Начало Bulgarian Goodgame Empire - Новини Място за обсъждане на официалните съобщения

Ъпдейт: Станете легенда - 18.11.2014

11432

Коментари

• ststar2ststar2 Публикации: 8
    редактирано 18.11.2014
    ПРОЧЕТОХ ВСИЧКИ КОМЕНТАРИ ДО МОМЕНТА И ЩЕ СЕ ОПИТАМ ДА ОБОБЩЯ ОБЩОТО МНЕНИЕ НА 99,9% С ЕДНА НАРОДНА ПОГОВОРКА: "ЛАКОМ ГЪЗ - КРЪВ СЕРЕ" НЯКОЙ ЩЕ КАЖЕ, ЧЕ ЗВУЧИ ГРУБО! НАРОДА ГО Е КАЗАЛ, ЗВУЧИ ВЕРНО!!!
    ststar2 @ bg 1
  • edokredokr Публикации: 39
    редактирано 18.11.2014
    Добър вечер ГГС.Не бях влизал от една седмица в моя замък и гледам , че за да се изгася ми трябват някакви си въглища.Поредната простотия спрямо вас.Така само си губите играчите .
    А да питам ще има ли такива подаръци , с които си гасиш всичко ???
    edokr @ bg 1
  • Niakoi (BG1)Niakoi (BG1) Публикации: 80
    редактирано 18.11.2014
    Не знам в кои сървари какви промени има но от сигурен източник знам че в гръцкия сървър промените са различни новото е само желязната руда и ъпдейта е направен вчера, няма такива глупости с другите ресурси.
    Niakoi @ bg 1
  • ВАЛКРЕМВАЛКРЕМ Публикации: 13
    редактирано 18.11.2014
    "Ау,супер,страхотен е " / новия ъпдейт/... Кое ви е супер и кое е новото?Ако може да се нарече "ново" че всичко трябва да се плаща пак с рубини. А "супер" е,че играч 15 ниво,аз познавам такъв като си завладя аванпост се оказа,че не може да го гаси.Отде въглища и зехтин ?!?!!Естествено иска му 10000 рубина и няма да му трябват.Ми включете и в новите сгради мина за рубини.Аз да нямам печатница за пари.
    ВАЛКРЕМ @ bg 1
  • alexnik1000000alexnik1000000 Публикации: 96
    редактирано 18.11.2014
    Ъпдейта ми допада:)
    Така много-по лесно ще си печеля въглищата чрез атаки и куестове в империята и ще си взема оборудвания от местното село:)
    И останалите неща ми звучат супер:)
    Когато стана 70 ниво ще се радвам да се впусна в приключението на легендарните нива!

Моето мнение е:
    Никога не махайте този ъпдейт-НИКОГА!!!:)
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • KOHANNKOHANN Публикации: 18
    редактирано 18.11.2014
    Сагласен сам за новите згради и легендарните нива но това да се искат ресурси от други кралства за всичко-Тва е пълна тъпня.Ами ако още неси влезнал в дадено кралство тогава кво праим???
    KOHANN @ bg 1
  • Zlat0mir (BG1)Zlat0mir (BG1) Публикации: 341
    редактирано 18.11.2014
    niakoi написа: »
    Не знам в кои сървари какви промени има но от сигурен източник знам че в гръцкия сървър промените са различни новото е само желязната руда и ъпдейта е направен вчера, няма такива глупости с другите ресурси.

Ами нали знаеш българина,свикнал е винаги да се облажва от далаверки,трябва да падат кинти,може от централата на ggs в Германия да не са прилагали чак такива промени за новия ъпдейт,но нашите умни глави да са го направили за да си пълнят собствения джоб.
    Zlat0mir @ bg 1
  • rino san (BG1)rino san (BG1) Публикации: 8
    редактирано 18.11.2014
    :cool: даааа днес т.н. модератори бая са се чесали. Всяко нещо му идва края живее, живее па вземе умре кат нема живец особено ако кратуната е пълна с блъмбъри. Такива ми работи наш патиланчо ......га мноо идиоти бъркат кашата;)
    rino san @ bg 1
  • CruelThornCruelThorn Публикации: 3,240
    редактирано 18.11.2014
    Niakoi написа: »

Здравей,

Информацията която имаш е напълно погрешна - във всеки сървър на играта, тя е абсолютно еднаква и ъпдейтите се правят абсолютно еднакви по едно и също време.

Поздрави,
    cooltext1134944310gif
  • KOHANNKOHANN Публикации: 18
    редактирано 18.11.2014
    Ъпдейта ми допада
    Така много-по лесно ще си печеля въглищата чрез атаки и куестове в империята и ще си взема оборудвания от местното село
    И останалите неща ми звучат супер
    Когато стана 70 ниво ще се радвам да се впусна в приключението на легендарните нива!

Моето мнение е:
    Никога не махайте този ъпдейт-НИКОГА!!!

Неискам да те обиждам но ми звучиш като някои от 6то 7мо ниво :)
    KOHANN @ bg 1
  • 5ko5555ko555 Публикации: 20
    редактирано 18.11.2014
    Да дам и аз мнение:)))
    ОСТАВЕТЕ СТАРИТЕ НЕЩА КАКТО СА СИ БЯХА ЗА НИВАТА ДО 69 (Гасенето, Градините и другите)
    За нивата 70 новите сгради са СУПЕР! Това че стават бавно е още по-супер. Това че разбойническите кули дават стъкло, олио, въглища и желязо също е ДОБРЕ!
    Само махнете прехвърлянето на ресурси! Нека ако строим например Мелницата на пясъка да бъде с дърво, камък и олио! На Огъня с дърво камък и стъкло и т.н! И нека гасенето да е по същия начин като строенето!
    Разберете , че това е игра! АЗ НЯМА ДА СИ Я ВПИСВАМ В ЗАВЕЩАНИЕТО СИ! Новият ъпдейт изисква прекалено много ВРЕМЕ или прекалено много ФИНАНСИ което не си заслужава!
    АЗ ЛИЧНО ВЛАГАМ ДОСТА ПАРИ НА МЕСЕЦ, НО АКО ТОВА ОСТАНЕ ПО ТОЗИ НЯЧИН ВЪЗНАМЕРЯВАМ ДА СПИРАМ! ЗА НЕЩО КОЕТО НЕ ТИ НОСИ УДОВОЛСТВИЕ , НЕ СИ ЗАСЛУЖАВА ДА СИ ДАВАШ ПАРИТЕ!
    5ko555 @ bg 1
  • Ddragon (BG1)Ddragon (BG1) BG1 Публикации: 89
    редактирано 18.11.2014
    на 31 е, ама е зад защитен съюз та не е горял много

Като оставят ъпдейта, и не останат играчи за бой и го подпукат, друга песен ще запее...
    Когато биете много по-малки, не забравяйте, че те помнят и растат, после да няма "от къде ми дойде" ; )
  • Niakoi (BG1)Niakoi (BG1) Публикации: 80
    редактирано 18.11.2014
    CruelThorn написа: »
    Здравей,

Информацията която имаш е напълно погрешна - във всеки сървър на играта, тя е абсолютно еднаква и ъпдейтите се правят абсолютно еднакви по едно и също време.

Поздрави,

Ами незнам колко са еднакви ама преди 30 мин говорих по телефона с човек който играе там и той ми каза това. Не вярвам даме лъже :)

Но няма да споря с теб. Както казах аз съм още малко в играта ако не го махнат това. 1 СЕДМИЦА :)
    Niakoi @ bg 1
  • Генералисимус М (BG1)Генералисимус М (BG1) Публикации: 17
    редактирано 18.11.2014
    alexnik1000000 написа: »
    Ъпдейта ми допада:)
    Така много-по лесно ще си печеля въглищата чрез атаки и куестове в империята и ще си взема оборудвания от местното село:)
    И останалите неща ми звучат супер:)

Моето мнение е:
    Никога не махайте този ъпдейт-НИКОГА!!!:)

Не те знам ти луд ли си или в момента полудяваш ??? На фона на всичко твоето мнение е възможно само по две причини :
    1.Или си душевно болен или ...
    2.Ти си подставено лице (или може би админ)
    но твоята публикация е тотална лудост !!!!
    Генералисимус М @ bg 1
  • Zlat0mir (BG1)Zlat0mir (BG1) Публикации: 341
    редактирано 18.11.2014
    Не те знам ти луд ли си или в момента полудяваш ??? На фона на всичко твоето мнение е възможно само по две причини :
    1.Или си душевно болен или ...
    2.Ти си подставено лице (или може би админ)
    но твоята публикация е тотална лудост !!!!

Не се ли светна че нарочно го е писал,за да дразни всички останали играчи във форума,какво му се връзваш!
    Zlat0mir @ bg 1
  • TWISTED FATE (BG1)TWISTED FATE (BG1) BG1 Публикации: 56
    редактирано 18.11.2014
    аз съм ниво 35 , и ми иска да строя сгради с въглища , как то една въглищарница възпройзвежда супер малко , просто незнам какво ще правим , ако несе махне този ъпдейт много ама много хора ще се откажат.
  • QuantumQuantum Публикации: 3
    редактирано 18.11.2014
    Здравейте, рядко пиша във форума, но сега мисля, че е повече от наложително повече хора да изкажат мнение тук, а не само да си пишат в чата на съюзите.

Ъпдейта е интересен, внася разнообразие и до там...
    Мисля, че след него много хора ще се откажат от играта и повечето от причините вече са изброени в по- горни коментари. Решения също са споменати- по- малко разходи при прехвърляне поне за специалните ресурси, по- евтини рубини, връщане на 200% бонус и пр.

Аз лично, обаче, най- много се притеснявам, че сега всички ще тръгнат да грабят, а и да не го направят- това е военна игра, очаква се да има много атаки. След като един замък вече гори, неписано правило е, че не се напада! Сега, след като за гасенето се искат и въглища зехтин и стъкло, гасенето ще става много много по- бавно, а то и досега не беше бързо... Това означава, че в един момент да си намериш цел ще е кажи речи невъзможно, то и сега не е лесно. Всички съюзи са свързани и все са подсъюз на някой... /пълна глупост е това!/
    Ако очаквате хората да тръгнат да се гасят с рубини няма да стане! Тези играчи, които играят с рубини са в по- силните съюзи, те са защитени и трудно може да бъдат запалени, другите стоят и дрямат в някое съюзче и като ги запалят после 2 месеца ще се гасят или просто ще се откажат, както вече споменах............

Нека екипа на играта да прецени, на мен ми е все тая... нито има какво да строя вече, нито ще ме видите запален скоро. Но сървара ще опустее!
    Трябва да узнаете истината,
    да търсите истината
    и само истината ще ви направи свободни!

Benjamin Franklin
  • toffitatoffita Публикации: 3
    редактирано 18.11.2014
    UserKalo_747 написа: »
    В списъка да се добави и Lady Vampirella.
    в списака се добавят всички играчи на рангарок 38 бр ве4е наблийаваме 100 а като гледам коментарите вече не 100 а 10000 сме
    toffita @ bg 1
  • Генералисимус М (BG1)Генералисимус М (BG1) Публикации: 17
    редактирано 18.11.2014
    Zlat0mir написа: »
    Не се ли светна че нарочно го е писал,за да дразни всички останали играчи във форума,какво му се връзваш!

Не му се връзвам ,но като пишеш нещо толкова глупаво няма как да не предизвикаш реакция . Не обичам глупаци които пишат само за да напишат нещо , пък дали има смисъл не ги интересува
    Генералисимус М @ bg 1
  • alexnik1000000alexnik1000000 Публикации: 96
    редактирано 18.11.2014
    Аре да млъквате че ще стане страшно!
    Стига сте обиждали заради ъпдейта!!!
    Всеки има мнение и аз изказах своето!
    Вие сте никои че да имате право да ме критикувате за това!
    Вярно е че играта ни се затруднява с тези надграждания за ресурси от други кралства,но това поне ще ни помогне да се размърдаме в развитието на другите кралства щото като гледам половината карта на зимата са дървени замъците!
    И не съм админ,
    но ако бях такъв щях да ти сасипя акаунта заради този обиден коментар!
    Засрамете се бе!
    Хората се опитват да направят хубав ъпдейт а вие вместо да изразите мнението си по приличен начин ги плюете,крещите и се държите като хиени!:mad:
    Чудя се как още не са ви баннали за това лошо отношение към тях и тези които харесват поне малка част от ъпдейта!:mad:
    [SIGPIC][/SIGPIC]
Sign In to comment.