Проблем с опцията Увеличава заграбваните ресурси с Х%

Escobar (BG1)Escobar (BG1) Публикации: 4
Поиграх си малко и сабрах няколко предмета с такава опция и общо се получи към 70% но когато редя армията за атака забелязах че не дава бонус на единиците ми. Слагам примерно 1 стрелец с тежък арбалет която има капацитет 32 и когато наглася командира този капацитет не се променя.
Escobar @ bg 1
Post edited by Escobar (BG1) on

Коментари

• nomercy2nomercy2 Публикации: 677
    редактирано 29.03.2015
    Грешно смяташ!То не променя капацитете на войника а променя капацитете на заграбване.
  • dobo_gamerdobo_gamer Публикации: 298
    редактирано 29.03.2015
    nomercy2 написа: »
    Грешно смяташ!То не променя капацитете на войника а променя капацитете на заграбване.

... на цялата армия :)
    Воините нападат, а страхливците саботират!!!
    редактирано 30.03.2015
    даде......
  • Escobar (BG1)Escobar (BG1) Публикации: 4
    редактирано 02.04.2015
    Добре пак пробвах нагласих армия която има капацитет на грабеж 10к ресурс с командир който няма опция заграбване на ресурси...
    пуснах 2 атаки еднакви с командир който има 70 % такъв бонус и командир който няма резултата е един и същ прибират се с по 10к ресурс .. и това говоря че са атаки в/у играчи с пълни складове ( изоставен замък)

би трябвало този ефект да е както примерно Х% бонус на атаката за ББ или ДБ когато сложиш такъв командир единица която има 100 атака примерно тя моментално се променя на 190..
    Escobar @ bg 1
    редактирано 02.04.2015
    Незнам но при мен не е така без командир за повече грабене зимам около 30-35к рес ако е с грабене към 40-45к
  • sashli (BG1)sashli (BG1) Публикации: 22
    редактирано 13.04.2015
    При мен пък няма промяна в ефект за скорост на пътуване,както и други екстри които героите уж дават.Все едно съм си без герой,ама ми е все тая.Пореден бъг вероятно.Нищо ново...
    sashli @ bg 1
Sign In to comment.