Král Kazisvět se loučí

Bespi (CZ1)Bespi (CZ1) Komentářů: 104
upraveno 11.03.2013 v Tým fóra
Milá komunito,

nadešel čas ukončit mé působení jakožto moderátor na fóru, tento krok již zvažuji velmi dlouho a nyní konečně nastal okamžik, kdy zde již nejsem zapotřebí, zároveň jsem se definitivně přesvědčil o mentalitě některých hráčů takže považuji tento krok za nevyhnutelný a už mám dost toho jak lidé nedokáží rozlišovat mezi realitou, hrou a fórem.

Tímto bych chtěl poděkovat všem moderátorům se kterými jsem měl za dobu svého působení zde tu čest spolupracovat (nejvíce mi v paměti utkvěli: Market, radiusko a Zrzka). Také bych chtěl poděkovat Rose, jakožto skvělé spolupracovnici a příteli, také bych ji chtěl poprosit, až si toto přečte, tak aby mi odebrala veškerá práva a přejmenovala účet zpět. Nemůžu zapomenout na některé hráče, kvůli kterým jsem chodil na fórum obvzláště rád především mi v paměti utkvěli: P J, Ronney, GreatBrutus, Elam a další...

Ve hře samozřejmě zůstanu i nadále, takovou radost vám neudělám :) naleznete mne (kdo to ještě neví) pod nickem Bespi, dokončím co jsem započal a pak se uvidí....

Mějte se tu na fóru krásně
občas i nadále zavítám nakouknout a pokud budete mít nějaké běžné problémy k jejichž řešení není zapotřebí support tak se mě můžete ptát i nadále, vždy rád odpovím...

Případná diskuze zde

Loučí se
Tato diskuze je zavřená.