състезание по благородство

aleksKnight (BG1)aleksKnight (BG1) Публикации: 410
тази игра , прекрасна игра ....или не! това е тъпо, вчера сутринта пускам във всичките ми замъци да се прави войска, за награда 20000 монети. днес влизам и хопала хайде рандъм оборудване и камък. ама моля ви се аз си искам 20000 монети а не камък( а то пък един камък... за -5% ОГЪН) я.... искам си монетите. дребнавост - може би , но имаше и 10 дезертьора , и тях си ги искам. дребнавост ама за 20000 монети и 10 дезертьора. и всичко стана след ъпдейта. сори ама е така
Post edited by aleksKnight (BG1) on

Коментари

• dobo_gamerdobo_gamer Публикации: 298
    редактирано 31.03.2015
    Това не стана след ъпдейта... Преди време, когато имаше такова състезание по благородство и аз пуснах навсякъде да набирам но ми зачете само войниците в главния... Може би е заради това
    Воините нападат, а страхливците саботират!!!
  • nomercy2nomercy2 Публикации: 677
    редактирано 31.03.2015
    Чакай вие да не пускате и в аванпостовете да се правят войници?Ако е така всички набрани войници в постовете няма да ви зачетат точки.Точки от набиране на войници се зачитат само в замъците на следните кралства:великата империя,глетчерат на вечната зима,изгарящите пясъци,огнените върховемисля ,че и от островите можеше.
  • CruelThornCruelThorn Публикации: 3,240
    редактирано 31.03.2015
    Здравейте,

Без значение дали войниците се набират в главен замък или аванпост, всички, които са набирани се зачитат за благородството за набиране на войски.

Поздрави,
    cooltext1134944310gif
Sign In to comment.