Начало Bulgarian Goodgame Empire – Съюзи, пактове и братя по оръжие Представяне на съюзите и търсене

empire - крадци на села

Zlatna PanegaZlatna Panega Публикации: 2
empire е най-крадливия съюз на села до дракони и са нагли, не връщат.

empire са крадци на села и нагли на всичкото отгоре.
Post edited by Zlatna Panega on
Zlatna Panega @ bg 1
«1

Коментари

• номер2номер2 Публикации: 432
    редактирано 29.11.2014
    разбирам те
    в форума се пише на български
    номер2 @ bg 1
  • CruelThornCruelThorn Публикации: 3,240
    редактирано 30.11.2014
    Zlatna Panega, напълно съм съгласен с това, което каза...жалко, че са страхливци и не им стиска да откраднат село от мен :)
    cooltext1134944310gif
  • galeongaleon Публикации: 60
    редактирано 30.11.2014
    -еми дай им наказание там некви наказателни точки или ги подпали твоя съюз е по хубав
  • Progamer666Progamer666 Публикации: 167
    редактирано 01.12.2014
    galeon написа: »
    -еми дай им наказание там некви наказателни точки или ги подпали твоя съюз е по хубав
    Не е забранено взимането на села това е правило измислено от играчите
    Progamer666 @ bg 1
  • Мила ВазоваМила Вазова Публикации: 45
    редактирано 01.12.2014
    Progamer666 написа: »
    Не е забранено взимането на села това е правило измислено от играчите

Така е, но аз съм хабила нерви, рубини и т.н. и някой да ми дойде наготово да си ги вземе.... Това е направено с цел да се наливат рубини в играта, ама сериозно... не е нормално.
    Мила Вазова @ bg 1
    редактирано 01.12.2014
    Така е, но аз съм хабила нерви, рубини и т.н. и някой да ми дойде наготово да си ги вземе.... Това е направено с цел да се наливат рубини в играта, ама сериозно... не е нормално.
    На мен как никой не ми краде селата а съм малък левел а и не съм сложил 1 рубинче да ги хвана
    Progamer666 @ bg 1
  • Mini KitiMini Kiti Публикации: 2
    редактирано 02.12.2014
    Само да попитам можели да си върнете селата:confused:.Все пак съм новобранка и не искам да ми откраднат селото
    Mini Kiti @ bg 1
    редактирано 02.12.2014
    Mini Kiti написа: »
    Само да попитам можели да си върнете селата:confused:.Все пак съм новобранка и не искам да ми откраднат селото
    Има време за теб ти си 9 ниво
    Progamer666 @ bg 1
    редактирано 02.12.2014
    На мен как никой не ми краде селата а съм малък левел а и не съм сложил 1 рубинче да ги хвана

Значи не си гонил никакво село, ами са ти дадени. На мен също не са ми взимали, ама е глупаво някои съюзи да пишат в описанието си че са против кражбата на села и в следващия момент техен играч да краде, получава се малко като: видяла жабата че коня се подковава и тя вдигнала крак.
    Мила Вазова @ bg 1
  • Mini KitiMini Kiti Публикации: 2
    редактирано 02.12.2014
    А как може да станеш крал:confused:
    Mini Kiti @ bg 1
  • ivailo.98ivailo.98 Публикации: 1,103
    редактирано 03.12.2014
    Здравейте на всички!

Аз също съм против краденето на села, защото това само прави излишни конфликти и се подмятат разни села. Повечето крадци са толкова нагли, че край няма. Преди време и аз имах едно село и някъкав от Power Star ми го взе ей така.....Що пък не вземат село от фелалсите да си напряват една хубава война!
    Ако сте начинаещ и търсите отговор на много въпроси, можете да посетите сайта ми, където ще откриете много съвети за бърз и добър старт на играта goodgame empire-лесно е, само кликнете ТУК .

Поздрави,
    Ивайло

редактирано 03.12.2014
    Значи не си гонил никакво село, ами са ти дадени. На мен също не са ми взимали, ама е глупаво някои съюзи да пишат в описанието си че са против кражбата на села и в следващия момент техен играч да краде, получава се малко като: видяла жабата че коня се подковава и тя вдигнала крак.
    Откъде знаеш че не съм гонил??? , а относно това с кражбата и аз съм против
    Progamer666 @ bg 1
    редактирано 03.12.2014
    Откъде знаеш че не съм гонил??? , а относно това с кражбата и аз съм против

3 от селата ти са доста далеч от замъка ти, ако не си се набутал с рубини за да ги хванеш / а сам каза, не си инвестирал и 1 рубин за това/ означава че си ги взел от някого. Аз не смятам взимането дори и да не е кражба за гонене, а ти?
    Мила Вазова @ bg 1
    редактирано 03.12.2014
    3 от селата ти са доста далеч от замъка ти, ако не си се набутал с рубини за да ги хванеш / а сам каза, не си инвестирал и 1 рубин за това/ означава че си ги взел от някого. Аз не смятам взимането дори и да не е кражба за гонене, а ти?
    Така е някои съм ги взел, но не съм ги откраднал той сам ми ги даде а онова село което е близо до мен го взех празно дори мога и снимка да ти дам и да се върнем към въпроса-въпроса е за краденето на села моите за сега никой не ги е взимал и не искам да ги взима а относно емпире аз бих ти дал съвет Zlatna Panega защо не влезеш в голям съюз и кажи на лидера на твоя съюз да говори с тези които са ти взели селата ако не стане така защо не потърсиш помощ от още по-голям съюз според мен няма да ти се откаже.... стига да се добереш до правилния съюз
    Progamer666 @ bg 1
  • -lait- (BG1)-lait- (BG1) Публикации: 49
    редактирано 05.12.2014
    CruelTHorn говориш за крадци, но по - добре първо погледни в собствения си двор, защото ти правиш същото и като модератор изглежда за теб няма наказание .
    -lait- @ bg 1
  • galkaotkachalkagalkaotkachalka Публикации: 31
    редактирано 05.12.2014
    CruelThorn написа: »
    Zlatna Panega, напълно съм съгласен с това, което каза...жалко, че са страхливци и не им стиска да откраднат село от мен :)

А ти си най-великия крадец миличък. Използваш това че си админ за да крадеш села и да заплашваш
    Животът не е поредица от и...и...и.... Животът е поредица от или...или...или...
  • Sisi3078User (BG1)Sisi3078User (BG1) BG1 Публикации: 12
    редактирано 06.12.2014
    здравеи , при атака на друг игра4 полу4аваш и то4ки слава , колкото са пове4е , толкова по добре :) за крал ти трябват 65 000 то4ки слава
    Sisi3078User @ bg 1
    редактирано 06.12.2014
    -lait- написа: »
    CruelTHorn говориш за крадци, но по - добре първо погледни в собствения си двор, защото ти правиш същото и като модератор изглежда за теб няма наказание .
    galkaotkachalka написа: »
    А ти си най-великия крадец миличък. Използваш това че си админ за да крадеш села и да заплашваш

Хм, бихте ли показали доклад, че аз съм "откраднал" село, защото аз имам доста от откраднати села от съюза empire и още повече...къде съм злоупотребявал с положението си на форумен модератор, за да може да бъдат взети съотвените мерки? :)
    cooltext1134944310gif
  • PowerGamerPowerGamer Публикации: 609
    редактирано 07.12.2014
    CruelThorn написа: »
    Хм, бихте ли показали доклад, че аз съм "откраднал" село, защото аз имам доста от откраднати села от съюза empire и още повече...къде съм злоупотребявал с положението си на форумен модератор, за да може да бъдат взети съотвените мерки? :)

А защо искаш доклад,защото в 90% от темите в който има "откраднаха ми селото,помощ" ти се намесваш и коментираш,че нямало правило за кражба на села,щом е така защо сега искаш и доклад да ти вадим,нали няма правило,защо ти е доклад?
    PowerGamer @ bg 1
    редактирано 07.12.2014
    Да, така е - няма такова правило, но тези дами ме обвиняват, че съм правил такова нещо, а с обвинение за каквото и да е, по принцип следва и доказателство :)
    cooltext1134944310gif

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл