Начало Goodgame Empire – Комюнити Представяне на играчите

диско топка

galeongaleon Публикации: 60
редактирано 07.02.2015 в Представяне на играчите
Здравейте , искам да попитам нещо ... разръчках се в интернета и видях уроци как да си направим диско топка но никъде не показват как да се направи да свети ако някой разбира и може да ми помогне моля да пише...

също така моля не започвайте веднага с псувните просто питам и чакам отговор :) лека вечер
Post edited by galeon on

Коментари

• nomercy2nomercy2 Публикации: 677
    редактирано 05.02.2015
    Отиди в дискутеката и открадни диско топката от там :d
  • alienlab1312 (BG1)alienlab1312 (BG1) BG1 Публикации: 813
    редактирано 05.02.2015
    хахахахааахаха
    molt1115 @ bg 1
  • galeongaleon Публикации: 60
    редактирано 05.02.2015
    не го пиша на базик или да ви дразня ако това си мислите въпроса си е напълно сериозен ако може без спам че модератора ше затвори темата
  • ivailo.98ivailo.98 Публикации: 1,103
    редактирано 06.02.2015
    Здравей, галеон.
    Въздържах се от коментари в тази тема, защото си нямам и на идея как се прави диско-топка.
    Смятам, че тази тема е за "Развлечение и забавление" и също така смятам, че не е редно да нанасяш обиди, защото независимо кой те е предизвикал, ти си обиждал и си виновен.
    Тук от личен опит знам, че играчите не обичат да се пише за друго, освен за играта или за форумни игри.
    Намери форум, където се обсъждат теми за "направи си сам", а тук идвай да пишеш за форумни игри или неща, които са свързани с играта, защото по този начин най-много да те баннат и да заключат темата.
    Моля ви като член на този форум-всички, които са обиждали да си поправят постовете, за да може галеон да намери отговора на въпроса си-а вие щом не искате просто не пишете в тази тема.
    Няма да влизам в спорове с никой, просто пиша този пост, за да помогна на създателя, не да се джафкам с някой.
    Ако сте начинаещ и търсите отговор на много въпроси, можете да посетите сайта ми, където ще откриете много съвети за бърз и добър старт на играта goodgame empire-лесно е, само кликнете ТУК .

Поздрави,
    Ивайло

• disasterstz (BG1)disasterstz (BG1) BG1 Публикации: 30
    редактирано 06.02.2015
    :):) диско топка :):) във всеки магазин ( малко по специализиран) се намират за около 20 -30лв. , та тва не е за форума ако питаш мен си поръчай от някъде . В Стара Загора магазин "Конрад" са най евтини :) , ако мислиш да си я правиш няма смисъл щото отнема много време а реално цената и не е висока :)
    disasterstz @ bg 1
    редактирано 06.02.2015
    на ивайло евала човека си се изказа и е прав

колкото до disasterstz човек не искам да пръскам пари в момента съм в затруднение миналата година направо разби въобще целия ми род и рядко остават свободни пари въпреки че пестя колкото мога 20-30 лева не са много но как да ти кажа събирането дори няма да е в моя дом понеже къщата ми не е голяма а пък и не ми трябва професионална топка надали ще я използвам често и да я купя само ще си дам парите затова питам как да си я направя сам айде самата топка знам как се прави но незнам как да я направя да свети смисъл нещо като схема за електроника или нещо подобно ми трябва имам време не ми пречи да се занимавам такаче тоя път ще го кажа без обиди за тея където се джавкат с мене : като не ви харесва и интересува темата не пишете в нея излишно е никой не ви кара на сила
  • gmatanskigmatanski Публикации: 1
    редактирано 07.02.2015
    Абе, пич. Тя самата топка не свети, светлините от топката идват от отразената светлина на други лампи в помещението.
    gmatanski @ bg 1
    редактирано 07.02.2015
    ​да това вече го знам но дали ще стане с коледни лампи защото имам и други но само тези са ми цветни

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл