Diskuze k "Aktualizace na příští týden 24.9. - 28.9."

Bespi (CZ1)Bespi (CZ1) Komentářů: 104
Milá komunito, zde můžete diskutovat na toto téma.
Post edited by Bespi (CZ1) on
«1311

Komentáře

• LionekLionek Komentářů: 15
    upraveno 21.09.2012
    Mno, to se mi už líbí... dobrej krok. CG :)
    Lionek @ cs 1

22nd SAS
    člen
    level 43
  • upraveno 21.09.2012
    to zase bude bugů a hradů co se ztratí z mapy :(
  • Ivousek861Ivousek861 Komentářů: 10
    upraveno 21.09.2012
    Mě se teda přesun hradů nelíbí! To si silné aliance popřesunou hrady k sobě. Ale, ti slabí budou mít větší výhodu.
    Já bych to možná použil v jiných řiších
    Hrady: Hrad Ivousek861,LVZ Ivo 4,HP Ivo 5, OV Ivo 6
    Základny: Ivo 1, Ivo 2, Ivo 3
    Vesnice: žádné
    Ostatní: Bitva o Berimond- Červený tým (teď aktuálně ne)
    Tábor akce trnový král
    Velké ledové dobrodružství (zaniklo)
    + Na světě: mezinárodní 1= účet Ivousek862
  • upraveno 21.09.2012
    ten kdo má již vytuněné základny nebude s hradem moc posouvat, co mi je platné, že hrad budu mít u své aliance, když základny budou 50 a více polí od hradu :( a stavět od začátku se mi moc nechce.
  • Matus85Matus85 Komentářů: 63
    upraveno 21.09.2012
    Asi najlepsi update za posledne 3 mesiace. gj
    Matus85 @ 4
    upraveno 21.09.2012
    To je právě ono, pokud někdo nebude chtít pustit svoje základny, což chápu, tak má smolíka. Silné aliance do základen narvali určo rubíny, takže nevím, zda to je pro ně výhoda.
    Lionek @ cs 1

22nd SAS
    člen
    level 43
  • john333john333 Komentářů: 74
    upraveno 21.09.2012
    hmmm, nevim nevim, jeste aby treba parta potkanu se dala na volne misto na kraji mapy, dali si hrady vedle sebe a meli bonusove vedle sebe a jeste s jidlem, pak by to rychle vystaveli, no a to by meli ve valce sakra vyhodu
    Hráč: john333
    Aliance: ROZUMPRDLÍKOVÉ
    Titul: Velkokníže
    Nejvyšší dosaženy titul: Velkovévoda
    ***Snadno se naverbuje deset tisíc vojínů, obtížně se hledá jeden vojevůdce.***
  • hanys-21 (CZ1)hanys-21 (CZ1) Komentářů: 50
    upraveno 21.09.2012
    Mě se líbí přesun ale dal bych možnost jenom jendou takhle se lidi co kupoují rubíny budou přesouvat jak šílení z jednoho místa na druhý podloe toho kde bude potřeba a silný ali budou masit slabý ali nesmysl stačí jendoua konec ani za rubíny přesunutí bych nedal!
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • WiseProximo (CZ1)WiseProximo (CZ1) Komentářů: 181
    upraveno 21.09.2012
    Dobrý nápad , i když to vezmu jen z toho základního . Posunu si hrad mezi základny na střed . Všude to budu mít stejně daleko . Proč ne , i když je to ujetý , hrad není maringotka , nebo v německu jo ????

• upraveno 21.09.2012
    přesně jak píše wiseProximo, posuneš hrad do středu svých základen, případně jednu opustíš a přesuneš se blíže ali, ale stěhovat hrad přes celou mapu a pak budovat všechny základny znovu by se mi nechtělo a to ani za rubíny.
    upraveno 21.09.2012
    bacil napsal: »
    přesně jak píše wiseProximo, posuneš hrad do středu svých základen, případně jednu opustíš a přesuneš se blíže ali, ale stěhovat hrad přes celou mapu a pak budovat všechny základny znovu by se mi nechtělo a to ani za rubíny.

To už je na každém hráči... :)
    Lionek @ cs 1

22nd SAS
    člen
    level 43
    upraveno 21.09.2012
    napada me nova vec co muze hrac delat - bude se porad presouvat a ziskavat ochranu, tohle nedomyslelu?
    upraveno 21.09.2012
    john333 napsal: »
    napada me nova vec co muze hrac delat - bude se porad presouvat a ziskavat ochranu, tohle nedomyslelu?

Otázka je, kolik bude stát ten přesun. Se taky nemusí vyplatit.
    Lionek @ cs 1

22nd SAS
    člen
    level 43
    upraveno 21.09.2012
    uvidime jak to bude, jestli to bude jednou zdarma, pak za par rubinu(treba 250) tak nevim, ale o tom kolik to bude stat na podruhe a jestli se kazdy presun bude zdrazovat se muzem jen dohadovat, takze pockame a snad to nekdo vyzkousi
  • hanys-21 (CZ1)hanys-21 (CZ1) Komentářů: 50
    upraveno 21.09.2012
    Bych dal přesun druhý za 100 000 minimálně druhý za 200 000 a pořád to zvedal sice pro některý to nic není ale aspon hodně lidí by to odradilo a nebo rovnou 1 000 000 za první přesun nebo tedkom budou rubínoový ali cestovat a kdo se vsadí že potkani budou okamžitě nasáčkovaní všichni okolo aliančního města? :-D
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    upraveno 21.09.2012
    john333 : Tak myslím , že to takhle využít moc nepůjde . Základny si sebou nevezmeš , takže je tím naopak oslabíš a to samé hrad , podpory dobrý , ale stát to bude na 100% více , jak 2500 rubínů . Další , 24 hodin nemůžeš útočit , budeš mít hrdličku , takže nějaký zbrklý únik do bezpečí nehrozí . Beru to jako dobrý nápad , ale že by se masově přesouvaly hrady , tomu nevěřím . Jak tady píše kolega Lionek , posunout hrad na strategičtější místo , třeba do prostřed hluchého místa v alianci , které se špatně pokrývalo podporou , proč ne . Pár lidem to bude stát i za to , že si postaví základny znovu , proč ne . Nikomu to neublíží , u mě dobrý .

• KalistoKalisto Komentářů: 31
    upraveno 21.09.2012
    A také se budou přesouvat hrady blíže k aliančním městům...
    Kalisto @ cs 1
    upraveno 21.09.2012
    Kalisto : To bez debat , to je asi ten nejefektivnější dopad téhle aktualizace .

upraveno 21.09.2012
    hanys tak to se vsadim ze vetsina jich tam bude okolo mesta do 48 hodin(dokud by tam bylo misto)pak budou vsechny okolo sebe vypalovat, aby byli ruiny a daji tam dalsi sve kamose, tahle strategie jim pomuze si udrzet neporazitelnou ali s mestem
  • Holy pupokHoly pupok Komentářů: 31
    upraveno 21.09.2012
    To presuvanie spravili schvalne kvoli ali mestam... Zistili, ze spravili kravinu, ked na vsetkych serveroch dali ali mesta na rovnake miesta.... Tak sa to teraz znazia "zachranit" moznym presunom hradu... Opravit kravinu kravinou ale nieje zrovna najlepsie riesenie...
    Zvysok aktualizacie ja ale fajn... konecne spraviliaj zopar veci pre vsetkych hracov a nie len pre seba, resp.n ie len pre vybranych... :)
    Holy pupok @ cs 1
Sign In to comment.