Diskuze k "Aktualizace na příští týden 8.10. - 12.10."

Bespi (CZ1)Bespi (CZ1) Komentářů: 104
Milá komunito, tady můžete diskutovat na toto téma.
Post edited by Bespi (CZ1) on
«134

Komentáře

• jiripvjiripv Komentářů: 1
    upraveno 05.10.2012
    na nový výzkum jsem se těšil, tak sem s ním :) a sklad na sedmičku? taky paráda....
    doufám, že nebudu osamocen s chválou na tuto aktualizaci :)
    jiripv @ cs 1
  • JanoT88JanoT88 Komentářů: 17
    upraveno 05.10.2012
    Architekt bude za rubíny, či suroviny? ... plus na jaký vyzkum se můžeme těšit?
    JanoT88 @ cs 1
  • Tereza HTereza H Komentářů: 61
    upraveno 05.10.2012
    Mi se ta aktualizace taky líbí,ale jak znám GGS tak beztak bude výzkumná věž na lv.2 za rubíny,nepředstavitelné množství rubínů...
    Tereza H @ cs 1
  • john333john333 Komentářů: 74
    upraveno 05.10.2012
    jestli bude vyzkum. vez za rubiny, tak aspon bude ten sklad se hodi, ale rozhodne nenajde se tam neco v cem vam nepomuzou rubiny
    Hráč: john333
    Aliance: ROZUMPRDLÍKOVÉ
    Titul: Velkokníže
    Nejvyšší dosaženy titul: Velkovévoda
    ***Snadno se naverbuje deset tisíc vojínů, obtížně se hledá jeden vojevůdce.***
  • Miromir (CZ1)Miromir (CZ1) Komentářů: 309
    upraveno 05.10.2012
    Nyní můžete za suroviny vylepšit výzkumnou věž na druhou úroveň, kde budete zkoumat nové věci!

neumis cist? :)
    Miromir @ cs 1
  • Tereza HTereza H Komentářů: 61
    upraveno 05.10.2012
    to Miromir:Číst umím, jen jsem slovíčko-za suroviny nějak přehlédla. Je to zločin? :)
    Tereza H @ cs 1
  • upraveno 05.10.2012
    Vypadlá část:

This includes faster veteran units, increased capacity of market carts and a faster travel time for troops sent to different kingdoms.

Zahrnuje to [výzkum] rychlejší veteránské jednotky, zvýšenou kapacitu obchodních vozíků a rychlejší cestování pro vojáky zaslané do jiných království.
    upraveno 05.10.2012
    jen otazka, to se budou delat rychleji nebo pujdou rychleji?
  • BlackCobraBlackCobra Komentářů: 83
    upraveno 06.10.2012
    Kdy odstraníte chyby z předchozí aktualizace s přesuny hradů? Ačkoliv jsem se nikam nestěhoval, protože místo obsadil nově vzniklý hrad, chce to po mně teď 5000 rubínů.
    Hlavně mi nepiště abych kontaktoval support. To jsem udělal již 28.9. a od té doby se nikdo neobtěžuje můj požadavek řešit.
    BlackCobra / CZE

Když vím, tak povím ... :cool:
  • GarikIonerGarikIoner Komentářů: 11
    upraveno 06.10.2012
    hmm, jaka asi bude kapacita skladu lvl 7? ze by 80.000? nebo i víc?
    výzkumná věž zní také zajímavě!!
    a co ty kameníky atp? to bude něco jako alchymista, kterýho lze aplikovat i na ostatní zařízení a budovy?

to nezní tak špatně, ale zaměřil bych se také na to odstranění některých bugů, přeci jen. Co bych dal za to, kdyby se konečně na tutovku odstranili tu ztrátu vojska! Myslím, že by to udělalo také velký dojem, aby hráče ty nové aktualizace také koneckonců ocenili a nejen věčně kritizovali.
    GarikIoner
    Aliance
    Veni vidi vici
  • pidr2pidr2 Komentářů: 2
    upraveno 06.10.2012
    Já se rozhodně těším na sklad uroven 7,Ale ta lepší vískumná vež by mohla být take dobrá a od jakeho levelu to asi šechno bude ?
    pidr @ cs 1
  • skelqskelq Komentářů: 2
    upraveno 06.10.2012
    no Sklad bude paradicka apson pri rabovani pojdejedlo pekne do skladu.ale tiez si myslim ze by sa GGS mohol konecezacat sustredit na Stratu vojakov.uz koli tomu prisli o dost hracov myslim
    skelq @ sk 1
  • pidr2pidr2 Komentářů: 2
    upraveno 06.10.2012
    Ale kdiby byla nějaka novinka tak by sem byl rád kdiby tam přidali rosšíření hradu
    pidr @ cs 1
  • Darak1Darak1 Komentářů: 4
    upraveno 06.10.2012
    aho prosím vás jak asi bude vypadat ten co přijede před hrad?aby si ho nespletl dík darak1
    Darak1 @ cs 1
  • Annie1987Annie1987 Komentářů: 28
    upraveno 06.10.2012
    Až budeš mít někoho před hradem, tak na něj prostě klikni a uvidíš, ne?? To jsou fakt otázky..
    Annie1987 @ cs 1

Titul: Velkovévoda
    Level: 58
    Aliance: Almeria
    Hodnost: Generál - Diplomat
  • WiseProximo (CZ1)WiseProximo (CZ1) Komentářů: 181
    upraveno 06.10.2012
    Výzkum se vždy hodí , sklad je potřeba větší , ale je to dost matoucí . Dost dobře si neumím představit , co se bude zkoumat u těch jednotek . Rychlost přesunu , nebo rychlost verbování ? Obojí je kravina , spíše bych uvítal silnější jednotky .

• GarikIonerGarikIoner Komentářů: 11
    upraveno 06.10.2012
    jestli je to, co psal P J v anglictine pravda, tak se bude jednat o nové jednotky, které budou rychlejší... třeba takovej PĚŠÁK S KYJEM TURBO DIESEL by nebyl špatnej...
    GarikIoner
    Aliance
    Veni vidi vici
    upraveno 06.10.2012
    njn ale to ti ta rychlost bude na nic, kdyz das do utoku i zebriky atd
  • Annie1987Annie1987 Komentářů: 28
    upraveno 06.10.2012
    Možná udělají veterány i z elity..
    Annie1987 @ cs 1

Titul: Velkovévoda
    Level: 58
    Aliance: Almeria
    Hodnost: Generál - Diplomat
  • Boendal (CZ1)Boendal (CZ1) Komentářů: 72
    upraveno 06.10.2012
    john333: co když je to tak, že se bude zkoumat rychlost vojska? hmm.. takže budeš mít pak třeba o 30% všechno rychlejší... to už tak naprd nebude...
    Boendal @ cs 1
Sign In to comment.