Начало Bulgarian Goodgame Empire – Играта Предложения, похвали и критика

Вземете мерки накрая АДМИНИТЕ СПИТЕ ЛИ !!!!!!!!!

lordbeardlordbeard Публикации: 46
Здравейте администраторите спите ли !!!!! Някъв незнайно кой краде села като разпран и ги освобождава...
Това е 100% Въпросният Maik7 huhina или ico7 знам че ви пълни със пари за рубини но разваля цялата поста на играта ...
Не само той вкарва пари в тая недоносена игра много дуги вкарват и те ...Можете да го засечете по ИП кой замъци влизат от там играча е 746/699 име chessmaster1548
и неговите съотборници вземете се ураце и оредете нещата
ВЗЕМЕТЕ ГО НА СЕРИОЗНО ТОВА !!! А ТЕЗИ КОИТО СА 15 НИВО ВОБЩЕ ДА НЕ ПРАВЯТ ИЗКАЗВАНИЯ ЗАЩОТО САМО СИ ЧЕШАТЕ ЕЗИЦИТЕ ЯСЕНО ЛИ Е !!!:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
Post edited by lordbeard on
lordbeard @ bg 1
«1

Коментари

• krume6kokrume6ko Публикации: 1
    редактирано 04.01.2015
    Съгласен съм с теб.А и така ботовете се праат на силни! :mad:
    krume6ko @ bg 1
  • CruelThornCruelThorn Публикации: 3,240
    редактирано 04.01.2015
    Здравей,

Моля при съмнения за мултиакаунтинг да докладвате на съпорт, където могат да бъдат взети необходимите мерки. За съжаление във форума няма как да помогнем в такива случаи.

Поздрави,
    cooltext1134944310gif
  • ivo160ivo160 Публикации: 57
    редактирано 04.01.2015
    cruel те наистина са големи и няма да паднат до твоето ниво
    ivo160 @ bg 1
  • КОНАН76 (BG1)КОНАН76 (BG1) BG1 Публикации: 222
    редактирано 04.01.2015
    lordbeard написа: »
    Здравейте администраторите спите ли !!!!! Някъв незнайно кой краде села като разпран и ги освобождава...
    Това е 100% Въпросният Maik7 huhina или ico7 знам че ви пълни със пари за рубини но разваля цялата поста на играта ...
    Не само той вкарва пари в тая недоносена игра много дуги вкарват и те ...Можете да го засечете по ИП кой замъци влизат от там играча е 746/699 име chessmaster1548
    и неговите съотборници вземете се ураце и оредете нещата
    ВЗЕМЕТЕ ГО НА СЕРИОЗНО ТОВА !!! А ТЕЗИ КОИТО СА 15 НИВО ВОБЩЕ ДА НЕ ПРАВЯТ ИЗКАЗВАНИЯ ЗАЩОТО САМО СИ ЧЕШАТЕ ЕЗИЦИТЕ ЯСЕНО ЛИ Е !!!:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
    Винаги ще е така май френд,което не се купува с пари се купува с много пари и тук властващите акаунти са го доказали!
    По-скромните и тези които не влагат мъни в играта винаги ще са ощетени!
    In The Name Of The King
    „О, неразумний юроде, поради що се срамиш да се наречеш българин?“
    6915026Sgif
  • :İVO: (BG1):İVO: (BG1) Публикации: 21
    редактирано 04.01.2015
    CruelThorn хайде махай гълаба вече,че да ни покажеш как се играе......Или още имаш работа-това беше оправданието ти ако не се лъжа
    :İVO: @ bg 1
  • ингрид (BG1)ингрид (BG1) Публикации: 5
    редактирано 08.01.2015
    Здравейте!
    Искам да попитам, не беше ли в правилата на екипа на играта да не дава информация за играчите във форума и с този пост CruelThorn не нарушава ли тези правила - нещо, което по никакъв начин не подхожда на един модератор. Между другото, не ми е известно цитираният профил да има връзка с PowerStar.
    Ще използвам случая тук да благодаря на Cleo за изтриването на безумните обидни коментари от темата за войната. Убедена съм, че на нея трябва да благодаря, защото CruelThorn някак доста удобно не забелязва такива коментари. И все пак, имайки предвид този коментар тук, убедени ли сте, че модераторите не взимат страна?:)
    Успешна година на всички!:)
    RulerМария @ bg 1
  • ivo160ivo160 Публикации: 57
    редактирано 08.01.2015
    така е
    трябва ни друг администратор ,някой който не е от мижавите утрепки от Фелас и както се знае още сега ще ми изтрие коментара
    ivo160 @ bg 1
    редактирано 08.01.2015
    Апропо, нормално е когато един модератор играе в съюз, водещ война с друг съюз, да е пристрастен.:) Въпросът е да има достатъчно морални ценности и самоконтрол, за да не използва във военните действия знания и умения, които има в повече от другите, в качеството си на модератор. Ако екипът на играта не е в състояние да направи такава селекция на модератори, то просто модераторите не бива да са и играчи и да имат акаунти. Поне това е моето мнение.:)
    RulerМария @ bg 1
  • иван1106 (BG1)иван1106 (BG1) Публикации: 62
    редактирано 08.01.2015
    Много интересна тема и много показателен коментар на форумния модератор.
    CruelThorn, като модератор тук, трябва да бъдеш безпристрастен, а ти даже не се и опитваш!
    Обидни и гнусни постове към нас се кипрят тук с дни и се налага да се обясняваме като ученички и едва ли не да се молим, за да бъдат изтрити....
    иван1106 @ bg 1
  • CleoCleo Публикации: 690
    редактирано 08.01.2015
    Здравейте,

Благодаря за коментарите и изказаните позиции. Моля ако някой има конкретни примери, в които според него/нея не са взети подходящи навременни мерки или някой от вас е бил обиден, да се свърже с мен и да разясни ситуацията. Работата на модераторите е да следят са спазване правилата на форума и по възможност помощ на по-неопитни играчи с информация за играта. Разбира се, всеки във форума има право на мнение, стига то да е изказано според правилата.

Поздрави,
  • kamenkm (GB1)kamenkm (GB1) Публикации: 2
    редактирано 08.01.2015
    Cleo написа: »
    Здравейте,

Благодаря за коментарите и изказаните позиции. Моля ако някой има конкретни примери, в които според него/нея не са взети подходящи навременни мерки или някой от вас е бил обиден, да се свърже с мен и да разясни ситуацията. Работата на модераторите е да следят са спазване правилата на форума и по възможност помощ на по-неопитни играчи с информация за играта. Разбира се, всеки във форума има право на мнение, стига то да е изказано според правилата.

Поздрави,

Здравейте,
    По горе е показателно изказването на момчето наречено Модератор CruelThorn ,където явно взема страна а като Модератор това би трябвало да не си го позволява.
    Разбира се всичко е въпрос на .......................
    Моето мнение е че трябва да се обърне внимание на действията му свързани с някакво изживяване ,като Властелин на Сървъра .
    Съжалявам но тук не е мястото за нечии болни амбиции.
    Това че е Модератор тук, не му дава това право.
    Нека си играе играта в това няма лошо - особено след като се научи ,но мястото му не е тук.
    Нека от GoogGame Empire да обърнат малко повече внимание на отзивите и мнението за него тук във форума.
    kamenkm @ bg 1
    редактирано 08.01.2015
    RulerМария написа: »
    Апропо, нормално е когато един модератор играе в съюз, водещ война с друг съюз, да е пристрастен.:) Въпросът е да има достатъчно морални ценности и самоконтрол, за да не използва във военните действия знания и умения, които има в повече от другите, в качеството си на модератор. Ако екипът на играта не е в състояние да направи такава селекция на модератори, то просто модераторите не бива да са и играчи и да имат акаунти. Поне това е моето мнение.:)
    Тук ще се съглася с потребителите модератори,че не бива да играят.
    И друг път е имало оплаквания относно помощ от модераторите,че даже и админите към даден съюз(сещате се за кои съюзи става въпрос) което хич не е редно!
    Виждал съм модератор да прави забележки на обикновенните потребители какви били правилата относно тема,изказване и прочие а в същото време той си позволява чрез дадената му власт да ръси каквото и да е,което също не е редно и трябва да се вземат необходимите мерки в Бг сървъра!
    In The Name Of The King
    6915026Sgif
    редактирано 08.01.2015
    Благодаря за дадената възможност, Клео!
    Пиша ти тук, не мисля, че е необходимо да се свързваме някъде другаде. Да, обидена съм от иронията, която си позволява модераторът към съюза ни в по-горния си коментар. Ако иронията на модератор не се счита за обида и е по правилата ви, обидена съм от отказа ти да признаеш очевиден факт, че модераторите, в лицето на CruelThorn, все пак взимат страна - нещо, което ти отрече в друга тема.
    Бих искала да знам, освен ако информацията не е строго конфиденциална, на какво наказание подлежи модератор, нарушаващ етиката и правилата за модериране. Нашите наказания при нарушения на правилата ви, ги знаем добре!
    Поздрави,
    RulerМария @ bg 1
  • drujbadrujba Публикации: 17
    редактирано 08.01.2015
    И круел като е модератор неможе да си изкаже мнението ли....? Стига глупости..
    drujba @ bg 1
    редактирано 09.01.2015
    drujba написа: »
    И круел като е модератор неможе да си изкаже мнението ли....? Стига глупости..

Ако коментара ти е относно моя-ще ти отговоря,че нямам предвид Крюел и ще ти кажа защо.
    Преди време я играех тази игра и Крю ми бе приятел макар и виртуален тъй,че не мога нито да го защитавам нито да го компрометирам!
    Въпреки,че и за него съм виждал и виждам доста отрицателни коментари!
    Но все пак той все още е модератор в сравнение с останалите които бяха :)
    Мнение всеки има право да изказва стига то да е уместно и благозвучно ако ли пък не е,то тогава трябва да си понесе последствията независимо кой е и какъв е!
    In The Name Of The King
    6915026Sgif
  • Sisi3078User (BG1)Sisi3078User (BG1) BG1 Публикации: 12
    редактирано 10.01.2015
    не виждам защо някои се чувстват обидени ...зададоха въпрос и им се отговори ...ако завиждат на този играч не е това начина , не виждам да е обидил някого в прав текст .... а ако някои друг има претенции за играч на сървъра е нека си заслужи тази позиция ....
    Sisi3078User @ bg 1
  • PowerGamerPowerGamer Публикации: 609
    редактирано 10.01.2015
    И къде ви обижда?Той просто отговори на въпрос.Аз лично не съм чел коментар,в който някой от модераторите си е позволил да обиди някого...
    PowerGamer @ bg 1
  • Студена КръвСтудена Кръв Публикации: 15
    редактирано 10.01.2015
    убиди полерите нарече ги "големите "играчи

ама със скоби значи обратното
    Студена Кръв @ bg 1
  • super pecasuper peca Публикации: 1,191
    редактирано 12.01.2015
    КОНАН76 написа: »
    Тук ще се съглася с потребителите модератори,че не бива да играят.
    Ти чуваш ли се какво говориш!!Точно трябва да играят, за да могат да дадат отговор на някой въпрос.И аз да те попитам какви приоритети получава един модератор в играта, НИКАКВИ.Той следи за реда във форума, но няма никакви по-специални права в играта.
  • Студена КръвСтудена Кръв Публикации: 15
    редактирано 12.01.2015
    ггс му дават рубини,че им върши работата във форума
    Студена Кръв @ bg 1

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл