Начало Bulgarian Goodgame Empire – Играта Предложения, похвали и критика

Атакуването на крепости

a4o3 (BG1)a4o3 (BG1) Публикации: 416
Предлагам атакуването на крепости да не може да се прави от села защото някой може да има село на 3 км от крепостта и да стига до там за 5 минути с конете а друг по далечко да няма шанс :(
Post edited by a4o3 (BG1) on
a4o3 @ bg 1

Коментари

• mainakmainak Публикации: 90
    редактирано 23.06.2015
    и аз искам така един имаше село до една кула и аз атакувам точно 2 минути остават до атаката ми и другия от селото кулата ужасно е
    mainak @ bg 1
  • PowerGamerPowerGamer Публикации: 609
    редактирано 23.06.2015
    Тотално против.
    PowerGamer @ bg 1
  • vindiesel1vindiesel1 Публикации: 27
    редактирано 25.06.2015
    Ще се развали играта,незнаете колко рубини се дават за села а още повече за тези до крепостите.Против предложението.
    vindiesel1 @ bg 1
  • a4o3 (BG1)a4o3 (BG1) Публикации: 416
    редактирано 25.06.2015
    vindiesel1 написа: »
    Ще се развали играта,незнаете колко рубини се дават за села а още повече за тези до крепостите.Против предложението.
    Добре но поне някакъв лимит да има а не само 2ма-3ма играча дето са близо до тях да я перат крепостта а другите само да зяпат.Да речем когато един победи крепост после да може да я нападне отново след няколко дена
    a4o3 @ bg 1
  • Dave Bonjovi (BG1)Dave Bonjovi (BG1) BG1 Публикации: 230
    редактирано 29.06.2015
    Против съм!!!!
    Велик войн
    редактирано 30.06.2015
    България2003 написа: »
    Против съм!!!!

Защо? То разбира се доста хора инвестират пари в играта за да са по силни. Те сигурно и заплатите си дават за нея но все пак айде и малко по-честно да е. То тия крепости ги бият само играчи които имат села до тях това вижда ли ти се правилна? Поне някакъв лимит да има на играч няколко дена и после пак пък и някои хора имат куест да изпълняват
    a4o3 @ bg 1
  • BARSA vs goodgaBARSA vs goodga Публикации: 47
    редактирано 30.06.2015
    против съм
    BARSA vs goodga @ bg 1
  • ReD WaYReD WaY Публикации: 8
    редактирано 30.06.2015
    От 20 дена се опитвам да ударя крепост на пясъка, да си изпълня куеста.. е няма братче.., дори с най бързите коне, пак ми е към 15-20 мин най-близката и винаги някой я удря преди мен с някво кирливо залепено село до нея.. тва че има бавноразвиващи да си дават заплатите, за да струват нещо в няква игра, а в реалността са грешка на природата, нас кво ни засяга.. Твърдо "за" просто за каузата, понеже е ясно, че няма да има промяна..
    ReD WaY @ bg 1
  • BARSA vs goodgaBARSA vs goodga Публикации: 47
    редактирано 01.07.2015
    ми справяй се
    BARSA vs goodga @ bg 1
    редактирано 03.07.2015
    20 ниво като си ти е лесно после като станеш голямо ще видиш наистина за какво става въпрос ;)
    a4o3 @ bg 1

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл