Начало Bulgarian Goodgame Empire – Играта Технически проблеми и бъгове

ВНИМАНИЕ ХАКЕРИ!!!

bomarLMbomarLM Публикации: 39
Обръщам се към новаците а и не само към тях да се пазят от непознати лица в играта на мен ми хакнаха паролата и край така че моля ви внимавайте защото СЛЕДВАЩАТА ЖЕРТВА МОЖЕ ДА СТЕ ВИЕ!!!!!!!!!!:mad::mad::mad:
Post edited by bomarLM on
bomarLM @ bg 1

Коментари

• alexnik1000000alexnik1000000 Публикации: 96
    редактирано 21.11.2014
    Това обяснява що си вън от войнствените...
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • номер2номер2 Публикации: 432
    редактирано 21.11.2014
    не той си търси съюз.
    помниш ли си имейла
    номер2 @ bg 1
  • alexnik1000000alexnik1000000 Публикации: 96
    редактирано 21.11.2014
    номер2 написа: »
    помниш ли си имейла

хакнали са му акаунта което значи-сменили са му паролата...очевидно е че си помни мейла щом си е влязъл в акаунта;)
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • ivailo.98ivailo.98 Публикации: 1,103
    редактирано 23.11.2014
    Моля, не превръщайте темата в спам.
    Многократно съм пускал тикети и съм говорил с Екипа на играта по този въпрос и са казвали, че няма възможност за хакване-аз също съм на това мнение, защото това не е някаква малка игра, а един от Лидерите на световният пазар. Ще бъде смешно някъкав световноизвестен хакер да краде замъка си на някой, от който дори не се знае дали ще спечели някаква дори малка сума. Дребните хакерчета ги изключвам от списък въобще. Не си мислете, че щом сте си сложили парола като password,qwerty и 12345678 никой не може да ви я разгадае. А още повече, че като си преотсътпвате паролата и после този ви я е сменил наричате това хакване, само за да замажете това, че и вие сте виновни. Дразнещо е вече това!
    Ако сте начинаещ и търсите отговор на много въпроси, можете да посетите сайта ми, където ще откриете много съвети за бърз и добър старт на играта goodgame empire-лесно е, само кликнете ТУК .

Поздрави,
    Ивайло

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл