Начало Bulgarian Goodgame Empire – Играта Технически проблеми и бъгове

Може би бъг

King ArthurKing Arthur Публикации: 1
Значи ставам тази сутрин, всичко е наред..видях, че имах 5000 дърво и камък.
Разширих си замъка, поизместих някои неща.. Пускам да си ъпгрейдвам склада до ниво 2 (20 мин). Връщам се след 20 мин, ресурсите ми са си все едно сам ъпгрейднал 10 неща, а целия ми замък е същия както когато влязох за първи път днес - нищо разширено, нищо изместено, нищо ново. Само дето ресурсите не ми ги беше върнало, бяха си все едно сам ги използвал за нещо, но не съм.

Ако може да ми се върнат по някакъв начин...това би било хубаво и оправете този бъг моля.
Post edited by King Arthur on
King Arthur @ bg 1

Коментари

• Dave Bonjovi (BG1)Dave Bonjovi (BG1) BG1 Публикации: 230
    редактирано 06.07.2015
    Случват се такива неща (изчезване на нещо) не само на ресурси а и на рубини и монети, но никой не ги връща.
    Велик войн
  • ГОРД БЪЛГАРИНГОРД БЪЛГАРИН Публикации: 2
    редактирано 06.07.2015
    Имам проблем,за който ще съм ви много благодарен ако може да ми помогнете. Както и да вляза от всякъкви браузъри мелницата ми не се движи.А ако погледна от профила на друг играч се вижда,че работи.Не мисля,че това е нормало??? Благодаря ви предвариело
    ГОРД БЪЛГАРИН @ bg 1
  • popivo (BG1)popivo (BG1) BG1 Публикации: 73
    редактирано 06.07.2015
    Поредният бъг!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    След атака имам командир с 40%по бързо за прибиране на войската след атака ,но се прибирам 4 часа ...................преди ден обаче 53 мин
    popivo @ bg 1
    редактирано 08.07.2015
    Бъг е да.Скоро ще има малък ъпдейт.Ще видим дали ще има още резил или ще оправят бъговете
    Велик войн
  • Djakk (BG1)Djakk (BG1) Публикации: 76
    редактирано 10.07.2015
    И пак нов бъг когато атакувам някои разбойник в съобщението пише
    Атака:Победа а воиската ми не се връща

arrow.
    ARROW. @ bg 1
  • mainakmainak Публикации: 90
    редактирано 11.07.2015
    сега пък не ми увеличава въглищата а ми ги намаля какви са тези бъгове

апък не стоя нищо с въглища :(
    mainak @ bg 1
  • ГОРД БЪЛГАРИНГОРД БЪЛГАРИН Публикации: 2
    редактирано 13.07.2015
    -Моят профил,като влезя във замъка все едно,всичко е заспало вечен сън. Нищо не се движи,като че ли времето е спряло. Със всякакви възможни браузъри влизах но едно и също е. А когато го гледам от други профили всичко си е наред. Работят ферми и всичко... Дано си оправят проблемите. Много бъгове има вече...
    ГОРД БЪЛГАРИН @ bg 1
    редактирано 15.07.2015
    Това не е бъг. Трябва да влезеш в "Настройки" (горе вдясно и да включиш анимациите.
    Велик войн

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл