http://kodex-feroveho-hrace-empire-akc.webnode.cz/

mibla411mibla411 Komentářů: 66
upraveno 22.01.2015 v Představení hráče
Jsem objektivní a částečně nezávislý. Prosím o náměty případně návrhy na vepsání do listin
Post edited by mibla411 on
mibla411 @ cs 1
«134

Komentáře

• tenk007tenk007 Komentářů: 172
    upraveno 05.07.2013
    Jak můžete být nezavilsý (nebo tedy jen částečně) :D když jste združení aliancí :D
    tenk007 @ 4

Mám neviditelné útoky, které nepotřebují k vítěztví ani prostředky. Proč ?
    Mám totiž tajnou jednotku Duhového poníka , který mi toto umožňuje.
  • cate-sienacate-siena Komentářů: 83
    upraveno 05.07.2013
    Není to koalice jako například pakt-unas, tohle jsou JEN SEZNAMY "hodných", "průměrných" a "zlých"...

"Pokud přijedeš s čímkoli jiným, než je čisté dřevo, neočekávej kůly, ohnivé šípy nebo vrhací kameny v mojí obraně."

cate-siena @ cs 1

• brumla1976brumla1976 Komentářů: 3
    upraveno 09.07.2013
    Lidi mám dotaz doufám že mi na tento dotaz někdo odpoví ÚTOKY NA HOŘÍCÍ HRADY SE SMÍ ČI NESMÍ pokud se nesmí utočit na hořící hrady napiš te mi co stím dotyčným mám dělat díky.
    brumla1976 @ cs 1
    upraveno 09.07.2013
    brumla1976 napsal: »
    Lidi mám dotaz doufám že mi na tento dotaz někdo odpoví ÚTOKY NA HOŘÍCÍ HRADY SE SMÍ ČI NESMÍ pokud se nesmí utočit na hořící hrady napiš te mi co s tím dotyčným mám dělat díky.
    Hořícím hradem se rozumí základna/hrad, na kterém je požár (hoříčí budovy). Z toho vyplývá, že můžeš protihráče napadnout jen tam, kde nehoří.
    Kodex není závazný pro všechny hráče hry, každý se jim může, ale nemusí řídit, takže dodržování nelze formálně vynutit. Nicméně jsi-li členem dobré aliance, mohou mu ostatní domluvit (ať už diplomaticky či útokem), když na tebe na hořících místech bude útočit :-)
    Není zač :)

"Pokud přijedeš s čímkoli jiným, než je čisté dřevo, neočekávej kůly, ohnivé šípy nebo vrhací kameny v mojí obraně."

cate-siena @ cs 1

• WiseProximo (CZ1)WiseProximo (CZ1) Komentářů: 181
    upraveno 09.07.2013
    Takže je potřeba nechat všude hořet jednu věž a máš od čestných hráčů pokoj . Budou tak čestní , že na tebe nebudou útočit , kodex jim to doporučuje , no a ty do nich můžeš jít naplno . Nemusíš se bát útoku , můžeš v klidu spát , protože od " čestňáků " ti nic nehrozí .

• Rorschach (CZ1)Rorschach (CZ1) Komentářů: 56
    upraveno 09.07.2013
    To asi ne - podle mě se to vztahuje jenom na hrady, ze kterých na tebe nejdou útoky - viz. bod 3.
    jirka03jirka @ cs 1
  • maty matymaty maty Komentářů: 188
    upraveno 09.07.2013
    WiseProximo napsal: »
    Takže je potřeba nechat všude hořet jednu věž a máš od čestných hráčů pokoj . Budou tak čestní , že na tebe nebudou útočit , kodex jim to doporučuje , no a ty do nich můžeš jít naplno . Nemusíš se bát útoku , můžeš v klidu spát , protože od " čestňáků " ti nic nehrozí .

věštec hasí rubíny,takže mu je asi jedno,jak hašení zdržuje ve vývoji,já měl jednou pořád hořící budovu,nějak s 56 procenty poškození,tak jsem jí nechal být a hasil,až když jsem neměl úkoly
  • LandakLandak Komentářů: 53
    upraveno 13.07.2013
    když někdo zautočí s hořícího hradu tak ho sejmu bez ohledu nato jestli hoří a když bude někomu hořet pár věží a bude stavět jine baráky tak nejspíš taky vyjedu.
    Landak @ cs 1
  • upraveno 14.07.2013
    Když bude někdo v hořícím stavět útočky místo obránců, taky jsme vyjeli :D

Navíc nehasil, ale vyráběl žebříky jak o život.
    upraveno 14.07.2013
    P J napsal: »

Navíc nehasil, ale vyráběl žebříky jak o život.

zvláštní,se sníženým veřejným pořádkem............ ;)
    upraveno 14.07.2013
    maty maty napsal: »
    lidi jsou různí :D:D

cate-siena @ cs 1

upraveno 14.07.2013
    asi nemáš velkej lvl vid?:))i když projedu boj tak sem schopnej verbovat a vyrábět:Dtaky teda záleží z kolika %hoříš:))
    Landak @ cs 1
    upraveno 14.07.2013
    Landak napsal: »
    asi nemáš velkej lvl vid?:))i když projedu boj tak sem schopnej verbovat a vyrábět:Dtaky teda záleží z kolika %hoříš:))

mám level 43,a záleží na tom,kolik miliónů hráčů se kolem tebe vystřídá
  • Mulder2Mulder2 Komentářů: 45
    upraveno 15.07.2013

Když máš vysokej VP,tak ti oheň zas tak neublíží.
    Kdo obětuje trochu svobody,aby získal trochu bezpečí,ztratí obojí a nezaslouží si ani jedno.

Mulder @ cs 1
  • RulerTomas.zaplRulerTomas.zapl Komentářů: 18
    upraveno 15.07.2013
    Ještě bych tam doplnil neútočit na hráče, kteří před chvílí získali hrad na ledu, písku atd. Například postaví jen pár budov a zaútočí někdo, kdo tam je už pár týdnů.
    RulerTomas.zapl @ cs 1
    upraveno 15.07.2013
    Ještě bych tam doplnil neútočit na hráče, kteří před chvílí získali hrad na ledu, písku atd. Například postaví jen pár budov a zaútočí někdo, kdo tam je už pár týdnů.
    jo ale nesmí si vyskakovat a hned krast vesnice
    Landak @ cs 1
  • upraveno 15.07.2013
    Mulder2 napsal: »
    Když máš vysokej VP,tak ti oheň zas tak neublíží.

On měl vysoký lvl a navíc díky porážce si mohl dát po sobě slavnosti. A rozdíl pár procent - cca o 5 minut pomaleji verboval - mu podle mne nepřišlo jako problém.

Ochrana přece na ledu, písku a ohni pár dní existuje, ne?
  • DarkMaster33364DarkMaster33364 Komentářů: 905
    upraveno 16.07.2013
    P J napsal: »
    Ochrana přece na ledu, písku a ohni pár dní existuje, ne?
    Ano, ale pouze jeden den.
    upraveno 16.07.2013
    já taky pořád hasim:)no a vracim to at hořim nebo ne:)taky sem začínal na ledu písku ohni taky po mě šli tak sem číhal vedne vnoci všude připravenou obranu zlataky a rubíny na přesun a bylo po starostech:)je to hra a brekem se příchozích utoku nezbaví nikdo:)to se musí uhrat zatnout zuby a sekat to využít všeho co se da a je klid:)
    Landak @ cs 1
  • Rorschach (CZ1)Rorschach (CZ1) Komentářů: 56
    upraveno 21.07.2013
    Pokud je Parta Potkanů mezi aliancemi co tohle podporují - rovnou to vymažte a zrušte téma. Po běžném napadení podle KODEXu přijde od nich vyhlášení války, prostě chtějí ukázat, že si nikdo nesmí dovolit zaútočit na nedotknutelnou alianci. Zaútočit na vesnici znamená dostat se na seznam k likvidaci, zaútočit na hrad je důvod k vyhlášení války. Je to hodně špatná situace a Potkani vyhráli opravdu skoro všechno co je možné - ale pořád jich je 65, jejich spojenců cca 300 a Empire hraje 20 000 lidí. Nebojte se, bojujte, je nás hodně co chceme hrát opravdu slušně a nenechat se zastrašovat. Po pádu UNIE zůstaly aliance, které nebudou nikdy souhlasit s neomezenou nadvládou Party Potkanů, v Thorově Legii. A věřím, že nezůstaneme sami, proti absolutnímu ovládnutí hry je potřeba bojovat nebo to vzdát a s Empire skončit. Věřím, že nás bude dost, co se nepodvolíme a vyrovnáme síly ve hře :)
    jirka03jirka @ cs 1
Sign In to comment.