НОВО НАЧАЛО

играта непрекъснато се усъвършенства и развива....моето предложение е за ново начало....нов старт...ново съревнование за участниците на базата на знания а не на базата на кой колко стаж има в нея...да-знаете как да проучите необходимо ли е--спонсори-реклами-промоций-широка платформа...проучване на нишата на пазара....съпоставяне на потребителите на такива игри....това е предложение нищо повече.... и изводи-играта имала ли е  рестарт досега....ново начало....аз съм нов  почитател и искам да имам равен шанс....успехи приятели....не е задължително да ми обръщате внимание....просто докато си пиете кафето разгледайте акаунтите и ако има някой лидер не оторизиран от вас...на собствено развитие ....помислете за новите играчи.

Коментари

• ELVISS (BG1)ELVISS (BG1) BG1 Публикации: 4
    ето и предложение за ъпдейт който няма да наруши досегашната игра.... предварително деклариране чрез дарение на придубити рубини за ...примерно 6 месеца или друг термин...да дава развитие и бонус-протекция и други адекватни приоритети с  включване на този етап от играта с базов таимер за запознаване и окончателно решение.....нов критерий за играчите по IP адрес с пробен бонус период....
Sign In to comment.