Ъпдейт - Герои - 30.03.2015

CleoCleo Публикации: 690
Здравейте,

Очакваме коментарите ви за новите промени в тази тема.

Поздрави,
Post edited by Cleo on
«1

Коментари

• veni7301 (BG1)veni7301 (BG1) Публикации: 79BG1
    редактирано 26.03.2015
    Като идея ми харесва :)
    4399596.gif
  • borislavvv (BG1)borislavvv (BG1) Публикации: 96
    редактирано 26.03.2015
    Хубаво е да се освежава играта с подобни макар и понякога безмислени ъпдейти
    borislavvv @ bg 1
  • danev7 (BG1)danev7 (BG1) Публикации: 25
    редактирано 26.03.2015
    СПРЕТЕ СЕ ВЕЧЕ С ТЕЗИ ТЪПИ И БЕЗСМИСЛЕНИ ЪПДЕЙТИ ако не напълно поне по рядко ги правете.А най-хубаво ще е ако напълно спрете може би повече от 1 година не сте направили нищо хубаво
    danev7 @ bg 1
  • vindiesel1vindiesel1 Публикации: 27
    редактирано 27.03.2015
    Много хубав ъпгреит :o
    vindiesel1 @ bg 1
  • dobo_gamerdobo_gamer Публикации: 298
    редактирано 27.03.2015
    danev7 написа: »
    СПРЕТЕ СЕ ВЕЧЕ С ТЕЗИ ТЪПИ И БЕЗСМИСЛЕНИ ЪПДЕЙТИ ако не напълно поне по рядко ги правете.А най-хубаво ще е ако напълно спрете може би повече от 1 година не сте направили нищо хубаво

Не е моя работа, но щом не ти харесват защо не спреш да играеш играта??? Това че на един играч не му харесват ъпдейтите не значи че трябва да ги спират заради него!
    Воините нападат, а страхливците саботират!!!
  • danev7 (BG1)danev7 (BG1) Публикации: 25
    редактирано 27.03.2015
    Всеки има право на мнение и аз си го изразявам.И да прав си не е твоя работа
    danev7 @ bg 1
  • hdhdhdhd Публикации: 25
    редактирано 30.03.2015
    много е яко
    hdhd @ bg 1
  • Queen_TaraQueen_Tara Публикации: 14
    редактирано 30.03.2015
    Аз лично смятам , че ъпдейта е намислен с цел "облагодетестване" на определени играчи. Фразата "Можете да получите герои при нападение над разбойнически замъци и други npc врагове, както и при някои търговци" ясно показва , че героите ще могат да се купуват с рубини. И отново стигаме до това кой колко левчета, респ. рубини, влага в играта. Отново ще има "купени" командири с "купени" герои. Играта става прекалено комерсиална, губи смисъл ако не влагаш значителна сума пари, което според мен рефлектира върху желанието и мотивацията на не толкова платежоспособните играчи.
    Queen_Tara @ bg 1
  • Ddragon (BG1)Ddragon (BG1) Публикации: 89BG1
    редактирано 30.03.2015
    Queen_Tara написа: »
    Аз лично смятам , че ъпдейта е намислен с цел "облагодетестване" на определени играчи. Фразата "Можете да получите герои при нападение над разбойнически замъци и други npc врагове, както и при някои търговци" ясно показва , че героите ще могат да се купуват с рубини. И отново стигаме до това кой колко левчета, респ. рубини, влага в играта. Отново ще има "купени" командири с "купени" герои. Играта става прекалено комерсиална, губи смисъл ако не влагаш значителна сума пари, което според мен рефлектира върху желанието и мотивацията на не толкова платежоспособните играчи.
    И аз така мисля Еми :/
    И по-лошото е че обикновения нерубинен играч става екзотика с все по-голяма сила...
    Росен беше предложил да се раздели сървъра на рубинени и дървени и идеята му имаше смисъл отвсякъде, но май ще бъде реализирано по друг начин: ще останат рубинените само :Д

Като замисъл е хубаво, но и аз съм убеден че тези които се купуват с рубини (герои) ще са осезателно по-добри от тези дето ще ги намираме по кулите (като дрехите) та се очертава още по-голям контраст м/у тези които играят с пари и тези които не купуват ...

Няма лошо де, ама общо взето нещата отиват на мерене на кинти (или поне кой колко е склонен да спонсорира ГГС) което за съжаление не е добре за тези, които използваха играта да си цъкат за кеф :)
    Когато биете много по-малки, не забравяйте, че те помнят и растат, после да няма "от къде ми дойде" ; )
  • mainakmainak Публикации: 90
    редактирано 30.03.2015
    най-ужасният Ъпдеит до сега ако искате хората да спрат да играят правете оште по лоши Ъпдеити ако искате да играят махнете този Ъпдеит
    mainak @ bg 1
  • Zlat0mir (BG1)Zlat0mir (BG1) Публикации: 341
    редактирано 30.03.2015
    "Можете да получите герои при нападение над разбойнически замъци и други npc врагове, както и при някои търговци"- някой ще обясни ли какво е това "npc" и тези герои ще могат ли да се продават на други играчи?
    Zlat0mir @ bg 1
  • Ddragon (BG1)Ddragon (BG1) Публикации: 89BG1
    редактирано 30.03.2015
    предполагам всичко което не е реален играч - кули, крепости, и тн.

Ъпдейта е хубав - който не иска герои просто да не ги слага.
    Стига да няма осезаема разлика между тези които се купуват и тези които се намират по кулите, защото при голяма разлика за обикновения играч остава да си бие кулички ...
    Когато биете много по-малки, не забравяйте, че те помнят и растат, после да няма "от къде ми дойде" ; )
  • Zlat0mir (BG1)Zlat0mir (BG1) Публикации: 341
    редактирано 30.03.2015
    Заради ъпдейта наградите за благородство се промениха,преди него бяха други,след ъпдейта се промениха всички награди.:)))))))))))))
    Zlat0mir @ bg 1
  • Lenos (BG1)Lenos (BG1) Публикации: 16
    редактирано 30.03.2015
    Хора, какво стана пак???
    Бойна сила, стена, ров на командири и кастелани вече не с таван, а над него?
    Не може да има командири с по 100 и кусур ти бойна сила, това така ли ще си остане или играта бъгна много здраво??
    Lenos @ bg 1
  • Vankataa951 (BG1)Vankataa951 (BG1) Публикации: 52
    редактирано 30.03.2015
    И аз започнах да правя войници за онази награда за 1 100 набрани войника но много се разочаровах като дадоха някякъв тъп камък:mad:
    WEST SIDE !!!
  • Lenos (BG1)Lenos (BG1) Публикации: 16
    редактирано 30.03.2015
    Да, простотията край няма.
    За втори път мисля вече сменят наградите в състезанията.
    Lenos @ bg 1
  • Екзекутора (BG1)Екзекутора (BG1) Публикации: 1
    редактирано 30.03.2015
    И защо така промениха наградите за благородството, само дето се бъхтих толкова...:), няма що, ъпдейт...
    Екзекутора @ bg 1
  • SvetlllanaSvetlllana Публикации: 16
    редактирано 30.03.2015
    Нямам нищо против Ъпдейта, но както прочетох ще се купят и тези герой та по добре ще е да ни разделят на 2 части КУПЕНИ КОМАНДИРИ и ПРАВЕНИ КОМАНДИРИ така ще е доста по забавно за тези които играят за КЕФ
    а не кой колко е добър или силен..
    Играйте за кеф тази игра не за купуване на командири и др. работи ЗАБАВЛЯВАЙТЕ СЕ!
    Може да купиш някой рубин но не да прекаляваш в стремежа си да станеш по велик. И да само разваляте играта скоро ще останат много малко хора. :(
    :)
    Svetlllana @ bg 1
  • AtilaWe99AtilaWe99 Публикации: 64
    редактирано 30.03.2015
    На мен Ъпдейта ми харесва, но не ми харесва това, че ще може да се купуват с рубини. Това ще стане както при онзи рубинен командир от всичко на макс и тогава един такъв подобен командир с рубинен герои няма да има спиране...
    WTF IS THIS GGE ?
    35lf6nr.jpg
  • Darkk (BG1)Darkk (BG1) Публикации: 5
    редактирано 30.03.2015
    Като Цяло Ъпдейта е добър,обаче силно се надявам да не го превърнат в пълен абсурд,като пуснат някоя оферта за купуване на Герой.В такъв случей ще се разбира кой влага пари и кой не.. Един Съвет към тези който Развиват тази игра.. Нека само от кули се Печелят тези герой не ги пускайте на пазара,че става мазало :) ,Поздрави
    cooltext134751492775582.gif
Sign In to comment.