Начало Bulgarian Goodgame Empire – Играта Въпроси, свързани с играта

Казус с крадене на села,

viki82viki82 Публикации: 1
редактирано 05.08.2015 в Въпроси, свързани с играта
моля да разгледате казуса ми,взех села от руина,и се появи замък с претенции че са негови,прелагам пощата между двамата
А именно взех села от sotkows, West Side е съюзът, въпростният замак е все още в руини, играч от същият съюз drakulaws има претенции към тях че са негови
Вики:не толерираме краденето на села, така че бъди така добър да не се повтаряш, приятна игра
дракула :Майтап ли си правиш или да пусам с други замъци по твойте села ????
Вики:правя ти жест и си взимам едното село, другото ти го оставям разделяте ги и готово,
Дракула:Ей Ей има кординатите на всички села койт осте взели , писал съм и на лидера , и ако много знаеш ще останеш без нито едно Ясно ли ти е
пуснал съм атака да си го взема
имам още села при вас,Селата са си мой :),:)))) ти добре ли с главата бе , ти от кога играеш тази игра ???
а ето какво е пратил да се разпрати :Нали се виждат руините на кой са , Как и колко пъти да ви се обяснява на вас бе хора ???И съюзът си е актуален руините на са били на солв играч, Разбираш ли ме ????А играч от съюз и това съм аз и West Side също беше мой сега съм с този , АКО има още една атака по върнато от мен село,ще ви бролесне какво съм искал да ви напиша и кажа след като не се разбирате от дума , Приятна игра, Сега го копирай и го пусни на играчите който предявяват претенции към нашите - мойте села
Та въпросът е следния, кой има право на въпросните села
Взети от замък в руини, който не се е съживявъл, и в един момент член на съюза на руините има претенций че са негови
Моля за съдействие
Post edited by viki82 on
viki8 @ bg 1

Коментари

• Locco (BG1)Locco (BG1) Публикации: 13
    редактирано 08.07.2015
  • a4o3 (BG1)a4o3 (BG1) Публикации: 416
    редактирано 08.07.2015
    Locco написа: »
    Селата са на този който е по-силен :)

Абсолютно. Това е ГГ Империя (Средновековна военна онлайн игра)
    това не е ГГ Ферма (Фермерска онлайн игра)
    a4o3 @ bg 1
  • mainakmainak Публикации: 90
    редактирано 09.07.2015
    ако можеш да вземеш село и да го пазиш го вземи ако не можеш да го вземеш си стои мирна и аз съм от вест сайт ако мога да крада ще крада ако не мога си стоя така
    mainak @ bg 1
  • Dave Bonjovi (BG1)Dave Bonjovi (BG1) BG1 Публикации: 230
    редактирано 15.07.2015
    "Крадене на села"
    Това е доста ненамясто израз.
    Ти не го "крадеш" - ти го превземаш. Като аванпостовете.
    Апък оня който не може да пази селата си да не нарича хората крадци просто той е толкова стратег колкото пазител.
    Велик войн
  • редактирано 02.08.2015
    много съм съгласен с теб това е военна игра майка ми е историчка във войната няма крадци има завоеватели и роби а не крадци селата са на този който си ги е превзел в тази игра би трябвало всичко да се решава от силата и армията а не от глупави правила като с аванпостовете и крадци пак казвам няма крадци има завоеватели и отстъпили територията
  • 6a trepq (BG1)6a trepq (BG1) BG1 Публикации: 16
    редактирано 05.08.2015
    Много обичам играчи които си нямат села да говорят за играчи дето си имат ! Вие не сте тези които ще казват дали да се нарича крадене или завладяване , като си хванете села ви ги вземат ще ви кажа "Вие сте толкова стратези колкото пазители " ! Според мен точната дума си е крадец , понеже хората от които вземат селата са си ги хванали честно , следели са ги дали са рубини за тях , вдигали са конюшни и не може някой от някъде да дойде и да му каже " шшш ей аз съм по силен играч от теб , ся щи взема селата а ти продължавай да хващаш " Не е честно !

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл