Начало Bulgarian Goodgame Empire – Играта Предложения, похвали и критика

Оборудването

a4o3 (BG1)a4o3 (BG1) Публикации: 416
Идеята ми е ако може да се намалят монетите за изковаване на легендарно оборудване и да струва най-много 15000 монети, защото и без това всеки път дава боклуци, поне на мен.Само еди си какво на нашественика и такива безсмислени шлемове и всякакви. АМАН! :mad:
Post edited by a4o3 (BG1) on
a4o3 @ bg 1

Коментари

• mainakmainak Публикации: 90
    редактирано 23.06.2015
    така е колкото и да кова не ми дава хубави предмети
    mainak @ bg 1
  • mainakmainak Публикации: 90
    редактирано 23.06.2015
    все ми дава за увеличение на капацитета или за засичане на армията и така нататък
    mainak @ bg 1
  • a4o3 (BG1)a4o3 (BG1) Публикации: 416
    редактирано 26.06.2015
    milen78player написа: »
    с рубинчета действай -само срещу 2-3 заплати можеш да си направиш убийствен кастелан и още 2-3 заплати - командир. за 1 година работа ше ти се получат нещата.тука цакат по европейски цени и европейски стандарти.скоро картата ше се напълни с празни акаунти и офертите, които пускат няма да има кой да ги чете за 5-6 години бедна ти е фантазията колко хора се отказаха ,аз съм 1 от първите играчи и съм пряк свидетел какво се случва с тази игра .въпроса не е само как да се привлекат нови играчи ,но и как да успееш и да ги задържиш
    само с 2-3 заплати :d
    a4o3 @ bg 1
  • Dave Bonjovi (BG1)Dave Bonjovi (BG1) BG1 Публикации: 230
    редактирано 29.06.2015
    Въпрос на късмет и какво ще изковеш.При мен понякога става понякога-не...
    Велик войн
  • ReD WaYReD WaY Публикации: 8
    редактирано 30.06.2015
    И най-смешното е, че има такива хора, които са и причината за най-разнообразните, убиващи желанието за игра, ъпдейти.. Понеже като излезе нов такъв и 2/3 си сменят флагчетата на розови, "ония" ги боли фара, гушат онея от подръжката, а те от тяхна страна пък ги боли фара, за тея с розовите флагчета.. и така ние чакаме да оправят нещата, а те вече мислят нещо ново, с което да ги .. :) то нормално е..
    ReD WaY @ bg 1

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл