočnosti pre Nás znamená.
    Možno sa hráš v hre na boha vdaka bratovi. No každého Boha zabije čas a zabije aj teba. Empire zanikne a ty ipeť budeš ničím. Ako doteraz
    Viktorian @ sk 1
    upraveno 04.09.2013
    v tejto hre a alianciách logiku nehladaj :)
    Dago @ sk 1
  • Mark SKMark SK Komentářů: 15
    upraveno 04.09.2013
    Viktorian3 napsal: »
    .... že mi dalo pár ludí za posledné mesiace info žýe IM plieni všetko rad radom a že napadli aj svojich spojencov ako je Power group a CG. Mna do toho nebolo nič kým nezačali aj nás plieniť. ....

Viktorian odporúčam sa obrátiť na tých ľudí čo Ti dali nesprávne informácie. Insane Murderers nás nikdy neplienili, to je bohapusté klamstvo.

Dago, keď ťa trápi či je niekto admin - stačí sa spýtať ROSE, myslím že ti uspokojujúco odpovie.

Vždy keď niekto niekam zaútočí tak druhá strana má zadarmo rubíny, robí na supporte, alebo je nebodaj adminom...
    Mark SK @ sk 1
    Criccos Group
Sign In to comment.