Начало Bulgarian Goodgame Empire – Играта Предложения, похвали и критика

"ПОХВАЛА" ЗА СЪЮЗ "ДУЛО"

PLAMEN712PLAMEN712 Публикации: 3
ИСКАМ ДА ПОХВАЛЯ СЪЮЗА ДУЛО ЗА ДОСТОЙНАТА ИГРА ОТ ТЯХНА СТРАНА - В МОМЕНТА ИГРАЧИ 70 НИВО И ЛЕГЕНДАРНО НИВО 20-50 ОБЯВИХА И ВОДЯТ ВОЙНА СЪС СЪЮЗ, В КОЙТО СРЕДНОТО НИВО НА ИГРАЧИТЕ Е 50 НИВО, КАТО НАПАДАТ НА ВСИЧКИ КАРТИ ЗАМЪЦИТЕ ПО НЯКОКО ПЪТИ......АЗ СЪМ 53 НИВО И ПРЕЗ МЕН МИНАХА НЯКОЛКО ЧОВЕКА ВЕЧЕ С АКАУНТИ 70 НИВО И ЛЕГЕНДАРНО НИВО 25-50....ЗАМЪЦИТЕ СА МИ КАТО ФАКЛИ НО ПРОДЪЛЖАВАТ ДА ГИ НАПАДАТ....В ТОВА ПОЛОЖЕНИЕ СА ВСИЧКИ ОТ КЛАНА.........ЯВНО ТАКА СЕ СТАВА ВЕЛИК И СТОЙНОСТЕН ИГРАЧ............НА ТОЗИ ВЕЛИК СЪЮЗ ПОЖЕЛАВАМ И БЪДЕЩИ ТАКИВА ДОСТОЙНИ ЗА УВАЖЕНИЕ УСПЕХИ
Post edited by PLAMEN712 on
PLAMEN71 @ bg 1

Коментари

• Lolles17 (BG1)Lolles17 (BG1) Публикации: 370
    редактирано 27.03.2015
    По-нормално е да нападаш човек максимум 15 нива, под твоето.
    Lolles17 @ bg 1
  • ìzgrevat89ìzgrevat89 Публикации: 18
    редактирано 27.03.2015
    дори не знаеш как се пише съюза , а си тръгнал да пишеш....
    ìzgrevat89 @ bg 1
  • PLAMEN712PLAMEN712 Публикации: 3
    редактирано 27.03.2015
    извинявам се за пропуснатите точки отпред и отзад :) .ДУЛО.
    PLAMEN71 @ bg 1
  • STEINJAEGER (BG1)STEINJAEGER (BG1) Публикации: 135
    редактирано 28.03.2015
    Всеки е луд с номера си! Като им трябват рес и храна ще грабят :). Отвръщайте на удара и вие ;)).
    STEINJAEGER @ bg 1
  • Vankataa951 (BG1)Vankataa951 (BG1) Публикации: 52
    редактирано 29.03.2015
    Жалко за вас :( но това все пак е военна игра
    WEST SIDE !!!
  • Рум_72Рум_72 Публикации: 236
    редактирано 31.03.2015
    съюз ДУЛО ама те пък какви са....явно адски силни...изгрев не се обаждай много.....
    Рум_72 @ bg 1
  • nomercy2nomercy2 Публикации: 677
    редактирано 31.03.2015
    Имате лош късмет но чесно казано какво можете да направите срещу тях.Най силните оцеляват.Вие да не мислите ,че тези хамбари мелници и други се надграждат безплатно иска се ресурс за тая работа.А неможе в всеки замък и аванпост да произвеждаш достатъчно ресурси за да надграждаш сградите една след друга.
    редактирано 31.03.2015
    изгрев ли си залез ли си какво си незнам....съюз дуло са сериозна работа.....
    Рум_72 @ bg 1
  • редактирано 01.04.2015
    А запитахте ли се защо ви нападаме?За да се занимаваме с вас явно някой нещо е направил и някой нещо е казал.И да уточня война никога не е имало обявявана,просто няколко атаки в отговор на неприятното държание на ваш играч,които отдавна са спряни вече.
    редактирано 01.04.2015
    аз имам въпрос джаро към теб....ако е удобно разбирасе :)
    ако някой играч от фелас или пауърстар се държи неприлично с вас какво ще направите???
    Рум_72 @ bg 1
  • NobleMartiNobleMarti Публикации: 18
    редактирано 01.04.2015
    Елате в моя съюз !
    NobleMarti @ bg 1
  • редактирано 01.04.2015
    Рум както ти се отнасяш с хората така и те се отнасят с теб въпроса ти е безмислен,въобще не ги защитавай хулиганчетата в случая сами си бяха виновни.Да не говорим че от сумати съюзи ни писаха,защото хулиганите мислят,че няколко атаки са война и са се оплаквали на този и онзи.Бил съм на нивото на играча създал темата палили са ме силни играчи ама не съм ревал по форуми и на другарчета от други съюзи.А и както казах по горе тази работа е приключила отдавна.Няма смисъл да се дъвче повече,като дъвка стана тая история:)

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл