Начало Bulgarian Goodgame Empire - Новини Място за обсъждане на официалните съобщения

Ъпдейт: Станете легенда - 18.11.2014

12132

Коментари

• Silveto89 (BG1)Silveto89 (BG1) Публикации: 97
    редактирано 19.11.2014
    Хахаха е много ги познавам вече :) дами и господа -подарък ресурси :)
     Silveto89 (BG1)
  • popivo (BG1)popivo (BG1) BG1 Публикации: 73
    редактирано 19.11.2014
    Това е нагло..
    popivo @ bg 1
  • Мила ВазоваМила Вазова Публикации: 45
    редактирано 19.11.2014
    :d а за мен пак ушички
    Мила Вазова @ bg 1
  • Silveto89 (BG1)Silveto89 (BG1) Публикации: 97
    редактирано 19.11.2014
    popivo написа: »
    Това е нагло..

Не знам за вас,но на мен току що ми показаха какво значи мнението ми като техен потребител за тях- едно нищо :) На това му се вика наглост в огромен размер !!!
    :d а за мен пак ушички

Пак ли не ти го дадоха ? Е това вече е прекалено,абе тия хора да не са пияни тези два дни ,не виждат ли какво правят ???
     Silveto89 (BG1)
  • veli0116 (BG1)veli0116 (BG1) Публикации: 43
    редактирано 19.11.2014
    Ай, честито!!!
    Както се казва- "кучетата си лаят, а керванът си върви". Е, за пореден път показахте колко "цените" и "уважавате" мнението на всеки потребител!!!
    veli0116 @ bg 1
  • Lenos (BG1)Lenos (BG1) Публикации: 16
    редактирано 19.11.2014
    Абе вие подигравате ли ни се!!??? Дадохте малко рес и фиксирахте гасенето и това оправя проблема, така ли? Не разбрахте ли, че ъпдейта не е желан от повечето, ако не и от всички! Спрете пак играта за малко и го махайте, за да не се махнем ние!
    Lenos @ bg 1
  • pti4pti4 Публикации: 63
    редактирано 19.11.2014
    те старите модераторите там си тръгват, нали затова е цялата история, старите напуснаха, а щом те се изнесоха новите незнаят какво да правят и пускат каквито имдойдат ъпдейти. Ходете си гасете запалените котлони в кухнята с въглища и зехтин !
    ...то бива и рубини нека да се купуват, разбираемо е, но хората ви казват нещо очевидно в ваша полза ще е, за да има интерес към играта - махнете несмисления ъпдейт с новите ресурси!
  • henbal (BG1)henbal (BG1) BG1 Публикации: 18
    редактирано 19.11.2014
    Не ви искаме подаръците с зехтин и стъкло и въглища искаме да ги махните от великата империя не разбрахте ли, че проблема е и в строенето на сгради не само гасенето
    henbal @ bg 1
  • вевавева Публикации: 2
    редактирано 19.11.2014
    Продължавайте да се подигравате и няма да сварвате да приемате молби за триене на акаунти господа модератори
    вева @ bg 1
  • frekyfreky Публикации: 1
    редактирано 19.11.2014
    С този ВИ ъпдейт вече преляхте чашата.Играта от място за удоволствие стана боза с ядове.СЛАГАМ СИ РОЗОВО ЗНАМЕ ПРОТИВ НОВИЯ ЪПДЕЙТ
    Нека всеки който не е съгласен с глупостите на ГГС да си сложи розово знаме в знак на протест.Хора спрете се бе,алчни сте за пари а в същото време искате и да ни откажете от играта.Май не знаете как да си гоните интересите,а вървите срещу тях.
    freky @ bg 1
  • Progamer666Progamer666 Публикации: 167
    редактирано 19.11.2014
    Най-накрая премахнаха!!! вече не се изискват допълнителни ресурси като въглища зехтин и така нататък...
    Progamer666 @ bg 1
  • cortezzcortezz Публикации: 254
    редактирано 19.11.2014
    Нали се водехте от мнението на потребителите които играят играта , ами като гледам на никой не му се дава зехтин и стъкло да строи ама какво да се прави ще продължим напред! Предполагам повечето ще се откажат...
  • РУСИТЕ7 (BG1)РУСИТЕ7 (BG1) Публикации: 45
    редактирано 19.11.2014
    Хич не ме интересува старите модератори дали си тръгват и има ли нови. Това си е техен проблем. Ние не сме идиоти да ни разиграват и да си мислят, че като подхвърлят ресурси и променят гасенето ще се приключи. Предлагам ако искат да им остане глупавия ъпдейт:
    1.Щом искат зидария с 4 вида ресурс на отделната земя, разбойническите замъци, които са на тази земя да дават ресурси необходими за градежа, а не да прехвърляме като обезумели с големи загуби.
    2.За да не обезмислят развитието ми до сега /в предвид, че играя от 2 години/ да не се налага бутане на сгради, а сградите градени до момента да се развиват и да им се качват нивата. Защо ме карахте да вдигам нива 10-то или 11-то, щом като в един момент трябва да ги бутам. Не ми излиза сметката и откъм ресурси и откъм време загубено за строежа.
    3.С този ъпдейт ще може да се види кои са кухи замъци втори, трети или пети акаунти - и понеже ГГЕ са обявили официално че не стимулират мултиакаунтинга /което е поредната глупост и хвърляне на пясък в очите на хората, изобщо не им пука/, та вземете да ги изтриете автоматично тези акаунти и да видим тогава колко са редовните играчи с по един акаунт, от които смучете пари. Гарантирам ви, че ще ни обединят с друг сървър, защото няма да покрият бройката.
    Ето ви три градивни предложения, зад които смятам, че ще застанат доста от играчите. И очаквам персонален отговор от модераторите. Благодаря предварително!
  • Мила ВазоваМила Вазова Публикации: 45
    редактирано 19.11.2014
    Progamer666 написа: »
    Най-накрая премахнаха!!! вече не се изискват допълнителни ресурси като въглища зехтин и така нататък...

Я погледни хубаво, че явно при мен нещо е сбъркано. За да вдигна една проста градина ми иска да я намажа с олио 1во и след това да и сложа дограма.
    Престанете да се излагате и махнете тези ресурси от другите светове, не може за нещо което до вчера, добре онзи ден се е правило с камък и дърво днес да ми искате олио и ПВЦ. У немция не знам как е, ама тук градините ни, още не изискват тези неща. Няма да прехвърлям като луда да строя нещо, както и безумните ви лихви за прехвърляне от свят в свят. Отказвам да говоря на Вие, отдавна загубихте моето уважение! Новите сгради ако иска някой да си ги прави ги оставете да си ги маже с тези неща, ама за старите.... Няма уважение от вас, не очаквайте или изисквайте уважение и от нас.
    Мила Вазова @ bg 1
  • henbal (BG1)henbal (BG1) BG1 Публикации: 18
    редактирано 19.11.2014
    Progamer666 написа: »
    къде си видял ,че не се иска за строеж се иска
    henbal @ bg 1
  • UserKalo_747 (BG1)UserKalo_747 (BG1) Публикации: 103
    редактирано 19.11.2014
    :-( Моля, задръжте си мизерните подаръчета - ние не ги искаме - искаме си играта. А тях си ги приберете подаянийцата, където им е мястото и може да използвайте зехтинчето целесъобразно.
    С "цялата ми любов"
    image.php?type=sigpic&userid=117196&dateline=1410590835Бъди какъвто си,а това което мислят другите за теб е тяхна работа.
  • junius (BG1)junius (BG1) Публикации: 3
    редактирано 19.11.2014
    Нашият съюз от 41 човека минава на розовата страна!
    junius @ bg 1
  • georgi tigergeorgi tiger Публикации: 43
    редактирано 19.11.2014
    В В ЗНАК НА ПРОТЕСТ ИЗ МНОГО ДРУГИ СЪРВАРИ ВЛАСТЕЛИНИТЕ НА ЗАМАЦИ СИ БОЯДИСВАТ ГЕРБА В РОЗОВ ЦВЯТ И АЗ МИСЛЯ ЧЕ Е АБСУРТ НО ТОВА ТАКА ПОНЕ ЧУХ АЗ СЕ БОЯДИСАХ ДАВАИТЕ И ВИЕ
    georgi tiger @ bg 1
Sign In to comment.