Начало Bulgarian Goodgame Empire – Играта Предложения, похвали и критика

Идея..

cortezzcortezz Публикации: 254
Здравейте , може би вече има такава тема нз.
Относно идеята е когато набираш армия вместо помощ да натиснеш по случайност натиснеш X2 и тогава 300+рубина си заминават , трябва да има предупреждение като например: Сигурни ли сте че искате да X2 армията , предполагам че не само аз съм се прецаквал с това ...
http://prikachi.com/images.php?images/640/7745640k.png
Post edited by cortezz on

Коментари

• chorkoBGchorkoBG Публикации: 1,267
    редактирано 26.11.2014
    cortezz написа: »
    Здравейте , може би вече има такава тема нз.
    Относно идеята е когато набираш армия вместо помощ да натиснеш по случайност натиснеш X2 и тогава 300+рубина си заминават , трябва да има предупреждение като например: Сигурни ли сте че искате да X2 армията , предполагам че не само аз съм се прецаквал с това ...
    http://prikachi.com/images.php?images/640/7745640k.png
    Не е единствената тема и мисля че е крайно време да го направят !
  • radiance2radiance2 Публикации: 4
    редактирано 26.11.2014
    Да проблем е ...и мен ме дразни!
    radiance @ bg 1

Just a servant not a king, just a sheep not a pig !
  • Dave Bonjovi (BG1)Dave Bonjovi (BG1) BG1 Публикации: 230
    редактирано 26.11.2014
    Трябва за всичко което се купува или се прави с рубина да има предупреждение
    Велик войн
  • plamen borisov (BG1)plamen borisov (BG1) Публикации: 1
    редактирано 26.11.2014
    zdraveite no dvapati si kupuvam rubini i dvapati negi polu4avam kajetemi kakvo da pravq
    plamen borisov @ bg 1
  • Sisi3078User (BG1)Sisi3078User (BG1) BG1 Публикации: 12
    редактирано 06.12.2014
    Пламене , ако си закупил рубини с смс има тема във форума , но при всяко положение трябва да полу4иш код които да може6 да осребри6
    Sisi3078User @ bg 1
  • galeongaleon Публикации: 60
    редактирано 06.12.2014
    аз преди малко се прецаках така 240 рубина отидоха на кино требе да направат питане това е недопустимо :mad:
  • ПутинПутин Публикации: 100
    редактирано 07.12.2014
    galeon написа: »
    аз преди малко се прецаках така 240 рубина отидоха на кино требе да направат питане това е недопустимо :mad:

Лелии наистина и аз съм натискал така веднъж дори веднъж даже си купих нещо и от търговеца ВИНАГИ ТРЯБВА ДА ИМА ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ
    Путин @ bg 1
  • Ddragon (BG1)Ddragon (BG1) BG1 Публикации: 89
    редактирано 07.12.2014
    за 2 дни 2к рубин назад ...
    1к рубина отидоха щото кликнах за ъп на ферма, 5 секунди нищо не стана, кликнах пак и само срещу 1к 8 часа ми се спестиха - чак да се зарадва човек ...

другите са за +1ния войник и 3та позиция за произвеждане на инструменти - не щото съм искал де ....

Крайно време е да има потвърждение при покупка на нещо с рубини
    Когато биете много по-малки, не забравяйте, че те помнят и растат, после да няма "от къде ми дойде" ; )
  • alienlab1312 (BG1)alienlab1312 (BG1) BG1 Публикации: 813
    редактирано 23.12.2014
    наистина трябва да има предупреждения при плащане не само с рубини. и на мен не веднъж ми се е случвало
    molt1115 @ bg 1

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл