Начало Bulgarian Goodgame Empire – Комюнити Представяне на играчите

ЛИДЕРЪТ НА АРОЛ ГОРИ

2

Коментари

• Ancheto5Ancheto5 Публикации: 15
    редактирано 14.02.2015
    Елииииииии БЛАГОДАРЯ ТИ обичам да идвам при теб бързо си вдигам титлата вече съм стоманено сърце от няколко атаки :d
    Ancheto5 @ bg 1
  • ANTWERPENANTWERPEN Публикации: 22
    редактирано 14.02.2015
    Йордан е напълно прав .На негова страна съм :)!!!
    ANTWERPEN @ bg 1
  • mimi.pmimi.p Публикации: 17
    редактирано 14.02.2015
    е качи я де, недей да скромничиш :)) Тъкмо иванчо ще качи и той как може да краде села, всеки да покаже каквото може :-)Attachment not found.
    mimi.p @ bg 1
  • SwayerValetobra (BG1)SwayerValetobra (BG1) Публикации: 30
    редактирано 14.02.2015
    Данчо калпазанчо(или които пише от там) кажи как се молеше на пауър да пишат на хит за да ви оставят на мира,че 2-ма играчи ви разцепиха за няколко дни:)
    а ние знаем как попукваш играчите,събираш дефа на саюза при теб и си непобедим:)
    SwayerValetobra @ bg 1
    редактирано 14.02.2015
    Оо ако става въпрос за КРАЛЕТЕ те ми взеха всичките села останах с 8 села на зима само !!!;)
    ANTWERPEN @ bg 1
  • force7 (BG1)force7 (BG1) BG1 Публикации: 12
    редактирано 14.02.2015
    за разлика от теб Данчоу моу.мен не ме срам да горя
    а за лъжите по горе,вече отговорих на приятелката ти

А даЛИ СИ ТОЛКОВА СМЕЛ ДА ПРЕНАПИШЕШ ТОВА,КОЕТО МИ ПИСА НА СМС
    ИЛИ ДА ГО КАЧА И НЕГО ДА СЕ ВИДИ, КОЙ Е Данчоу(стрелата)
    IVAN4O7 @ bg 1
    редактирано 14.02.2015
    ще ме извините
    не съм показал и другете отчети. по нагоре са се постарали :)
    Attachment not found.
    IVAN4O7 @ bg 1
    редактирано 14.02.2015
    Attachment not found.
    няква атака от село
    IVAN4O7 @ bg 1
    редактирано 14.02.2015
    Attachment not found.
    още една
    IVAN4O7 @ bg 1
  • Безценна (BG1)Безценна (BG1) Публикации: 63
    редактирано 14.02.2015
    антверпен да не се обажда , открадна два замъка и знаем как играеш . Никакви села не си имал така че нямаш причина да се хвалиш . Откраднат замък с села не се считат за твои . Като беше при нас друго викаше за кралете но като видяхме що за малко човече си , промени страната .

http://prntscr.com/64zw6h
    редактирано 14.02.2015
    напиши тук че неси искал помощ от пауър за войната с хит,да ти се смеят всички:),а не на лични съобщения,или те е срам!:)
    то и сега не искаш помощ,нищо че превъртя половината саюз на пауър,за други играчи няма да споменавам:):):)
    SwayerValetobra @ bg 1
  • редактирано 14.02.2015
    IVAN4O7 написа: »
    Attachment not found.
    няква атака от село
    Във война всичко е позволено!

Само ще кажа ето това на всички! :)

За това, което е минало и свършено, не се спори. Това, което е вече сторено, не се критикува, това, което отдавна принадлежи на миналото, не се съди повече. :eek:
  • mimi.pmimi.p Публикации: 17
    редактирано 14.02.2015
    Вальо (swayervaletobra), имаш въпроси и ще ти отговоря. Не мога да повярвам, че точно ти пишеш за войната с Хит от пролетта?!?! Ти наистина ли забрави колко те беше страх, теб конкретно и какво направи, за да няма атаки по теб, наистина ли не си разбрал, че това е причината да не си при нас вече? Твоите приятели Тедиту и Мартитууу ни обясниха, как имат достоверна информация, че атаки по теб не е имало, защото си пял на Майк. От теб е получавал инфо къде да ходи и кого да напада, нещо подобно на това, което правите в момента :-). От нас ти нищо лошо не си видял, но в крайна сметка всеки решава как да си живее живота. Предполагам, че на мен няма да повярваш, но не пречи да питаш някой друг, тук има достатъчно хора с които си играл дълго време. По повод това, че пазим Дани, не виждам нищо ненормално и може да ми обясниш в коя война и къде лидера не е бил най-важен :-) Вие вашият не го пазите, но това си е ваше решение, ти специално много добре знаеш, че Дани играе в атака и предпочитаме да има няколко лимита от него отколкото да пуска някой, който една година не разбра на кое колко са процентите :-). С Пауър сме приятели и играем заедно, нали ако ни нямаше нас нямаше да има по кого да пускате атаки вие и всичките ви подсъюзи, защото при тях не смеете :-) Така се получава в момента, ние ви посрещаме, те ви изпращат :-) Войната между нас и Фелас се дължи на трима наши бивши играчи плюс още двама, които явно не са били удовлетворени от нещо или не са получили това което искат и вкараха цялата си агресия и злоба, за да развалим пакта и войната да бъде факт. Пожелавам ти приятно изкарване на именния ден, здраве и разбирателство поне вкъщи. Там има хора, които не ти казват, че те харесват или обичат според интереса в момента, както се случва тук. С този пост приключвам темата и ако има още нещо, което те интересува можеш да ми пишеш на лични.
    mimi.p @ bg 1
  • nikolai555nikolai555 Публикации: 3
    редактирано 14.02.2015
    Абре serafim4o каде се буташ бре момче,откакто сме във война ти все гориш бре.
    http://prntscr.com/653pjx
    nikolai555 @ bg 1
    редактирано 14.02.2015
    чствам се длъжен да ти отговоря тук Мими(mimi.p),после може да си пишем на лични,колкото искаш:)
    за войната с хит,за което ме ОБВИНЯВАШ,така и не видях някакво доказателство срещу мен!
    що се отнася до майк,подържаме връзка с него още от войната спартакус и пауър,тъй като вие(така наречените лидери на саюза)криехте доста неща от нас присъстващите в саюза(без подробности)
    да несе отклонявам от темата,май страхливите бяхте вие,а не аз,защо поне веднъж несе запита защо няма атаки по определени играчи?
    ще ти кажа защо-много от нас бяха против да се взима мола на хухина,след като играча знаехме че няма как да го опази,ама вие както винаги,непобедимите тръгнахте да го взимате па после ревете,та вие си го отнесохте заради това,а не е в мен вината,извинявай и прощавай!
    Несъм казал че е забранено или нередно да си помагате,но поне вашия лидер да си признава,а не да се прави на утрепан!
    и по какво прецени че ни е страх да пускаме атаки по пауър?
    войната между фелас и вас е продена от вашето безочие и мислене че сте непобедими,кои сте вие та да казвате кои каде ще играе?
    кои сте вие да та казвате дали един играч ще влезе в този или онзи саюз?
    всеки има правото да избира сам своето развитие и начин на игра в които саюз намери за добре,стига да го приемат разбирасе,а вие неможахте да преглътнете факта,че простия и глупав(според вас,визирам себеси)го взеха във фелас,
    нали ви видях колко сте велики като напуснах саюза,веднага писахте на пауър да ми пускат атаки.
    Толковали съм страшен....:)

Благодаря за пожеланията най искрено,желая ти и на теб всичко най хубаво в реалния живот,и дано несъм обидил някои,ако е така се извинявам!
    SwayerValetobra @ bg 1
  • nikolai555nikolai555 Публикации: 3
    редактирано 14.02.2015
    Лично от тебе *Valebabrq* несам видял да пускаш атака по нас-задаваш въпроси кой сте вие кой са те а замислили се ти къдеси и кой си във тази игра,имаш доста деф разбирамте деферче си ми но дали ще ти стигне:)
    nikolai555 @ bg 1
    редактирано 14.02.2015
    Василка 2.Айде и ти да не се обаждаш,че ти не си имала свой замък собствен.Само ти подаряват замъци на готово ;)!!!
    ANTWERPEN @ bg 1
  • Jordan82Jordan82 Публикации: 6
    редактирано 14.02.2015
    ХАХАХААХАААА Ники не говори така ,валебобрата пуска 2-3 атаки на седмица по кухи акаунти, а ако случайно види деф връща атаката ,те там светата троица- теди , марти и валебобара само така могат да си запазят скромните 2 -3 атачки. Както ти каза са деферчета , да не им запалят замъчетата , че нямат рубинчета да ги угасят.
    А и Валво с пауър сме си приятели, но я попитай кога аз съм искал помощ и съм се молил на някой това е в твоя стил , не и в мой.
    Jordan82 @ bg 1
  • galkaotkachalkagalkaotkachalka Публикации: 31
    редактирано 14.02.2015
    SwayerValetobra написа: »
    чствам се длъжен да ти отговоря тук Мими(mimi.p),после може да си пишем на лични,колкото искаш:)
    за войната с хит,за което ме ОБВИНЯВАШ,така и не видях някакво доказателство срещу мен!
    що се отнася до майк,подържаме връзка с него още от войната спартакус и пауър,тъй като вие(така наречените лидери на саюза)криехте доста неща от нас присъстващите в саюза(без подробности)
    да несе отклонявам от темата,май страхливите бяхте вие,а не аз,защо поне веднъж несе запита защо няма атаки по определени играчи?
    ще ти кажа защо-много от нас бяха против да се взима мола на хухина,след като играча знаехме че няма как да го опази,ама вие както винаги,непобедимите тръгнахте да го взимате па после ревете,та вие си го отнесохте заради това,а не е в мен вината,извинявай и прощавай!
    Несъм казал че е забранено или нередно да си помагате,но поне вашия лидер да си признава,а не да се прави на утрепан!
    и по какво прецени че ни е страх да пускаме атаки по пауър?
    войната между фелас и вас е продена от вашето безочие и мислене че сте непобедими,кои сте вие та да казвате кои каде ще играе?
    кои сте вие да та казвате дали един играч ще влезе в този или онзи саюз?
    всеки има правото да избира сам своето развитие и начин на игра в които саюз намери за добре,стига да го приемат разбирасе,а вие неможахте да преглътнете факта,че простия и глупав(според вас,визирам себеси)го взеха във фелас,
    нали ви видях колко сте велики като напуснах саюза,веднага писахте на пауър да ми пускат атаки.
    Толковали съм страшен....:)

Благодаря за пожеланията най искрено,желая ти и на теб всичко най хубаво в реалния живот,и дано несъм обидил някои,ако е така се извинявам!

Чувствам, За /изречение започва с главна буква/, слез запетая има шпация, поддържаме, съюз, не се, не съм, къде, разбира се, не можахте, толкова ли
    Това са само една част от правописните ти грешки. Няма да упоменавам стилистичните грешки!!!! Кой по дяволите ти каза, че можеш да пишеш. Научете да се пишете правилно и тогава се правете на велики! или поне си събере мозъка от носните кърпи...
    Това е много ужасно, неграмотни, но с високо самочувствие...
    Attachment not found.
    Животът не е поредица от и...и...и.... Животът е поредица от или...или...или...
    редактирано 14.02.2015
    Данчо,неси интересен пич,като развален грамофон си,ляляляля:)

nikolai555,аз си се виждам много добре в играта:)

galkaotkachalka,това е форум за изразяване на мнения,не училище:)

лека вечер ви желая!
    SwayerValetobra @ bg 1
Тази дискусия е била затворена.