Начало Bulgarian Goodgame Empire – Играта Въпроси, свързани с играта

Съжалявам за темата но нека бъде пак Въпрос !!!

popivo (BG1)popivo (BG1) BG1 Публикации: 73
редактирано 25.08.2015 в Въпроси, свързани с играта
Здравейте, след битка определено количество войска,в зависимост от нивото на болницата, остава на "лечение", но приследващата битка "изчиства" останалите а не допълва до капацитета на болницата. Та въпроса това умишленно ли е? Или първо трябва да излекувам всички и тогава да атакувам отново ?
Спазвайки добрият тон си обяснявам сам ,че по този начин ГГЕ ни стимулира да лекуваме с рубини съответно закупени с пари.
popivo @ bg 1
Post edited by popivo (BG1) on

Коментари

• eswat (BG1)eswat (BG1) BG1 Публикации: 138
    редактирано 04.08.2015
    С приоритет в тази болница попадат по силните - тоест тези които се лекуват рубини ужаси демони и т.н ако е пълна болницата избутват по-слабите които са с монети.
    Съвет- след всяка битка изчиствай тези които се лекуват рубинено така ще можеш да си лекуваш повече армия с монети.
    eswat @ bg 1
  • popivo (BG1)popivo (BG1) BG1 Публикации: 73
    редактирано 04.08.2015
    eswat написа: »
    С приоритет в тази болница попадат по силните - тоест тези които се лекуват рубини ужаси демони и т.н ако е пълна болницата избутват по-слабите които са с монети.
    Съвет- след всяка битка изчиствай тези които се лекуват рубинено така ще можеш да си лекуваш повече армия с монети.

Точно за това ми е въпроса оставаха ми тридесетина войничета (с монети), но след битката болницата се напълни до махсимум само с рубинените а оставащите монетни просто ги няма....
    popivo @ bg 1
  • montega (BG1)montega (BG1) BG1 Публикации: 275
    редактирано 04.08.2015
    вярно е ако загинат рубинени те автомати4но махат тия с монетите
    montega @ bg 1
  • popivo (BG1)popivo (BG1) BG1 Публикации: 73
    редактирано 04.08.2015
    montega написа: »
    вярно е ако загинат рубинени те автомати4но махат тия с монетите

Тъп въпрос ама що ???
    popivo @ bg 1
  • a4o3 (BG1)a4o3 (BG1) Публикации: 416
    редактирано 05.08.2015
    popivo написа: »
    Тъп въпрос ама що ???

Да тъп е въпроса доста но- защото в интерес на ГГС е да се харчат пари за рубини
    a4o3 @ bg 1
  • mitpep (BG1)mitpep (BG1) BG1 Публикации: 134
    редактирано 05.08.2015
    Първо излекувай половината или всички и тогава нападай.
    Аз правя така като загубя в битка рубинени ги махам от болницата.

MITPEP

• alienlab1312 (BG1)alienlab1312 (BG1) BG1 Публикации: 813
    редактирано 25.08.2015
    аз след всяка битка махам тези с рубини от болницата че само пълнят а е абсурд да дам 100 рубина за един човек при положение че не е толкова силен и за да не ми се пълни болницата много гледам да атакувам само с войници които се лекуват главно с монети и така по силните с монети пак се лекуват с монети и не ти се налага да губиш войници които ти трябват
    molt1115 @ bg 1

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл