Начало Bulgarian Goodgame Empire – Комюнити Представяне на играчите

деца....:)

2»

Коментари

• ЦарСимеонЦарСимеон Публикации: 55
    редактирано 02.01.2015
    drujba написа: »
    Ей палячо какво като е военна игра? И тя си има правила, стегни се малко.

ти за нищо не ставаш можеш само да се заяждаш с другите
    ЦарСимеон @ bg 1
  • drujbadrujba Публикации: 17
    редактирано 02.01.2015
    Братле тоя ми пише "ТУК ЛИ СИ ? ИЗПРЕВАРИХ ТЕ ВЪВ ТОПА, МОЛЯ ТЕ НАПАДНИ МИ ЗАМЪКА" Просто под всякаква критика......... Закллючвайте темата, че немога да го слушам тва дете.. А и гледам си ми писал точно на нова година... май си е празнувал в играта......
    drujba @ bg 1
  • PowerGamerPowerGamer Публикации: 609
    редактирано 02.01.2015
    Братле тоя ми пише "ТУК ЛИ СИ ? ИЗПРЕВАРИХ ТЕ ВЪВ ТОПА, МОЛЯ ТЕ НАПАДНИ МИ ЗАМЪКА" Просто под всякаква критика......... Закллючвайте темата, че немога да го слушам тва дете.. А и гледам си ми писал точно на нова година... май си е празнувал в играта......

Аз не съм ти писал.Нова Година я прекарах вкъщи с приятели,ако те интересува да знаеш.Не се спря с тея деца бе!
    PowerGamer @ bg 1
    редактирано 02.01.2015
    за мен говори и айде щом искаш да си изкараш нервите те очаквал тази вечер
    ЦарСимеон @ bg 1
  • STEINJAEGER (BG1)STEINJAEGER (BG1) Публикации: 135
    редактирано 03.01.2015
    Не искам да обиждам, че може и да ме накажат! Номер2 и съюзът му Меси и Стрелци нападат постове! И моите нападнаха на 28.10.2013г. Помня и датата, че атаките бяха 13 ! После изгоряха. Пред 2 седмици атакуваха 4ма играчи един от мойте, ама просто не ми се разправяше с тях! Мислех, че са се оправили ама явно ... От утре ви почвам и се гответе Меси и стрелци! Не се ебавам този път!
    STEINJAEGER @ bg 1
  • STEINJAEGER (BG1)STEINJAEGER (BG1) Публикации: 135
    редактирано 03.01.2015
    Цар Симеон. На теб не съм ти дал думата :) :d. Ще ми се извиниш май пак, като оная вечер!
    STEINJAEGER @ bg 1
    редактирано 03.01.2015
    STEINJAEGER написа: »
    Не искам да обиждам, че може и да ме накажат! Номер2 и съюзът му Меси и Стрелци нападат постове! И моите нападнаха на 28.10.2013г. Помня и датата, че атаките бяха 13 ! После изгоряха. Пред 2 седмици атакуваха 4ма играчи един от мойте, ама просто не ми се разправяше с тях! Мислех, че са се оправили ама явно ... От утре ви почвам и се гответе Меси и стрелци! Не се ебавам този път!
    хахахахаха.... Този номер2 и той ли е с тях бе майна.. Шпионира ме, хванах го и ми пише "Шпионирам всички с много чест за да видя как си редят защитата" хахахахахахаха леле аман.....
    drujba @ bg 1
  • Bastet (BG1)Bastet (BG1) Публикации: 4
    редактирано 03.01.2015
    PowerGamer написа: »
    Къде пише да не се нападат аванпостове?
    Никаде не пише но попринцип не се нападат явно това не го знаеш,нападат се само ако съюзите са във война или за назидание!Помоли твоя лидер да ти обясни малко че явно ти незнаеш!
    Bastet @ bg 1
    редактирано 03.01.2015
    хахахахаха.... Този номер2 и той ли е с тях бе майна.. Шпионира ме, хванах го и ми пише "Шпионирам всички с много чест за да видя как си редят защитата" хахахахахахаха леле аман.....[/QUOT
    за разлика от теб аз не използвам форума за да пиша неща който вече ти обясних и явно ти си т-пак че не разбираш от едно изречение а камули дума
    и ще си празнувам коледа където искам а ако съм в друга държава и не се ли сещаш за различното чесово време
    още едно нещо не съм дете а ти си дете щом толкова обичаш тази дума ти си един
    и нищо помече
    ЦарСимеон @ bg 1
  • dudidudi Публикации: 76
    редактирано 03.01.2015
    хахахаха леле заключете я
    dudi @ bg 1
  • nikola99nikola99 Публикации: 4
    редактирано 04.01.2015
    Първо няма правло за нападане на аванпостове но нее яко второ това е игра нормално е да има деца
    трето нападай ги ити ама в замъците и не мрънкай като неразбираш
    nikola99 @ bg 1
    редактирано 04.01.2015
    Заключвайте темата и тва е, няма да се разправям..
    drujba @ bg 1
Тази дискусия е била затворена.