Начало Bulgarian Goodgame Empire – Съюзи, пактове и братя по оръжие Новини от съюзите

The GoodFellas май печелят

anrosenanrosen Публикации: 31
редактирано 25.04.2015 в Новини от съюзите
Вижте класирането PowerStar губят така им се пада....Само фелас,Само фелас,Само фелас
Вижте и класирането на играчите повечето са феласи ПалерСталер губите а

Фелас не можете да ги победите фелас са непобедими
Post edited by anrosen on
The GoodFellas
«1

Коментари

• Vankataa951 (BG1)Vankataa951 (BG1) Публикации: 52
    редактирано 16.04.2015
    Power Star са по-добри но Fellas набират сила
    WEST SIDE !!!
  • Lolles17 (BG1)Lolles17 (BG1) Публикации: 370
    редактирано 16.04.2015
    На Бурите, PowerStar са по-силни, и това дава предимство на лидера им, да дава позорни титли, на когото иска.

Lolles17 @ bg 1
  • aleks127aleks127 Публикации: 27
    редактирано 16.04.2015
    ти бебе ли си бе :confused:
    aleks127 @ bg 1
  • RSL (BG1)RSL (BG1) Публикации: 89
    редактирано 16.04.2015
    Фелас ако искат ще ги победят много лесно на бурите..какво от това че им дава позорни титли??Фелас пак ще ги смаже ;)
    4382329.gif
  • NobleMartiNobleMarti Публикации: 18
    редактирано 16.04.2015
    Ние сме приятели с TheGoodFellas и лидера им е много печен ,а и най-силния играч е в неговия съюз-ico7
    NobleMarti @ bg 1
  • anrosenanrosen Публикации: 31
    редактирано 17.04.2015
    Dimitar LM не струва и PowerStar не струват само фелас само фелас само фелас
    The GoodFellas
  • Raziel86 (BG1)Raziel86 (BG1) Публикации: 102
    редактирано 17.04.2015
    anrosen написа: »
    Dimitar LM не струва и PowerStar не струват само фелас само фелас само фелас

Остави батковците и каките от TGF и Power star да определят кой е по-силния съюз. Ти бягай да учиш, че играта не дава парички, тя ги взема. :)
    Raziel86 @ bg 1
  • Lolles17 (BG1)Lolles17 (BG1) Публикации: 370
    редактирано 17.04.2015
    RadierStael написа: »
    Фелас ако искат ще ги победят много лесно на бурите..какво от това че им дава позорни титли??Фелас пак ще ги смаже ;)
    Ти пък откъде знаеш???
    Lolles17 @ bg 1
  • Mikele_rsMikele_rs Публикации: 1
    редактирано 21.04.2015
    Ico7 не само във фелас е най-добрия, той е най-добрия в играта, който дава парата, той прави играта
    Mikele_rs @ bg 1
  • nomercy2nomercy2 Публикации: 677
    редактирано 21.04.2015
    Първо пиши на кирилица.Второ той е най силния само защото копува рубини.Какъв щеше да е ако не копуваше рубини
    редактирано 21.04.2015
    nomercy2 написа: »
    Първо пиши на кирилица.Второ той е най силния само защото копува рубини.Какъв щеше да е ако не копуваше рубини

Да така е при легендарните нива при някои оферти ти дават легендарни точки опит:rolleyes:
    WEST SIDE !!!
  • Безценна (BG1)Безценна (BG1) Публикации: 63
    редактирано 22.04.2015
    Моля,не коментирайте неща които не ви засягат . Който си участва в войната си участва , Вас не ви интересува , колко средства се влагат . Гледайте си играта и не се мъчете да мъдрите различни философии . За титлите от морското - това са само картинки , които ти красят другата картинка .Като свикнеш с нея не я забелязваш . И двата съюза са силни , няма смисъл и да се коментира кой на чия страна е , действията ще покажат печелипшата страна .

Лек ден , Ви желая на всички
  • Ivanhoe7 (BG1)Ivanhoe7 (BG1) Публикации: 26
    редактирано 22.04.2015
    Всяка война донесла сълзите на поне едно дете е несправедлива.
    Лев Толстой
    Ivanhoe7 @ bg 1
    редактирано 22.04.2015
    vasilka2 написа: »
    Моля,не коментирайте неща които не ви засягат . Който си участва в войната си участва , Вас не ви интересува , колко средства се влагат . Гледайте си играта и не се мъчете да мъдрите различни философии . За титлите от морското - това са само картинки , които ти красят другата картинка .Като свикнеш с нея не я забелязваш . И двата съюза са силни , няма смисъл и да се коментира кой на чия страна е , действията ще покажат печелипшата страна .

Лек ден , Ви желая на всички

Напълно съм съгласен с теб!
    WEST SIDE !!!
  • иван1106 (BG1)иван1106 (BG1) Публикации: 62
    редактирано 23.04.2015
    Аз пък съм съгласна с Ivanhoe7, само дето повечето феласи тотално са загубили връзка с реалността. Изживяват се като някакви защитници на слабите, като за целта не спират да реват и обиждат, без въобще да ги интересува, че мачкат нашите деца. Колкото е смешно, толкова и трагично да видиш радетелите за справедливост да мачкат наред всеки дръзнал да изкаже мнение, различно от тяхното. Но те фелас е един съюз, изтъкан от противоречия. Майк като крадеше острови и села на поразия от целия сървър си беше кръстил замъка на морето с гръмкото име Освободителя. Преди да тръгнеш да освобождаваш света, обаче ще се наложи да напуснеш клиниката:) При тях няма една позиция по който и да е въпрос, зад която да застанат и отстояват, мнението и отношението им зависят само от това, от коя страна на тоягата са. В заключение ще кажа, че ние сме водили, водим и ще водим много войни, във всяка е имало разногласия, което в известна степен е нормално, но няма война ескалирала до такава мащабна простащина.
    иван1106 @ bg 1
  • anrosenanrosen Публикации: 31
    редактирано 23.04.2015
    Хора каква е тая мания по неписаните правила.Който иска си краде и какво от това че Maik7 крадеше села и острови....Каква е тая мания по неписаните правила какво е това чудо не знам........Още малко играчите ще направят и такова правило

Когато атакуваш някой играч трябва да го питаш
    The GoodFellas
  • иван1106 (BG1)иван1106 (BG1) Публикации: 62
    редактирано 23.04.2015
    Ето го отново двойният аршин, значи когато феласите крадат села и острови може, не трябва да се вманиячаваме по неписаните правила, но когато ние си ги връщаме поне 5 човека направили и качили някъде снимки, гарнирани с обиди "вие само това можете" и т.н. няма да ми стигне мястото да ги напиша всичките, което отново потвърждава думите ми за липсата на една ясна позиция по въпроса. Такова им е отношението и поведението по всеки един въпрос, примери бол, единни и неотстъпчиви са само в обидите, там нямат равни.
    иван1106 @ bg 1
  • PowerGamerPowerGamer Публикации: 609
    редактирано 24.04.2015
    Тази тема е една от поредните безмислени, защото този, който е направил темата не е нито от Фелас нито от Пауърс, че да вижда нещаата толкова от близко. Аз смятам, че във една война, трябва въпреки всичко да има уважение между двете страни.Във една война всичксо е позволено, все пак е война.
    Приятна игра! :)
    PowerGamer @ bg 1
  • insidious (BG1)insidious (BG1) BG1 Публикации: 222
    редактирано 24.04.2015
    Raziel86 написа: »
    Остави батковците и каките от TGF и Power star да определят кой е по-силния съюз. Ти бягай да учиш, че играта не дава парички, тя ги взема. :)
    На същото мнение съм и да добавя нужда от коментари мисля,че няма смисъл!
    Все някой ще спечели тази война,а може би не!
    In The Name Of The King
    „О, неразумний юроде, поради що се срамиш да се наречеш българин?“
    6915026Sgif
  • veni7301 (BG1)veni7301 (BG1) BG1 Публикации: 79
    редактирано 25.04.2015
    иван1106 написа: »
    Аз пък съм съгласна с Ivanhoe7, само дето повечето феласи тотално са загубили връзка с реалността. Изживяват се като някакви защитници на слабите, като за целта не спират да реват и обиждат, без въобще да ги интересува, че мачкат нашите деца. Колкото е смешно, толкова и трагично да видиш радетелите за справедливост да мачкат наред всеки дръзнал да изкаже мнение, различно от тяхното. Но те фелас е един съюз, изтъкан от противоречия. Майк като крадеше острови и села на поразия от целия сървър си беше кръстил замъка на морето с гръмкото име Освободителя. Преди да тръгнеш да освобождаваш света, обаче ще се наложи да напуснеш клиниката:) При тях няма една позиция по който и да е въпрос, зад която да застанат и отстояват, мнението и отношението им зависят само от това, от коя страна на тоягата са. В заключение ще кажа, че ние сме водили, водим и ще водим много войни, във всяка е имало разногласия, което в известна степен е нормално, но няма война ескалирала до такава мащабна простащина.

Хахаха , и това го казва един играч от саюза който първи съсипа играта и във бесилилието си да ликвидирате поредня саюз ни испокрадахте селата а когато и това не ви помогна стигнахте до там че двама от ваще си оставихте постовете и опитахте да откраднете поста на наш активен играч само и само за да го накарате да се откаже от играта но не успяхте и там станахте за смях,ЗАСРАМИ СЕ!То бива наглост и безочие ама като вашето никъде го няма,вие съсипахте играта като принудихте много играчи да ви крадът селата на вас и на вашите подсаюзчета на които ги раздавахте а сега по най-нагъл начин ми говориш каква света вода не напита сте.Тези неща със селата са изключително и единствено само ваш патент,ваш патент е и кражбата на пост на играч,който не иска да ви се моли и да ви казва колко сте "велики" за да ви почеше егото,само и само да го накарате да се откаже от играта,няма гнусотия която е възможно да се направи в тази игра и вие да не сте я направили.
    4399596.gif
Тази дискусия е била затворена.