Начало Bulgarian Goodgame Empire - Новини Място за обсъждане на официалните съобщения

Ъпдейт: Станете легенда - 18.11.2014

13032»

Коментари

• РУСИТЕ7 (BG1)РУСИТЕ7 (BG1) Публикации: 45
    редактирано 21.11.2014
    Привет!
    Ще постна някои предложения относно подобряване качеството на играта. Надявам се да ги вземете в предвид.
    Предложения за промяна:
    1. Прехвърлянето на ресурс излиза скъпо, в предвид, че до сега сме прехвърляли едни и същи ресурси навсякъде. След новия Ви ъпдейт се оказва, че специфичните за земята ресурси се прехвърлят с особено големи загуби, предлагам:
    - или да увеличите производителността на тези ресурси
    - или да се увеличи грабежа им при боя по кули
    - или да намалите загубите при прехвърляне
    2. Да се изключи бутането на сгради, за сметка на строежа на нови такива. Няма логика 70 нива да развивам една сграда и сега да я бутам - този филм го гледахме вече с паркове и градини, предлагам:
    - или да развиваме подобна сграда на по-високи нива, съответно с по-добри показатели за производителност
    - или при рушенето да дава същия ресурс, необходим за стоежа й
    3. Не прекалявайте с рубинените ви ъпдейти, няма дълго да ви търпим. Достатъчни бяха наблюдателните кули и пекарните.
    4. Обърнете внимание на мултиакаунтинга - най-лесно става със следенето на ip адресите. И не ми казвайте, че това не е възможно, защото в други игри е постигнато.
    И не на последно място: НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ, ЧЕ ТОВА ВСЕ ПАК Е ИГРА! Всеки от нас би могъл да се откаже по всяко време. Коментирайте с реално играещите хора, когато става въпрос за кардинални промени относно играта. Обществена тайна е, че вашите модератори или каквито там са, играят, което е в противоречие с правилата. Знам, че основно оправдание ви е, че трябва да знаете какво всъщност става, което е пълна глупост, когато става въпрос за субективна оценка. Направете място във форума, където да получавате информация от играчите, ясно е че ще има и много спам, но това е начина, не да се врете из големите съюзи и да си мислите, че сте наясно.
    Успех!
  • mert1991 (BG1)mert1991 (BG1) Публикации: 8
    редактирано 21.11.2014
    ъбдейтът не е хубав
    mert1991 @ bg 1
  • alexnik1000000alexnik1000000 Публикации: 96
    редактирано 21.11.2014
    Сега поне има МАЛКО по-приличен вид:)
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • pir0pir0 Публикации: 4
    редактирано 22.11.2014
    Най-накрая махнаха простотията със спец ресчетата за сгради!:d
    Войнствените са върха!!!
  • georgi tigergeorgi tiger Публикации: 43
    редактирано 22.11.2014
    Cleo написа: »
    Тази информация ще бъде обявена официално при някой от следващите ъпдейти.

Поздрави,

няма смисъл просто да се отключва от легендарните нива аз предлагам да овеличат склада и готово чак пък толкова трудно да става аре стига
    georgi tiger @ bg 1
  • Lady Vampirella (BG1)Lady Vampirella (BG1) Публикации: 32
    редактирано 24.11.2014
    Питам се, справедливо ли е 70 ниво да правят седмична визита на хора с 20 нива по-ниски от тяхното и да получават чест от това, докато, ако аз нападна някой с десет нива под моето, губя. Не,че ще го направя без провокация, защото е скарано с моята лична представа за чест. Мисля си, че тези, които са измислили правилата за честта са сериозно объркани в представата си що е то чест и достойнство
    Lady Vampirella @ bg 1
  • more n more (BG1)more n more (BG1) BG1 Публикации: 47
    редактирано 24.11.2014
    Cleo написа: »
    Здравей,

Както е написано и в официалното съобщение за ъпдейта: "Следващият ъпдейт ви е подготвил много нови характеристики. Ще добавим ново съдържание, нови нива за достигане, нови сгради, разширения и още."

Поздрави,

Клео, препрочитам милион пъти темата "Станете легенда" - в официалните съобщения и никъде не виждам да пише "още разширения" .
    Пак ни послъгахте ми се струва? Или бъркам? До кога ще продължават небивалиците в играта - или ние сме стадото което трябва да търпи всичко което пишете/казвате?
  • LegendaryDidi8LegendaryDidi8 Публикации: 4
    редактирано 25.11.2014
    А, защо просто не увеличихте нивото на сегашните ферми??? И къде подяволите да ги вместим тия нови сгради, като всичко е фулл с декорация?

Аве, що не вземете до 2 години да вкарате и електричество в играта или някоя топлофикация? :) Както сме го подкарали нема се изненадам и това да стане .... :)
    Тва желязо кво ще го правим ??? Влакове ли ще строим ???? .....
    LegendaryDidi8 @ bg 1
  • CruelThornCruelThorn Публикации: 3,240
    редактирано 25.11.2014
    more n more написа: »
    Клео, препрочитам милион пъти темата "Станете легенда" - в официалните съобщения и никъде не виждам да пише "още разширения" .
    Пак ни послъгахте ми се струва? Или бъркам? До кога ще продължават небивалиците в играта - или ние сме стадото което трябва да търпи всичко което пишете/казвате?

Единствено мога още веднъж да помоля да се спазва добрия тон :
    cleo написа: »
    Здравейте,

Тъй като явно се е получило леко объркване, нека разясним ситуацията с разширенията. Да, такива ще има, но както е описано и в съобщението
    Първата партида от нови характеристики включва следните промени за вашата империя:
    Тоест ще има много нови промени, включително и нови разширения, но всичко ще се случва на стъпки и разширенията не са част от вече направения ъпдейт за тази седмица. Що се отнася до другите ви коментари, отново искам да ви благодаря за отзивите, ценим позицията ви. Ще ви помоля единствено да спазваме добрия тон и да покажем толерантност и уважение към мнението на другия.

Поздрави,

legendarydidi8 написа: »
    А, защо просто не увеличихте нивото на сегашните ферми??? И къде подяволите да ги вместим тия нови сгради, като всичко е фулл с декорация?

Аве, що не вземете до 2 години да вкарате и електричество в играта или някоя топлофикация? :) Както сме го подкарали нема се изненадам и това да стане .... :)
    Тва желязо кво ще го правим ??? Влакове ли ще строим ???? .....

До колкото знам, в средновековието(на което е базирана и играта) се е добивало желязо, така че поне аз не виждам нищо неуместно :)
    cooltext1134944310gif
  • the best BGthe best BG Публикации: 1,536
    редактирано 25.11.2014
    CruelThorn написа: »
    Единствено мога още веднъж да помоля да се спазва добрия тон :

До колкото знам, в средновековието(на което е базирана и играта) се е добивало желязо, така че поне аз не виждам нищо неуместно :)

Тази игра отдавна не е средновековна,за жалост !
    the best BG @ bg 1
  • kamata (BG1)kamata (BG1) BG1 Публикации: 21
    редактирано 25.11.2014
    РУСИТЕ7 написа: »
    Привет!
    Ще постна някои предложения относно подобряване качеството на играта. Надявам се да ги вземете в предвид.
    Предложения за промяна:
    1. Прехвърлянето на ресурс излиза скъпо, в предвид, че до сега сме прехвърляли едни и същи ресурси навсякъде. След новия Ви ъпдейт се оказва, че специфичните за земята ресурси се прехвърлят с особено големи загуби, предлагам:
    - или да увеличите производителността на тези ресурси
    - или да се увеличи грабежа им при боя по кули
    - или да намалите загубите при прехвърляне
    2. Да се изключи бутането на сгради, за сметка на строежа на нови такива. Няма логика 70 нива да развивам една сграда и сега да я бутам - този филм го гледахме вече с паркове и градини, предлагам:
    - или да развиваме подобна сграда на по-високи нива, съответно с по-добри показатели за производителност
    - или при рушенето да дава същия ресурс, необходим за стоежа й
    3. Не прекалявайте с рубинените ви ъпдейти, няма дълго да ви търпим. Достатъчни бяха наблюдателните кули и пекарните.
    4. Обърнете внимание на мултиакаунтинга - най-лесно става със следенето на ip адресите. И не ми казвайте, че това не е възможно, защото в други игри е постигнато.
    И не на последно място: НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ, ЧЕ ТОВА ВСЕ ПАК Е ИГРА! Всеки от нас би могъл да се откаже по всяко време. Коментирайте с реално играещите хора, когато става въпрос за кардинални промени относно играта. Обществена тайна е, че вашите модератори или каквито там са, играят, което е в противоречие с правилата. Знам, че основно оправдание ви е, че трябва да знаете какво всъщност става, което е пълна глупост, когато става въпрос за субективна оценка. Направете място във форума, където да получавате информация от играчите, ясно е че ще има и много спам, но това е начина, не да се врете из големите съюзи и да си мислите, че сте наясно.
    Успех!

Колко много истина и смисъл има този пост. Дано стигне да правилните хора, които четат, мислят, анализират и след действат относно промените в играта.
    Всичко добро от мен :)
    kamata @ bg 1
  • niki1967niki1967 Публикации: 12
    редактирано 25.11.2014
    втори пост ,първия умре ,добър вечер писах че съм на 46 утре ше смятам дали няма да стан на 76 докато ъпдейтвам поне главния ,моля помислете дали да не сваляме рес със пари на 100% ако разрешават от горе щото съм далече от мисълта че може да въздействате на правилата на международната игра,относно средновековието имало е и кравички ,кокошчици не ни карайте да произвеждаме и сирене и мляко и яйца само щото в средновековието го е имало ,изискването по 5-6 нови ресурса е безумие,като новите 3 и 4 ,мерси лека вечер ако утре успея да пресметна необходимото ми време за развитие само на главния ше пиша
    niki1967 @ bg 1
  • UserKalo_747 (BG1)UserKalo_747 (BG1) Публикации: 103
    редактирано 26.11.2014
    Честит рожден ден!
    image.php?type=sigpic&userid=117196&dateline=1410590835Бъди какъвто си,а това което мислят другите за теб е тяхна работа.
  • bako123 (BG1)bako123 (BG1) BG1 Публикации: 1
    редактирано 27.11.2014
    промените в ъпдейта са положителни, но има върху какво още да се мисли, за много от играчите на 40-50 ниво играта приключи, тъй като някои от легендарните над 70 ниво са го ударили на грабеж по земите и всеки ден нападат малките играчи заради 500-600 въглищата, въпреки че горят на 100% и нямат нито 1 войник атаките са от по 1200-1300 за да има повече плячка. Помислете как да задържите малките играчи,
    сега нямат шанс- няма въглищ = няма хрътки = няма села=няма развитие = няма играчи
    или ограничете легендарните да не в плячката да не участват специалните продукти ( въглища, зехтин ....)
    когато нападат нива под 70
    или върнете възможността да изпращаме тези продукти на други играчи за да ги нямаме и да не ни палят до основи.
    bako123 @ bg 1
  • niki1967niki1967 Публикации: 12
    редактирано 04.12.2014
    а това за малките нива е правилно нито можеш да ги скриеш нито може да ги пратиш до 69 ниво ,палене и грабеж до дупка ,аз съм 70 но не съм съгласен с този вариант ,аз мога да си покрия реса а този 69 е безпомощен как няма да го откажеш от играта
    niki1967 @ bg 1
  • tenko911tenko911 Публикации: 14
    редактирано 05.06.2015
    така и не разбрах каква е ролята на желязото не виждам да ми помага някъде с нещо
    tenko911 @ bg 1
Sign In to comment.