Domů Czech & Slovak Představení hráče

Připojte se k oficiálnímu discord serveru dnes!


Hledáte komunitu podobně smýšlejících hráčů, se kterými byste mohli diskutovat o svých oblíbených hrách? Nehledejte nic jiného než rodinný server GoodGame Empire Discord!


Náš server je ideálním místem, kde se můžete spojit s ostatními hráči z celého světa. Ať už si chcete popovídat o strategii, podělit se o tipy a triky, nebo jen najít nové přátele, naše komunita vám nabízí vše, co potřebujete.


A to není všechno - jako člen našeho Discord serveru budete mít také přístup k exkluzivním dárkům a dalším speciálním událostem. Je to ideální způsob, jak zůstat v obraze ohledně všech novinek a aktualizací studia GoodGame Studios.


Tak na co ještě čekáte? Připojte se k serveru GoodGame Empire Family Discord ještě dnes a začněte se spojovat s ostatními bojovníky z celého světa. Jen přejděte na https://discord.gg/goodgamestudios a připojte se k zábavě!


Ronney

Ronney (CZ1)Ronney (CZ1) CZ1 Komentářů: 87
upraveno 18.04.2013 v Představení hráče
To jsem já Ronney, možná si mě pamatujete z her jako jsou Goodgame Gangster nebo RotMG.
Teď v Empire mám 42 lvl ale budu mít brzy 43. Aliance Awesome! je v pořádku, starám se o ni. Zlaťáků budu mít brzy 2 miliony.

Podrobnější věci:

Attachment not found.

Jsem typ budovatele ale na normálním světě nemám nic moc stavět. Útoky mě moc neberou. Diplomacie okolo je v pohodě. To je asi všechno co zatím můžu říct, kdo má nějákou otázku ať se ptá - odkaz v podpisu.
Začal jsem odznova

Support

Post edited by Ronney (CZ1) on
«13

Komentáře

Sign In to comment.